Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları şubat 2009 anneleri haydi bebişlere neler aldık resimlerini koyalım buraya

:)) tavşan dişlisi falan da var ablamda bende 1 yıldır bu emziklerin peşinde koşuyoruz yurtdışında vardı sadece . Ama ben buldummmmm gitti gidiyordan aldım bebek reyonuna gir ordan emziklere en son sayfada olması lazım

hmm neyse ya tekrar gelir mutlaka alırım birine hemen al açmış ondan bitti herhalde sen eline ulaştığında bak bakalım kalitelimi bende gelirse tekrar alırım..

benim ilk cesaret edemiyodum daha önce akşam karartım gözümü

kızlar öncelikle aldıklarınız çok güzel güle güle kullansın bebişleriniz. benimde hiç güvenmiyorum cesaretim yok netten alış verişe nasıl ödemeye yapılıyo alan arkadaşlar açıklarsa sevinirim

canım kart bilgilerini giriyosun ürünü alıyosun, satıcı kargoya veriyo sen eline ulaştıktan snra onayı veriyosun para satıcının hesabna geçiyo gitti gidiyorda..
ben hepsi buradadan alış verişte yapıyorum onda böyle değil ödüyon kargoya veriyolar 3 gün içinde elinde oluyo benim hepsi buradadan paketim gelecek mesela yarın..

:)) tavşan dişlisi falan da var ablamda bende 1 yıldır bu emziklerin peşinde koşuyoruz yurtdışında vardı sadece . Ama ben buldummmmm gitti gidiyordan aldım bebek reyonuna gir ordan emziklere en son sayfada olması lazım

bende tavşan dişlisinden aldım...yok filan diye mesaj gelmedi henüz...kırmızı dudak halen satışta görünüyo..bir daha bakın isterseniz...gg de bende satıcıyım... olmayan ürünü koymak cezaya sebep oluyor...elinde yoksa o ürünü teşhir edemez...dur bakalım benimkinden var mı...herkes iyi günlerde kullansın cicilerini...

biri hemen al açtırmış sanırım almamış.. şimdi bktım msj atmış ödeme yapılmadı dilerseniz alabilirsiniz revize ettim yazmış eşime sordum markasının ne olduğu belli değil zararlı madde içeriyosa? dedi vazgeçtim siz alın bi bakalım beğenecekmisiniz..

aaayyyyy kızlar bunler benim istediğim emziklerdenn yaaa.ben yurtdışına bile baktırdım ama yok meğer gg varmışş :) ay çok sevindim.kızlar siz bakın bakalım kalitesine bizde ona göre alalım.

ahhh canımm yaa ben bu konularda baya bi acemiyim.ama bi şekilde alıcam inaşllah.hele bi sizinkiler gelsin bakalım nasıl kaliteleri ona göre bakalım bizde.

Kızlar emzik geldi ay çok havalı yaa. Marka amerikan ,üretim yeri :Taiwan , malzemesi : silikon , 3 aydan itibaren kullanılabilir . Ambalajlı , çocuklarda test edilmiş ve diş hekimlerinden onaylı .Hijyen açısından açmadım seffaf ama içi görünüyor kaliteli duruyor fakat bebişim denemeden bilemem

ayy canım çok sevindimm kaliteli olmasına.inşallah bebeğinde kullanabilir.ben bebeklerde emziği çok seviyorum.sıra bize geldi.bende alırsam tavşanlı olanı istiyorum :)

Valla harika bizde uzun zamandır arıyoruz bu emziklerden görünce hemen aldım . buraya koyduğum resimden daha koyu rengi satıcı da çok ilgili her mesaja cevap veriyor . acaba bende bi tane daha mı alsam

X