Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları şubat 2009 anneleri haydi bebişlere neler aldık resimlerini koyalım buraya

image069cq0.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
keeeeleeebekkkk sen napmışsın öylee herşey pembe pembe çok güzel bayıldım vallahi.allah giydirmeyide nasip etsin.o ayakkabıları yakındanda cekip koysana bi bakimm?

sağol canım teşekkür ederim,allah hepimize nasip etsin 2-3 gün sonra yatagıda gelıyor hersey pembe:KK70:
barbının perdesınıde yaptırdım,barbının halısını alıcam,bordurunu fılan
dur cekıyım ayakkabıları birazdan tel azcık şarj olsun

Son düzenleme:
yaw ben daha almaya başlamadım, 7. aya kadar mendil bile almayı düşünmüyorum, hatta eşime kalsa çocuk doğduğunu görelim ondan sonra alalım herşeyini diyor, o da mantıklı ama dayanabilirsen...

kızlar bu gitti gidiyordan nasıl alışveriş yapıyorsunuz, banka hesap numarası mı veriyorsunuz yoksa ptt aracılığıyla da ödeme yapılabiliyor mu? ben banka hesabımı asla vermem, ama ptt arcılığı ile havale olursa alışverişi düşünürüm..

yaw ben daha almaya başlamadım, 7. aya kadar mendil bile almayı düşünmüyorum, hatta eşime kalsa çocuk doğduğunu görelim ondan sonra alalım herşeyini diyor, o da mantıklı ama dayanabilirsen...

ben ve eşimde sizin gibi düşünüyoruz aybükecim ama insan sabırsızlanıyor yaa valla alasım geliyor bir iki şey

off ya benim eşimde daha erken diyor :eek:klava:adamda hiç heves yok beni sinir ediyo kötükedihüsobari bir iki bişey alsak ona bakıp heveslensemlaelaelaelaelae

kelebekçiim saol baktım çok güzel görünüyor ayy bende istiyorum yaa ama eşime göre erken daha :eek:klava: alllah giydirmeyide nasip etsin inşallah canım:asigim:

kızlar siz donatmışsınız bebişlerinizi bendaha hiçbirşey almadım birdahaki ay başlamayı düşünüyorum ama önce büyükleri alıcam onlar ödenmiş olur ben çalıırken diye düşündüm eşimde gidelim hepsini alıp gelelim diyor şaşırdım valla napsamki emzikler çok şeker chatlak senin aldıklarında çok şeker gülegüle kullansın bebişin

X