Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları şubat 2009 anneleri haydi bebişlere neler aldık resimlerini koyalım buraya

cok zor bulunuyor cnm ya araba cok güzelde tam kislik degil sanirim rüzgari geciriyordur ,kullanislimi onuda bilmiyorum
normal alicaz ama iste ucuz ikinci elini bulsam ondanda almak isterdim a.s.

tatilde türkiyedeydim, o kadar güzel kiyafetler var ki dayanamadim tabii ve aldim bir kaç parça zibin takimi, tulum, yakalik(öpme beni diye yaziyor) çorap, badi, renkleri simdilik yesil ve sari.
cinsiyeti belli olunca almaya devam ederim:teytey:eger kizim olursa fazla birsey almam çünki 3 yasinda kizim var ve ona o kadar kiyafet almistim ki bazilarini 2 veya 3 kez giyebildi, yepyeni duruyor.

tabi böylesi daha kullanışlı olur. tabi kuduruk olmazsa:1rolleyes:

2 modele de bayıldım. ama araba gerçekten pahalı.

yaaa bende kıyafet almayı çok istiyorum ama
henüz cinsiyetini öğrenemediğim için almıyorum
ne zaman bebek mağazalarının önünden geçsem içim gidiyoo
hayırlısıyla bir öğrensemde almaya başlasam

ah şu cinsiyeti bi öğrensek neler alıcaz da alamıyoruz. yeşil ve sarı lardan içime gına geldi. biran evvel bebişime bişeyler almak istiyorum

ben daha hiç bişe almadım kıskandım şimdii kızıma bişiler alim barii ben kıyafetten cok esyalarını tamamlamak ıstıyorum kıyafet cok gelıyo ve cok cabuk kuculuyo o yuzden fazla almıcam ınsallah dayanabılırım almamak ıcın dırenıyorum ama benım cocouk odamda cok kucuk o yuzden mobılyalarda zorlanıyoruz park yatak almayı dusunuyorum hemen yatamaz ole ayrı odada falan

Ben evimi taşimayi düşünüyorum şuan oturduğum ev küçük bebeğimin yatağini koyacak uygun bi yer bile yok o yüzden şimdilik bekliyorum inşallah bi an önce uygun güzel bi ev bulursam hemen almaya başlicam :)benimde listem hazir utanmasam şimdiden doğum çantasi hazirliycam :) ama daha çok var yinede biraz beklemekte fayda var.her geçen gün fiyatlar sanki biraz daha düşüyor.malum rekabet gittikçe artiyo

güle güle kullanın. bebek odasının fotoğrafını koyabilsen keşke.
biz de dün ablamla 2 zıbın, 1 badi, 3 çorap aldık en küçüklerinden. 0-3 ay arası olanlardan.

fotoğraf koymayı ben de çok isterdim ama şubata kadar daha vaktimiz var diye odayı daha eve getirtmedik aldığımız mağazada duruyor.

ayy toplu halde almak zor olucak tabi.:)) ya bebeklere nasıl yatak alcaz?bunu kafama takıyorum ne zamandır :SSSS

evet nasıl bişeyler düşünüyorsunuz ben bitane beğendim araba ve yatak ta hiç karar veremedik üç tekerlekliler nasıl ve park yataklar için ne düşünüyorsunuz??????????

eşim nıvea nın ıslak mendil ve kozmatik stok u yapıyor birde dün bi şifonyer aldı aldıklarını onun içine yerleştiriyor ,bende henüz bi hazırlık yok .çok mutlu ve çok hevesli onu öyle görmek beni sakinleştiriyor.

Son düzenleme:
evet nasıl bişeyler düşünüyorsunuz ben bitane beğendim araba ve yatak ta hiç karar veremedik üç tekerlekliler nasıl ve park yataklar için ne düşünüyorsunuz??????????

üç tekerlekli arabayı her zaman çok istedim ama yanına yanaşılcak gibi değil fiyatların bi de zaten ben araba almıcam artık belki ikinci çocuğuma geçtiğimiz şubat kardeşim doğum yaptı onun kızının arabasını alıcam o yaşına girdikten sonra puset kullanıcakmış e benimki doğduğunda yeğenim yaşına gelmiş olucak
park yatakları beğeniyorum gidip mobilya alamıcam (gerçi zaten kendim mobilyacıyım da) zaten 5-6 yaşına geldiklerinde yeniden oda yapılıyo okula başlıyorlar falan diye büyümüş oluyorlar yaa :sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…