Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları şubat 2009 anneleri haydi bebişlere neler aldık resimlerini koyalım buraya

valla hem sepet hem de araba süper kızlar
aldıklarınızı gördükçe ben de hevesleniyorum ama 1-2 ay daha beklemeye kararlıyım
özellikle sepet rüya gibi :)

evet canım sepetin üzerindeki fiyonklar beyaz isteğe göre mavi yada pembede yapılabiliyo cinsiyetine göre değiştiricez.. çok şeker dimi bakmaya kıyamıyo insan keşke hep onda yatabilse..

anneannesi alışverişe çıkmadan mutlaka bunun bir resmini göstermeliyim ona
benim gördüklerim de hep daha alçaktı
bebiş erken hareketlenirse içinde tutmak zor olur
her an düştü düşecek korkusu allah korusun
ama bu bayağı yüksek duruyor

aa evet bursadada şubesi var aslında orayada uğrayabilirim telde fiyat vermiyolarmış normalde biz ısrar ettik biraz bunu görürsün mutlaka orda sende bi sor bakalım fiyatını ne dicekler?? orası daha uygun fiyat verirse ordan alırım bende sanki fiyat kazık gibi geldi bana :)))

Bak şimdi ben yarın gitmeye çalışırım oraya dediğim gibi bana yakın yarın akşamda haber veririm sana . ay sabahtan görseydim bugünde giderdim neyse yarın ilk iş inci tunçel kaydirigubbakcemile5

slm kızlar bana da niveadan cevap gelmiş, göndereceklerimiş, baklaım diğerlerinden daha ses seda yok, niveada gönderecek mi bilmem bakacağız artık,,

ayyy yanlış yere yazmışım kusura bakmayın yaaawww

Son düzenleme:
Bak şimdi ben yarın gitmeye çalışırım oraya dediğim gibi bana yakın yarın akşamda haber veririm sana . ay sabahtan görseydim bugünde giderdim neyse yarın ilk iş inci tunçel kaydirigubbakcemile5

iyi akşamlar arkadaşlar
bu tunçel nerdeymiş yaa tarif edermisin :)) bayıldım ben sepete:1rolleyes:

iyi akşamlar arkadaşlar
bu tunçel nerdeymiş yaa tarif edermisin :)) bayıldım ben sepete:1rolleyes:
Hemen şekerim dedğim gibi Bursa 'da alışveriş benden sorulur :sm_cool:Benim bildiğim yeri kükürtlü caddesi varya orda Dikkaldırım tarafından girersin caddeye sağda kalıyor yarın gidince apartman ismi falan da yazarım. Birde sanırım Fatih sultan mehmet bulvarında varmış . Orası nerde bilmiyorum :KK43:( orası bana uzak . Telini yazayım ben sana özelden.

kızlaarrr çalmayın sepetimi :eek:klava::eek:klava: :))))

evet sepetin boyu alçak değil çok fazla eğilmicem bebiş için belden baya yukarda kalıyor içine şiltenin haricinde bide ek olarak daha konforlu olsun diye vücudun şeklini alan süngerden koydurucaz söyledik bayramdan sonra evimde olacak çeker koyarım resmini teyzeleri :))

bu arada benim bebişimin teyzesi yok siz olurmusunuz?senağlamasenağlama

bu arada tekerlekli kısmı ayrılabiliyor sepetten, tutunup kalkmaya başladığı zaman ayırıcam altından yere sabit koyucam en azından yere düşme tehlikesi olmaz her açıdan güzel yani..

kızlaarrr çalmayın sepetimi :eek:klava::eek:klava: :))))

evet sepetin boyu alçak değil çok fazla eğilmicem bebiş için belden baya yukarda kalıyor içine şiltenin haricinde bide ek olarak daha konforlu olsun diye vücudun şeklini alan süngerden koydurucaz söyledik bayramdan sonra evimde olacak çeker koyarım resmini teyzeleri :))

bu arada benim bebişimin teyzesi yok siz olurmusunuz?senağlamasenağlama
Koymasaydın güzelim resmi o zaman . Şimdi bututn subat annelerinin sepetleri seninkinden olacak kaydirigubbakcemile3ben aş eriyorum şuan sepet için mesela -tatlicadiarzu-
Oluruz kuzu ne demek .Ay aynı şehirlerde olsaydık gün yapardık bi sürü çocuk :sm_cool:

ay kız aynı şehirdeolsak hakikaten güzel olurdu heee bu arada bursaya taşınma ihtimalimiz var bebişin doğmasını bekliyoruz benim teyzem falan çekirgede oturuyor.. elekçi gibi her yeri gezerim ben bursaya taşınırsak :)) burda çok sıkılıyorum..

