Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay yok canım ya şimdi gittim baktım yeniden siz böyle deyince de yok yani negatif

Artımed alınacak✍🏻✍🏻

Baktım şimdi yeniden ama negatif canım bakalım yarın yaparım zaten yine
Ahahahhahah yalandan da olsa mutlu ediyor ama tabi pozitif olmasa kuruma da çıkmazdı kesin var diye kendimizi gaza getirmememiz gerekiyor😂

Kızlar bu ay olmazsa eğer marta geçiş yapıp ovulasyon testlerimizi değerlendirmeye başlayalım burdan birbirimize yardımcı oluruz 😍

Test yapan kızçeler testlerinizi bekliyoruz valla kendi testim gibi tek tek açıp inceliyorum ben test konusunda uzmanlaştık artık 😂😍😇🤰🙏💃💕
Ay valla nerde bu kızlar batları geçenler var yarın olanlar var hiç sesleri çıkmıyor ben çatladım burdaa
Bence dönebilir. Benim 13. Günde testlerde çıkmayıp kanda 6.9 ile çıkmıştı
Kan veresim geliyo böyle şeyleri okuyunca😬😅
Kızlar bu ay olmazsa eğer marta geçiş yapıp ovulasyon testlerimizi değerlendirmeye başlayalım burdan birbirimize yardımcı oluruz 😍
ay benim mart yalan ya tam ovülasyon zamanı evim dolup taşacak ve çok fazla yetiştirmem gereken iş var bu ay, hayaller nisana kalır benim şubat olmazsa :KK43:
Ya dönecek ya dönecek kuzum başka çare yok olmadı diğer ay fazla mesai yapicaz ipleri elimizden birakmicaz yan gelip yatmak yok
Benimki yazık dün akşam test alcaktın noldu yaptın mı diye sordu bi hevesle, negatif dedim bizim çocuğumuz mu olmuyo acaba dedi nasıl üzüldüm dedim bismillah daha bu ay planlı programlı gittik onda da bazı günleri tutturamadık bile. Adama her gün test yapıyorum negatif desem yığılıp kalacak sanırım😅 Ruyaperisi Ruyaperisi

Ya bi ovülasyonda gördüm şu çift çizgileri kardeşim bu nedir😄😄
İnşallah görürsün çift çizgiyi 5 günün kalmış regle bişey değil, son 3 ay kimyasal geçirmiş birisi olarak çift çizgi görmekte mesele değil ki, kalp atışını duyana kadar ne inanabilirim, ne sevinebilirim, tavsiyem sizde öyle yapın, büyük yıkımlar yaşanıyor yoksa..

Bata 2 gün var ama sabredemiyorum biri beni test yap diye dürtüyor sanki sonra dur yapma diyorum negatif çıkarsa üzülüyorum çünkü. biri dese git test yap hemen yapıcam eşim de bekle diyor. perşembe bat günüm cuma sabahı yapıcam hemen🤣🤣🤣 offff offff şu adet günüm bir geçseydi. günlerde geçmez oldu 😶😶😶

Yumuşak ama galiba ben bu yumuşaklığı sevemedim. Tereyağ yiyorum sanki 😂 yarın sabah dediğin gibi denicem. Yarım saattir bitiremedim bir dilim ekmeği 😂
Hahahah aynı ben gibisin sanırsın ki vıcık vıcık bi yağ yiyorum midem ağzıma geliyo🤣 en son avokadoyu ezdim bolca limon sıktım ekşi tat olsun diye sonrada tuz karabiber kattım karıştırdım. 2 yumurta haşladım her lokma ekmeğime avokado sürdüm üstüne yumurta koydum onun üstüne de peyniri koydum hemen peşinede domatesimi yedim hiç avokado tadını almadım formulu bunda buldum🤣 tüm yiyecekleri karıştırmış bulundum ama bir tek bu şekilde yiyebildim😂

Hahahah aynı ben gibisin sanırsın ki vıcık vıcık bi yağ yiyorum midem ağzıma geliyo🤣 en son avokadoyu ezdim bolca limon sıktım ekşi tat olsun diye sonrada tuz karabiber kattım karıştırdım. 2 yumurta haşladım her lokma ekmeğime avokado sürdüm üstüne yumurta koydum onun üstüne de peyniri koydum hemen peşinede domatesimi yedim hiç avokado tadını almadım formulu bunda buldum🤣 tüm yiyecekleri karıştırmış bulundum ama bir tek bu şekilde yiyebildim😂
Ahahah süpermiş. Ben de her lokmamda arkasından bolca çay içtim tadını almamak için 😂😂😂 neler çekiyoruz ya😂😂😂

Ahahah süpermiş. Ben de her lokmamda arkasından bolca çay içtim tadını almamak için 😂😂😂 neler çekiyoruz ya😂😂😂
Hee onu da yapıyom tabi hemen peşinede çay yudumluyorum miss😂 ne olacak biz bu kadınların hali bilmiyorum sevmediğimiz şeyleri bile zorla yemeye çalışıyoruz karşılığını bir an önce alırız inşaAllah🤲🏻😍 adamlara desek hadi bunu yiyin yararlıymış diye hayatta yemezler yani benim ki asla yemez😂

Hee onu da yapıyom tabi hemen peşinede çay yudumluyorum miss😂 ne olacak biz bu kadınların hali bilmiyorum sevmediğimiz şeyleri bile zorla yemeye çalışıyoruz karşılığını bir an önce alırız inşaAllah🤲🏻😍 adamlara desek hadi bunu yiyin yararlıymış diye hayatta yemezler yani benim ki asla yemez😂
İnşaAllah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Bence de yemezler 😂😂 gerçekten yerken bunu kendime niye yapıyorum diye sordum 😂

Ya bi ovülasyonda gördüm şu çift çizgileri kardeşim bu nedir😄😄
Bizim evde yurtdışından gelme evde yapılan covid kaset testleri var, aynı gebelik testlerine benziyo 😂 1,5 yıldır pozitif gebelik testi elde edemedim şimdi bunlar pozitif gösterirse çıldırırım diyorum 😂

X