Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bu arada benim midem mi karnım mı ikisinin ortası gibi sol tarafta anlayamadığım şekilde batmalar var kasığa doğru iniyo neden olur bilen var mı? Daha önce hiç bu tarz bi regl belirtisi yaşamadım
Bendede var aynısı canım solda benimde iğneden oldugunu düşünüyorum ben ilk defa bu kadar şiddetli yaşıyorum.

Aynen kuzum sen ovulasyon yapıyon ya bilirsin ne zaman sonuç vereceğini ben yapmadığından bilmiyorum bat a gore hareket ediyorum o yüzden

Ya gerçekten Ocak geçmiyor, bitmedi gitti daha koskoca 3 gün daha var 2021 den daha uzun sürdü sanki . Sizinle aynı zamanlarımız herhalde 23ü pazar günü çatlatma iğnesi oldum göğüsler hassas kasıklarda batma Allah ne verdiyse var :) inşallah sonuçlar güzel olur

Bendede var aynısı canım solda benimde iğneden oldugunu düşünüyorum ben ilk defa bu kadar şiddetli yaşıyorum.
Benim ilk kez oluyo böyle bişey kasık ağrısı tamam da bu farklı bi ağrı mide-karın arasında bi yerden kasığa doğru iniyo iğne batırıyolar gibi ansızın girip çıkıyo sancı. Ben iğne falan da olmadım canım neden oluyo acaba allah biliyo kalbimi kendimi dinlemek istemiyorum ama keşke bebek tutunuyo olsa ya

Gerçekten geçmiyo ocak ayı nasıl bir aymış seneden uzun sürdü benim de 23ünde çatlama oldu ama göğüs sadece dokununca ağrı var acaba mı diyemiyorum hiç

Aynen kuzum sen ovulasyon yapıyon ya bilirsin ne zaman sonuç vereceğini ben yapmadığından bilmiyorum bat a gore hareket ediyorum o yüzden
Bacı bitti benim ovülasyon testim almadım da o yüzden hiç bilmiyorum şu an durum ne ilk yumurtlama 21inde ikincisi 26sında oldu ama onu biliyorum

İnşallah hamileliktir canım Allah isteyen herkese nasip eder inşallah

Evet hala ayın 28’i hayretler içerisindeyim evet aynı zamanlar artık birlikte bekliyoruz, inşallah hayırlısıyla hep birlikte güzel sonuçlar alırız
Gerçekten geçmiyo ocak ayı nasıl bir aymış seneden uzun sürdü benim de 23ünde çatlama oldu ama göğüs sadece dokununca ağrı var acaba mı diyemiyorum hiç
Peş peşe belli olacak hepimizin psikolojikte yaşıyor olabilirim ya gerçekten bilemiyorum artık

Kizlaaaaarr nerdesiniz naptınız bakalım varmı yenilik?
Ben ağır bir soğuk algınlığı geçiriyorum bu ayıda pas geçtim galiba durdu durdu yumurtlama haftamda tuttu ya hastalık umarım senin iyi gidiyodur

Ben ağır bir soğuk algınlığı geçiriyorum bu ayıda pas geçtim galiba durdu durdu yumurtlama haftamda tuttu ya hastalık umarım senin iyi gidiyodur
Hadi yaaa geçmiş olsun canım.. bir ara iyi hissedersen kaçırma dene belki tutturusun pes etme hemen..

Canım benim durumum şöyle.. sen tabi önceden takib etmedin bilmiyorsun.. bilen ler de şimdi öğrensin madem zaten yazacaktım..
Adetim 14 Ocak olmalıydı.. gecikmistim hatta ben gecikmeyi briak erken olurum Herzaman.. yada geciksem bile cooooook nadir ağrısız sizisiz olur adetim bile agrisizdir..tetsler yaptim aralikli ama negatif cikti.. 18 ocak kanamam geldi.. dedim tamam akışkan olması gerektiği gibi adet oldum dedim hatta sevindim dedim.. iyi bari adetim saçmalamadi.. aydni gün azaldı 1 peddim anca dolmuştu.. sonra leke oldu 2 güncuk.. geçen hafta cuma durdu.. akıntım başladı.. beyaz ve kokusuz.. ilk başta şefafti akıntılarim oda bana göre çok değişikti cubki bend eokadar kaygan ve yoğun olmazdi -Arwen- Ginnys arkadaşlarım bilir yakından takib ettik birbirimizi . ..geçen hafta cuma Beyaz akıntıya dönüştü kremsi hatta öyleki.. adeta bir meni spermi andırıyor .. bende asla olmayan bir durum.. kasılmalar.. gerginlikler adet sancıları gibi sancilar.. 2 gün önce kan testi yaptırdım sonucu Negatif.. yanlız değeri göremedim.. pozitif olursa değer gosterceklerdi.. istemediğim brisey ama orda arada kaynadı işte.. durum bu yani . 15 gün oldu 18 ocak saymasazsak ki ben 10 gün adet olurum .. bu ay olmadım sayilcak.. karışık işler..

Bu arada akıntılarim devam ediyor beyaz

Benimde akıntım da artma var kasık krampları var ani harekette. ağır kaldırdığım belinde ağrı oluyor tövbe estafrullah kafayımi yedim diyorum
Hadi yaaa nasıl bu akıntıların? Ne renk kıvamı filan.. bende de devam ediyor cunki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…