ben kafayı yerdim gün yapsak 15-20tane yeni doğmuş bebek düşünsene hepsi ağlıyo falankötükedihüso

ay kız aynı şehirdeolsak hakikaten güzel olurdu heee bu arada bursaya taşınma ihtimalimiz var bebişin doğmasını bekliyoruz benim teyzem falan çekirgede oturuyor.. elekçi gibi her yeri gezerim ben bursaya taşınırsak :)) burda çok sıkılıyorum..

Oh ne güzel olur valla lebişle nisan da bursada ay inşallah tanışma şansımız olur bizde çekirgede sayılırız intamları biliyorsan onlara yakın sayılırız . ben bursa'yı çok seviyorum çok buyuk değil belki ama herşeye yakın .

ben kafayı yerdim gün yapsak 15-20tane yeni doğmuş bebek düşünsene hepsi ağlıyo falankötükedihüso

Bende normalde de çok sevmem zaten cocukları onlarda beni pek sevmez Çok uzun süre tahammül edemiyorum yani :)) gamyoncuiremsu bak böyle oturup oynasalar canıma minnet

canım benim inşallah o günleride gürürüz :) ben yatıyorum iyi geceler.. sende ne yatmak biliyon nede kalkmak :))))

canım benim inşallah o günleride gürürüz :) ben yatıyorum iyi geceler.. sende ne yatmak biliyon nede kalkmak :))))
Ya sorma benim eşim şuan serbest çalışmıyor . Biz sahura kadar oturup sonra bütün gün uyuyoruz . Hatta eşim iftarda falan uyanıyor . Biz çok alem ya ilk evlendiğimiz sene iftara geç kalıyoduk misafirliğe .Hadi iyi geceler . Yarın görüşürüz .

he bu arada benim kocişim 11 de bindi otobüse gitti ankaraya iş için yarın dönecek ve ben 3 yıldır ilk defa evimde yalnız kalıyorum :KK43:( saat başı gizli gizli arıyo otobüsten korkma diye, ağladım arkasından
:KK43:((( heryeri kilitlemiş arka odanın ışığını açık bırakmış ne olur ne olmaz diye..annemlere giderdim genelde ama 3 gün oldu annemden geleli istemedim nasıl olsa yarın dönecek diye.. ve burda kimsem yok annemde hemen hemen 45 dk uzaklıkta bana :KK43:( hadi kaçtım ben iyi geceler size..yarında uyuyup kalmayın haaa iftarı unutmayın :)))

Oh ne güzel olur valla lebişle nisan da bursada ay inşallah tanışma şansımız olur bizde çekirgede sayılırız intamları biliyorsan onlara yakın sayılırız . ben bursa'yı çok seviyorum çok buyuk değil belki ama herşeye yakın .

selam arkadaşlar akşam kulaklarım çınlamış :roflol: ben beşevler tarafındayım şehir merkezine uzak azcık ama trenle yakın oluyor :) işallah bi gün rastlarız yerimseniben

selam arkadaşlar akşam kulaklarım çınlamış :roflol: ben beşevler tarafındayım şehir merkezine uzak azcık ama trenle yakın oluyor :) işallah bi gün rastlarız yerimseniben
Çınlattık arkadaşım inşallah denk geliri burda toplantı falan oluyo ama ben katılmak tan çekiniyorum :))

Ya biliyorum çok erken ama bayıldım ben buna dün gece internetten satın aldım güzel kızıma kocaman emzik bu resim internetten alıntıdır
picture.php

Son düzenleme:
X