Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Neler yaptığınızı öğrenebilir miyim? Benimde eşimde varikosel var ama sınırın bi tık üstünde çıkmıştı sperm hareketliliğide ilk testinde %25 morfolojide %1 çıkmıştı. İkinci kez 3 ay sonra yaptırdığında da ileri hız %55 morfoloji 6 çıkmıştı takviye vitamin kullanmıştı çünkü sonra değerler düzelince doktor vitamini bırakabilirsin dedi. 6 ay sonra Kasım ayında aşılama yaptırırken değerlerinin tekrardan düştüğünü gördük ileri hız %10 morfoloji %1 çıktı ilkinden daha da kötü olmuştu niye böyle oldu anlamadık. Şimdi tekrardan takviyelere başladık siz neler kullanmıştınız?
Biz çakşır kökü otu ve keçi boynuzu pekmezi kullandik çoban çökerten otunu da çok söylediler saracoglunda hepsi var biz de oradan almıştık

Kızlar bat ocak sonu şubat başı olanlar test falan yapmıyo musunuz ben çatlıyorum kendi adıma daha bata 9 gün var test yapmamak için zor duruyorum yapın bişeylerrr😅
Neeeeeeeeeeey:silah:
Kız daha dur beaaa ne testiii.. gecikmeden test mest yapma bekle sabır canım sabır 😅😁

Kızlar bat ocak sonu şubat başı olanlar test falan yapmıyo musunuz ben çatlıyorum kendi adıma daha bata 9 gün var test yapmamak için zor duruyorum yapın bişeylerrr😅
Yooo yapmıyorum yarın regli günüm tabi 30 dünde okursam bazen 34 gün oluyor yani İlk defa geçen ay 34cu gün öldüm kilo almamdan kaynaklı sanırım

Kendimle cebellesiyorumm... Noldugunu bilmediğim için kendimle alakalı bilgi vermedimm... İşte az önce yazdım herşeyi senide etiketledim. 🤷🏻‍♀️
Şimdi gördüm canım, bi doktora görünsenee sendeki bu rahatlığı napcaz bilemedim valla allah korusun başka bişey olmasın bu kadar akıntı normal değil

Kızlar amh 9.70 çıktı sizce normal mi

Eklentiler

• IMG_20220128_225631.jpg
    IMG_20220128_225631.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 36
Şimdi gördüm canım, bi doktora görünsenee sendeki bu rahatlığı napcaz bilemedim valla allah korusun başka bişey olmasın bu kadar akıntı normal değil
Hahahah rahatım demiii😂😂

Gidecem kuzumm.. iyi bir doktor arıyorum biliyorsun yurtdışındayim .. iyi olsun istiyorum.. yakında gidecem.. akıntılar kokusuz ve beyaz olduğu için gayet sağlıklı bir işaret aslında.. içime bazne kuşku giriyor.. cunki çok okudum negatif kan testi adet olmayınca tekrra gidip gebe olduklarini öğrenmişler hemde 1 ay geçince amaaaan bin tane hiakye..kimisi hatta kan negatif olmasina rağmen ultrasonda öğrenmiş keseyi görmüşler direk 👍🏻😂😂

Dedi ve yarin sabah uyanır uyanmaz teste koştu 🤣🤣🤣🤣
Ahhaahahaha yok kuzum hevesimi aldım yapmam bikaç gün pazartesiyi bekliyorum yumurtlama üzerinden 10.gün olacak zaten varsa çıkma ihtimali var, sonra da duruma göre çarşamba veya perşembe yaparım diye düşünüyorum bakalım🤷🏻‍♀️ Ay bide erken gebelikler bir pahalııı predictor eczanede 65 tl olmuş yuhh bebe gelmeden bir sürü masrafa soktu bizi🤣🤣

Çakşır kökü otu ve keçi boynuzu pekmezi bunlarla düzeldi saraçoğluna gidin veriyor hemen kürü
Saracoğlu İstanbul dadır muhtemelen biz Balıkesirde yasıyoruz online tedaviyle Murat mermerkaya ya basladık keciboynuzu kürü yapıyoruz bi tane de macun tarifi verdi onun haricinde çoban çokerten aksamları bi bardak çay olarak içiyor 5 tane de ilacı var bakalım ne olcak 3 ay bitişinde görücez

Ahhaahahaha yok kuzum hevesimi aldım yapmam bikaç gün pazartesiyi bekliyorum yumurtlama üzerinden 10.gün olacak zaten varsa çıkma ihtimali var, sonra da duruma göre çarşamba veya perşembe yaparım diye düşünüyorum bakalım🤷🏻‍♀️ Ay bide erken gebelikler bir pahalııı predictor eczanede 65 tl olmuş yuhh bebe gelmeden bir sürü masrafa soktu bizi🤣🤣
İnternette de çookkk pahalı artik valla kaset test aldım 10 tane 60 lira😲 bundan bir kaç yıl önce çok daha ucuza geliyordu yapıyordum bol bol artik galiba kan vermek daha mantıklı olacak bi de acildekileri kandırabilsek😂

İnternette de çookkk pahalı artik valla kaset test aldım 10 tane 60 lira😲 bundan bir kaç yıl önce çok daha ucuza geliyordu yapıyordum bol bol artik galiba kan vermek daha mantıklı olacak bi de acildekileri kandırabilsek😂
Ben de yeni aldım 10 tane. Kargo ücretiyle 42ye falan geldi. Önce Google'dan arat alışveriş kısmından kıyasla öyle al.

Ya minicik silik bir çizgicik görsem ben hemen acile gidicem zaten dicem çabuk kanımı alın ve beta bakın🤣🤣 bu arada kanı aç karnına mı vermek gerekiyo tok mu? Ben sıfır bilgiyle bebem olsun doğuram bakam diyorum ya🤣

Ya minicik silik bir çizgicik görsem ben hemen acile gidicem zaten dicem çabuk kanımı alın ve beta bakın🤣🤣 bu arada kanı aç karnına mı vermek gerekiyo tok mu? Ben sıfır bilgiyle bebem olsun doğuram bakam diyorum ya🤣
Hahahhaha ..

Aç tok farketmez canimm..

X