Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kafeinsiz bir tane içiyorum canım günde 😅
Benim en yakın arkadaşım kahveyi çok severdi hamileliğinde.. bir bardak sütlü kahve icebilirdi.. gebelik ten dolayı.. biraksan dunyalari içer.. neyse o bir bardka bitmesin diye küçük yudumlarla ağır ağır içerdi son damlasına kadar değerlendirirdi.. bide bitiyor diye uzulurud hahahah yaaa canimm yaaa bu hamişler çok tatlı oluyorlar 🥰🥰🤗

Selam kızlar; benim bat 9 şubat; döngü sürem 26 gün. 14 Ocak adet başlangıcımdı 7 gün sürdü. Adetten 3 gün ve 5 gün sonra korunmadık. Ancak pazardan beri acayip bir şekilde kasıklarımda dolgunluk hissiyatı ve ağrılarım oluyor özellikle eğilirken ve kalkarken bu belirtiler şiddetleniyor. Adetime 8 gün var ve covid oldum çıkamıyorum yoksa kan vericektim. Sırf bir şey vardır diye parol hariç başka hiç bir ilaç dahi içmiyorum. Sizce varmıdır birşeyler 🙏 İnşallah herkese hayırlı haberler gelir 🙏
Öncelikle geçmiş olsun Valla ben pozitif gördüğüm tüm zamanlarda bu bahsettigin belirtileri hissettim hatta o şekilde farkedip test yapmıştım ama senin bata daha zaman var o yüzden erken yapma bence biraz daha bekle
Kuzum ben de elişi falan yapıyorum ya iyi geliyor, ben öğretmenim bu yıl isi bırakmıştım özel sektörde çalışıyordum şartlar çok ağırdı su an evden çalışıyorum özel derslerim oluyor tatil olduğu için baya yoğun bu ara öyle böyle vakit geçiyor iste ama ne bileyim çok da hızlı geçmiyor sanki 😂
Kuzum meslektaşız özel sektör gerçekten çok yorucu ben de yaka silktim ve sınava çalışmaya karar verdim,branşın ne
artık nescafe içmiyorum, espresso içiyorum. Türk kahvesi sevmiyorum maalesef 🙈
Ben de türk kahvesine çok özeniyorum kokusu falan çok hoşuma gidiyor ama tadını sevemedim gitti bir de sanki mideme bağırsaklarıma dokunuyor.espresso, filtre en sevdiklerim😋
Yaptım bacım oturdum yine😅 negatif🤷🏻‍♀️
Çıkmadık candna umut kesilmez sen atsaydin yine de biz bulurduk
Reçelmiii iyi fikir 😂 avokadoya deli olanlar bile var ya onlara özendim 😅
Canım yeşil salata içinde de tüketebilirsin yine bol limonlu
Kız nesini atıyım negatif testin😅 hayalet çizgi var gibi geldi ama sanırım göz yanılmasıydı attım gitti çöpe😄
Git bak bakim çöpe belki çıkmıştır...erken gebelik testi miydi bu

Kizlar selam, takvime gore bat 4 subat. Yumurtlama 20 ocak gorunuyordu ama 21inde pik oldu, 22sinde de catladi. Bugun prodoctor erken gebelij testi yaptim, 1-2 saat sonra cok zor secilen bir cizgi cikti sanirim kuruma cizgisi. Sizce artik pozitife donme ihtimali var mi? Yoksa umutlar marta mi?

Kizlar selam, takvime gore bat 4 subat. Yumurtlama 20 ocak gorunuyordu ama 21inde pik oldu, 22sinde de catladi. Bugun prodoctor erken gebelij testi yaptim, 1-2 saat sonra cok zor secilen bir cizgi cikti sanirim kuruma cizgisi. Sizce artik pozitife donme ihtimali var mi? Yoksa umutlar marta mi?
Bence dönebilir. Benim 13. Günde testlerde çıkmayıp kanda 6.9 ile çıkmıştı

canım ilaç olarak klomen ve estrofem kullandım da bunlar ucuz pahalı ilaçlar değil. iğne de ovitrelle çatlatma iğnesi 150 tl. hastaneye de 2000 bin verdik doktor tanıdğımız olduğu için bu kadar
Anladım canım hayırlı olsun aşılaman tutunsun inşallah 🌸 benim de adetim sökülmek üzere yarın bat adetin ikinci günü aşılamaya başlıyorum ben de. Bana 1,500 dediler işlemler ve takipteki randevular için ilaçlar hakkında da sayende bilgim oldu. Hakkımızda hayırlısı🎈

Öncelikle geçmiş olsun Valla ben pozitif gördüğüm tüm zamanlarda bu bahsettigin belirtileri hissettim hatta o şekilde farkedip test yapmıştım ama senin bata daha zaman var o yüzden erken yapma bence biraz daha bekle

Kuzum meslektaşız özel sektör gerçekten çok yorucu ben de yaka silktim ve sınava çalışmaya karar verdim,branşın ne

Ben de türk kahvesine çok özeniyorum kokusu falan çok hoşuma gidiyor ama tadını sevemedim gitti bir de sanki mideme bağırsaklarıma dokunuyor.espresso, filtre en sevdiklerim😋

Filtreyi de ben sevmiyorum ama sanırım alışıyorum yavaş yavaş

Adete yakın kuru olur diye biliyorum ben kişiden kişiye değişir mi bilmiyorum ama. Aklına kötüyü getirip çağırmaa. Daha adetine 1 hafta gibi bir süre var. Sabreet belkide bebişin orda bir yerlerde yer edinmeye calısıyordur
İnşallah öyledir canımm :KK200: yine negatifi görüp üzülmek istemiyorum.

İşte biz burda bulurduk o çizgileri kızz 😂😂😂
Ay yok canım ya şimdi gittim baktım yeniden siz böyle deyince de yok yani negatif
Bu arada artimed te kuruma çizgisi çıkıyor saatler sonra ya sanki pozitifmis gibi motive ediyor beni bakıp bakıp duruyorum laboquickte hic çıkmazdı artimed beni oyalıyor aksama kadar gidip gelip bakıyorum hayaller kuruyorum kafayı yedim iyice 😂😂😂😂
Artımed alınacak✍🏻✍🏻

Baktım şimdi yeniden ama negatif canım bakalım yarın yaparım zaten yine

X