Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Artık bebeler büyüyüp çalışınca deriz verin bakalım o ovulasyon erken gebelik testlerinin paralarını geri diye

Yok hayır geçen ay gittim doktor sıkıntı yok 1 seneye kadar olmaması nprmal stres yapma falan dedi klasik doltorların soylediği şeyler ilk gebeliğimde 2. ay olmuştu dış gebelikte 3. Ayda olmuştu bu sefer çok uzun sürdü yordu beni

Sana yazacaktım ya benim de eşimin de hem varikosel hemde sperm sıkıntısı vardı biz düzelttik yardım edeyim diye sordum
Canım nasıl düzelttiniz benim eşimde de varikosel var sperm sayısında sıkıntı yok ama morfoloji 1 daha once 2 kez hamile kaldığım için doktor sadece takviye verdi çok sıkıntı yok olur dedi

Ben de yeni aldım 10 tane. Kargo ücretiyle 42ye falan geldi. Önce Google'dan arat alışveriş kısmından kıyasla öyle al.
Laboquick mi aldın canım sen onlar 10 tane 30 tl falandı ben artimedi daha çok beğendim diye ondan aldım inşallah almama gerek kalmaz ama ihtiyaç olursa bir dahakine ben de öyle yapayim

Ac tok farketmiyor kuzum beta için ne zaman gördün çizgiyi hemen koş

R Random3 Kızlar ben de dış gebelik geçirdim o adini anmak istemedigim iğneyi bana da vurdular emin olamayıp bi de kürtaj yaptılar geçen yıl şubatta, agustostan beri tekrar deniyoruz geçen ay kimyasal oldu benim kasımda hsg cekilmistim hic bir sorun yok neden dış gebelik oldu diyorum talihsizlik diyorlar küçük bi enfeksiyon bile neden olur diyorlar öyle olunca da korkuyorum haliyle coraspin falan içiyorum artik her gün size ne dedi doktorlariniz bi sebebi var miymis bi şey tavsiye ettiler mi

İşte beklenen tepki ay inşallah ilk güzel haberi senden alalım burdaki kızlar sabırlı anacım nasıl duruyolar bilmiyorum valla bat geçenler var hiç sesleri çıkmıyo
Bat geçmesini 2 senedir hiç beklemedim her ay 6gun varken pireler gezinmeye başlıyor bende eşime bile test al diyemiyorum artık eve yakın eczaneler tanıdı zaten bu aydami olmadı diyecekler nerdeyse çarşıya çıkıp farklı yerlerden alıyorum

Merhaba arkadaşlar, bu mart ayında deneme süresi olarak 2 yılı geride bırakacağım, bu süreçte 6 ayda bir kadın doğum uzmanına göründüm kan, ultrason vs. fakat hiç bir sorun gözükmedi keza eşim de aynı şekilde. Yani sebepsiz gözüküyor şimdi bat 9 şubat, ben adet olma ihtimaline karşı 11 şubat için randevu aldım tekrar. Açıkcası süreç nasıl ilerleyecek doğru mu yaptım bilmiyorum. Aşılama tedavisi için adetliyken de muayene ediliyor mu? Yoksa adet bitimini bekleyecek miyim? Tecrübeli arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim bana da moral olur

Devlet mi özel mi tercih ediyorsun

Canım omcelikle çok geçmiş olsun inşallah bı an önce bebeğine kavuşursun sen yine sanslimissin ki iğneyle düşmüş bende geçen sene Şubat ayında dış gebelik geçirdim doktor bı turlu anliyamadi.her gittiğimde bidahaki hafta yine gel dedi en sonunda başka doktora gttim dış gebelik olduğumu ve iç kanama başladığını öğrendim bebeğin kalp atışını bile duydum tüpe yapışmış kalmış sağ tüpüm ile birlikte aldılar ameliyatla öğünden beri de olmadı hiç

Canım çok üzüldüm çok geçmiş olsun
Benim de değerim dusmeye başlayınca kimyasal deyip yolladılar betam 500lerdeydi yakında kanaman olur dediler iki gün sonra kanamam oldu simsiyah gittim tamam iste bitti gitti dedi doktor kan vereyim sıfırlanmış mi dedim gerek yok dedi ben yine başka hastanede kan verdim neredeyse 1000 olmuştu değer apar topar özel bi hastaneye gittim hemen müdahale ettiler belki diğer doktoru dinlesem ben de daha kotu atlatırdım çok tehlikeli bir durum Allah kimseye yaşatmasın hayal kırıklığı ayrı korkusu ayrı mahvediyor insanı sen rahim filmi çektirdin mi tek tüp bile yeterli oluyor canim çünkü gebelik icn yeter ki o taraftaki yumurta kaliteli olsun tüp açık olsun herhangi bir ilaç tedavi vs oldu mu? Allah en kısa surede güldürsün yüzünü kavuş inşallah yavruna sağlıkla

Merhaba kizlar bir buçuk senedir evliyim korunuyoduk Ocak ayında bıraktık denemeye başladık olmadı adet oldum yarın bitiyor Şubat için ben de katılabilir miyim aranıza inşallah güzel sonuçlar alırız ben biraz evhamliyim hemen olsun istiyorum stres yapıyorum çok araştırıyorum

Tabiki katılabilirsin.. hoşgeldin bacım.. bat nezaman ona göre arkadaşım ekleisn seni listeye

Hoş geldin canım tabi katılabilirsin bat nedir listeye ekleyim

Seninde baya kötü olmuş canım insan bebeği değil o durumda artık canını düşünür oluyor üzüntüsü ayrı ağrısı ayrı inşallah unuturuz o günlerimizi.hsg çektirdim açık çıktı tüpüm o taraftan yumurtada güzel gelişiyor doktor nasıl hamile kalmadım şimdiye olması lazımdı dedi hatta.rabbim zamanını bekliyor geçtikçe güzelleşiyor heralde napalim vakit zaman bekliyecegiz bu ay ikinci asilamam ilki tutmadı sanırım buda tutmadı 5 gün kaldı bat hicbiseyim yok bu ay ilk kez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…