Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları şubat 2009 anneleri haydi bebişlere neler aldık resimlerini koyalım buraya

picture.php
Buda sonuncusu elektrikli ve pilli kullanılabilen süt pompası sütlerimiz bol olsun inşallah

Ya ben bunları yurdışındayken daha bebek falan ortada yokken almıştım . Burda çok pahalı çünkü Kıyafet falan heryerde aynı nasılsa diye bunları halledelim demiştim . Şimdi babamızda arabamızı alıcak kısmetse

picture.php
Buda sonuncusu elektrikli ve pilli kullanılabilen süt pompası sütlerimiz bol olsun inşallah

valla çok hoşsun benim hiç aklım gelmez böyle şeylerin alınacagı. hakikaten arkadaşın dedigi gibi aşmışsın olayı.şakkıdıgüle güle kullan:hooray::hooray:

Sağolun kızlar asıl para tutan ve gerekli olan bunlar dediğim gibi zaten bir sürü kıyafet geliyor . Yada indirimde falan çok ucuz . Ama bu aletler sart . Pompayı özellikle çalışan anneler mutlaka alın .

canım iyi yapmışsın bunları daha önceden alıp bende araştırıyorum pompayı uzun zamandır medela alıcam sanırım..resim koymak istiyorum ama beceremiyorum tarif edermisin..

..........................................................
Canım olmamış :KK43:((( ben resimleri önce albümüme koyup ordan mesaj yazdığım yer var ya oradan grafik ekleye basıp http sini albümden kopyalayıp yapıştırıyorum . Ay ne olur bir de böyle dene bende sepet arıyorum

canım iyi yapmışsın bunları daha önceden alıp bende araştırıyorum pompayı uzun zamandır medela alıcam sanırım..resim koymak istiyorum ama beceremiyorum tarif edermisin..

Canım bak benimki hem elektrikli hem pilli olduğu için arabada bile çok rahat kullanılabilir . Ve hem tekli hem ikili olarak kullanılıyor . Çantası da var termoslu sütü aynı ısıda tutuyor . Madem alıcaksın sende bunlara da dikkat et sadece evde kulanabilceğin şeyler olamsın .

hehe becerdim sanırım sonunda beğendinizmi??
kafamçokkarıştı Ay dur kendime geleyim düştüm bayıldım . Harika birşey ay çok güzel bayıldım allah nazarlardan korusun bebeğinin içinde sağlıkla yattığını görmek nasip etsin. :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

:nazar:amin canım ben bunu çok beğendim ilk gördüğüm günden beri bunu istedim başak çok baktım ama içleri çok küçük en fazla 5-6 ay yatılabiliyo dediler bunun iç kısmı geniş, en samimi arkadaşım ist.da bebeği 7 aylık olmuş bunun aynısını aldı oda ben resmini göstermiştim oda beğendi almış bunu inci tuncel marka bebeğe zarar verecek hiç bir madde yok içerisinde, izmite gidicez haftaya ist. da uğricaz arkadaşlarımızı görmeye gidicez hemde bebek sevmeye.. dün eşim arayıp verdi siparişini biz gidince verip parasını alıcaz 450 ytl demişler en son fiyat ama gidince sıkı bii pazarlık yapıcam arkadaşım 500 e almış o kadar para veremem en azından 350 ye indirtmem lazım..:eek:klava:

:nazar:amin canım ben bunu çok beğendim ilk gördüğüm günden beri bunu istedim başak çok baktım ama içleri çok küçük en fazla 5-6 ay yatılabiliyo dediler bunun iç kısmı geniş, en samimi arkadaşım ist.da bebeği 7 aylık olmuş bunun aynısını aldı oda ben resmini göstermiştim oda beğendi almış bunu inci tuncel marka bebeğe zarar verecek hiç bir madde yok içerisinde, izmite gidicez haftaya ist. da uğricaz arkadaşlarımızı görmeye gidicez hemde bebek sevmeye.. dün eşim arayıp verdi siparişini biz gidince verip parasını alıcaz 450 ytl demişler en son fiyat ama gidince sıkı bii pazarlık yapıcam arkadaşım 500 e almış o kadar para veremem en azından 350 ye indirtmem lazım..:eek:klava:
Canım benim evime çok yakın var inci tunçel mağazası bende bir gidip bakayım bakalım pazarlık payı var diyorsun yani . Süpermiş valla içim gitti .

picture.php

bebek arabamız bu çok kaba değil kibar ve kolay kullanımı.. ben kırmızı siyahını aldım bunun, daha doğrusu lacivert gibi ama çok koyu siyaha benziyo..hem fiyatı uygun hemde kullanışlı..

aa evet bursadada şubesi var aslında orayada uğrayabilirim telde fiyat vermiyolarmış normalde biz ısrar ettik biraz bunu görürsün mutlaka orda sende bi sor bakalım fiyatını ne dicekler?? orası daha uygun fiyat verirse ordan alırım bende sanki fiyat kazık gibi geldi bana :)))

X