Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa ben geçen ay ilk kez klomen ve çatlatma iğnesi kullandıgımda adet olana kadar hep kasıklarım ağrıdı. Ondan ben onu belirti saymam bu ay
Benimde klomen kullandığım ay çok sancım ve bulantım oldu hatta çıkarttım birkaç kez kesin hamileyim dedim ama yok belirti bulucaz diye yan etkileri bile sayıyoruz sanki

Sanmıyorum canım çünkü belirli antibiyotikler bile kullanılabiliyor hamileyken ama yumurtanın sağlıklı gelişme iyi bir yumurta olmak için bizimde sağlıklı olmamız gerekir bence bekle istersen biraz
Ya boğaz ağrım falan var geçmedi napayım bilemedim bayadır da uğraşıyorum içmemek için ama böyle de olmuyo

Benim alt karnıma ara ara adet olacakmisim gibi ağrı giriyor göğüslerime iğne batar gibi oluyor sol kasığımda ara ara sızlıyor

Ya boğaz ağrım falan var geçmedi napayım bilemedim bayadır da uğraşıyorum içmemek için ama böyle de olmuyo
Bence bebek işine ara ver kendini toparla 1 hafta en azından yok yumurta kötüydü yok sperm kötüydü uğraşma hamile kaldıktan sonrası çok önemli oluyor zaten düzgün bir döllenme değilse düşüyor anomaliler oluyor

Teşekkür ederim canim sağol kış ayı da olunca belimizi dogrultamiyoruz ki ya malesef

Peki hasta olunca napicaz biz
Fahrettin koca misali elimizde cok güçlü bir koz var oda hasta olmamak hasta olmayacaz canım şaka bi yana kader kısmet bunlar gerçekten onun olacagı varsa taşın başında çiçek açıyor her türlü olur derdi babaannem. Gecen ay 4 tane yumurtam oluşmuş ve hepsi cok kaliteliyken doktorum bu kez kaçışı yok tututracaz ikiz bile olabilir derken eşim kovid oldu değerlendiremedik zamanı değilmiş deyip geçtik sende içini rahat tut ilaçlarını kullan ve cabucak iyileş ki önümüzdeki maçlara bakalım

Kızlar şuan gribal bı durumum var ama hamilelik için çalışmalara başladığımız için sizce soğuk algınlığı ilacı buna engel olur mu ilaç kullanımı etkiler mi yani napsam bilemedim
Canım ilaç kullanmanı önermem vitamin meyve vs doğal şeyler yapabilirsin. İlaçlar ağrı kesici bile olsa yumurtlamayı etkiliyor. Geçen ay grip olmuştum aile hekiminden rapor alırken ilaç yazacak oldu bebek denemesi yapıyoruz deyince yazmadı dinlen yeter dedi

Ahah doktora gidip hocam kalınlığıma bakar mısınız bi hamilemiyim desem beni kovalar resmimi de hastanelere dağıtır almayın bunu içeri diye
Bencedee ilana verirler ama bence anlaşılır da ona bakacak bizi anlayacak bir doktor lazım

@dceke hope2022 kızlar vucut ısınızda yükselme var mı eşim cayır cayır yanıyorsun diyor bana ama ben hissetmiyorum çatlamadan sonra yükselirmiş vucut ısısı
Evett bana sıcak basması oluyor bildiğin bunalıyorum şu kış günü cam açıp duruyorum evde. Ben iğnenin etkisine veriyorum hep yaa içinde beta hcg hormonu yüklü bence o yüzden hamilelik olaylarını hissettiriyor bize

Benimde klomen kullandığım ay çok sancım ve bulantım oldu hatta çıkarttım birkaç kez kesin hamileyim dedim ama yok belirti bulucaz diye yan etkileri bile sayıyoruz sanki
Kendimizi çok dinliyoruz bide. Hastalık hastası insanlar olur ya onların bir değişij versiyonu olduk

Bende planlıyorum bat 19 şubat
Hoş geldin canım bol şans
Ay ne biliyim aklıma her ihtimal geliyo şu an inşallah enfeksiyon ya da regl değildir göğüs ağrısı devam ediyp bu arada regl oluyo olsam kesilirdi dimi göğüs ağrısı falan allahım umut dünyası işte kuşum seninki de hiç belli olmaz her hamilelik belirtisi farklı oluyomuş zaten adet olcam sanıyodum diyo çoğu kadın dur umut var hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…