Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları şubat 2009 anneleri haydi bebişlere neler aldık resimlerini koyalım buraya

2009 şubat anneleri bişey sorucam size. Ben bu kıyafet konusunda abartmıyacam dedim kendi kendime ama yinede bayağa bişey aldım. şimdide acaba yeter mi şüphesindeyim. sizce de yetermi. yaklaşık 10 uzu kollu/kısa kollu body. 5 tulum. 2 patikli alt. 3 zıbın/patikli alt takım. 1 pijama Takım. hırkalar yelekler yaklaşık 10 adet. işte malum çoraplar patikler eldivenler şapkalar v.s. NE DERSİNİZ. ilk 3 ay için yetermi. daha sonrası için (3-6 ay) kullandıkça ihtiyaca göre belirlemek istiyorum alacaklarımı.

mantıklı olanda o zaten bence bebek doğduktan sonra ıhtıyaclar daha farklı olucak o yuzden yığmamak lazım cok fazla neyı daha rahat kullandığına gore yenıden alırsın bısıler zaten mutlaka hedıyede getırenler olur onz gore hareket edersın bence

derincimmm annenin emegine saglik
kiz massallah ne cici seylermis böyle ya ,saglikli günlerde giydir cnm hepsi mükemmell

derint cnm bencede bebek dogduktan sonra bak cidden cok cabuk büyüyorlar ben aldim aldim kaldirdim hepsini ortaya dökünce bir sürü sey cikti walla cok aldim diye pisman oldum
cok fazla giyemiyorlar önemli olan üstlerin biraz bol olmasi devamli kustuklari icin :))

derincim ayyy cnm cok tatlilar heleki o mini etege bayildimmm
güle güle kullansin bebisin

özlemcim hepsi çok süper ya
hele üstlerinde apayrı bir güzel duruyorlar allah giydirmeyi kısmet etsin
hele de pembiiş alt üst çok kibar
büyük insan gibi kazak da süpermiş

çok teşekkürler teyzeleri sizlerinde güzel yorumlarıyla ben daha çok alışveriş yapmak istiyorum eşim hani bitmişti eksikler diyor ben ne zaman elim kolum dolu gelsem :))))
kazağı ve eldivenleri önümüzdeki yıl için aldım çok uygundu kaçırmak istemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…