Makyaj Ürünleri Strawberry netten al veri yapan var m?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Yerli kozmetik firmaları strawberry'yi engellemek için azimle uğraşıyorlar. Bilginize.

sabah.com.tr/Ekonomi/2010/10/31/strawberry_kbusu

Yerli kozmetik firmaları strawberry'yi engellemek için azimle uğraşıyorlar. Bilginize.

sabah.com.tr/Ekonomi/2010/10/31/strawberry_kbusu

valla benim parfümüm pek orjinale benzemiyo diyorum ama okadar muallakda kaldımki bugün sevilde denedim oda pek kalmadı belkide tenimden kaynakldır..
burda fiyatlar okadar uçukki burdaki firmalar savaş açacaklarına fiyatlarına biraz indirmek için savaş verseler daha iyi olur.

Burdakiler kozmetik ürünlerine %200 vergi koymaktan neden imtina etsin ki para daha tatlı. Biz her şeye böyle tepkisiz kaldığımız sürece daha çok cebimizden gider, haklıyken haksız konuma düşeriz.

bugüne kadar aldığım ürünlerin sahte olduğuna dair şüphem olmadı. Koku farkı ürünün tarihinden ya da üretiminden kaynaklanıyor olabilir.

Son düzenleme:
Strawberry'de sipariş verirken eksik yazdım adresimi.. mail attım hala dönmediler. Daha önce adresi falan eksik giren var mı benm gibi

burda fiyatlar düşse keşke çünkü ben geçen kış bile değil 2009 girerken sevilden ck euphore aldım sıkıyorum garip kokusu hatta forumlarada yazdım hiç güzel bi parfüm değil diye neyse sonunda sevile götürdüm teste yolladılar pazartesi mail geldi ozaman 193 lira almıştım bu fiyat karşılığı istediğiniz bir ürünle değişim ypabilirsiniz diye gittim tous bide pupa ruj aldım ..yani fazla para verdim ama hasarlı ürünü aradan geçen onca zaman sonra bile değiştirdiler.bunu yazmak istedim çünkü karşımda muhattap buldum ve ürünümü sorunsuz değiştirebildim.....tabi fiyatlar çok yüksek benim strawdan aldığım bvgari 106 sevilde 330 :)))

evet arkadaslar sonunda benim de arkadasımın da %20 iadesi gerceklesti strawberryden. bidaha da asla ve asla ordan alışveriş yapmam. şimdi yine yılbaşı indirimleri yapmışlar sakın kanmayın hiç tavsiye etmiyorum. ilk önce burdan şikayet yorumlarını okuyup öyle karar verin
www .sikayetvar.com/sikayetoku/k/481/f/11192/g/strawberrynetcom

kızlar ben sewgilim için parfüm sipariş ettm 4 günde geldi ve %100 orjinal çok uyguna aldım,Türkiyedeki fiyatının 1/3 fiyata aldım.

Son düzenleme:
benim aldığım ürünlerin de hepsi orjinal. Çok memnunum strawberryden.

Ben de strawberry den çok memnunum.Genellikle makyaj ürünlerimi,şampuanlarımı ve kremlerimi oradan alıyorum.Daha önce birkaç defa sorun çıktı-dudak parlatıcı akıyordu,rimmel kuruydu-çok ilgilendiler-yeni rimmel gönderdiler,parayi iade ettiler.Son zamanlarda hiç sorun çıkmadı.Genellikle bildiğim ürünleri(yani daha önce Avrupa'dan satın aldığım makyaj malzemeleri veya kremlari sipariş ediyorum)ve çok dikkatli mukayese ediyorum-aynı ürünler.Zaten çakma olsa-cildim hassas-alerji veya sivilce yapardı).Parfüm uzun zamandır çilekten sipariş etmedim.Daha önce orijinal olanlar da bayat da geldi-dediğim gibi paramı iade ettiler.Parfüm için diğer siteyi tercih ediyorum genelde veya duty free shop'u havalimanlarda.Yorumları okuyorum da sanırım strawberry para iade konusunda politikasını değiştirdi-o kadar kolay etmiyorlar Bu aralar 2 tane çok popüler olmayan parfüm sipariş ettim-gelince size haber vereceğim

ben şimdiye kadar 8 kere alışveriş yaptım ve ürünlerden çok memnun kaldım. orjinal olduklarını düşünüyorum

vala ben yapamıorm ama çok istiorm
kredi kartı işi olunca bizimkler güvenmio izin vermio netten alışverişe ama ben strawberry ye bakmaya doyamıorm

Ben hiç yapmadım ama yapmak istiyorum...

Açıkcası ben orjinal olduğuna inanıyorum, sonuçta tüm dünyaya ürün satışı yapan bir site, sahte olsa buna izin verilmezdi diye düşünüyorum.

Ama parfümlerde sorun olduğu söyleniyor, o yüzden sipariş verirsem sadece makyaj ürünlerinde alışveriş yapmayı düşünüyorum.

Geldi bugün çilekten sipariş ettiğim Elizabeth Arden Geen tea gift set ve Bijan Nude Ikisi de orijinal.Bijan Nude kokusunu bilmiyordum sadece yorumlara göre sipariş etmiştim.Lolita Lempicka'ya çok benziyor-biraz daha hafif sadece.

slmm kızlarrr yaa size bişey sormak istyorumm....
çilekten hiç alışveriş yapmadım ama parfüm almayı düşünüyorum... taksit yapılıyomu kredi kartına?:44:

ben normalde strawberryden alisveris yapiyorum ve memnunum fakat nedense son gunlerde orjinal fiyatlari tl den yaziyo indirim yuzde60 diyo ama yaninda 300 dolar gibisinden bi fiyat yaziyo. almayada korkuyorum çunku hesaplamarda boyle gozukuyo sizde de boyle oluyor mu ya da buna ragmen o kadar fiyat çekiliyor mu karttan :S

ben makyaj malzemeleri aldım farlar rujlar vs, çok cici paketlerde yolluyorlar.. memnun kaldım mıı evet.. yani alışveriş güvenliği açısından sıkıntısı yok..fakat hiç parfüm almadım,düşünmüyorum da.. bir yerde okumuştum türkiyedeki parfümeri zincirlerinde satılan kokulardan daha az kalıcı oluyormuş parfümleri.. bu sefer insanın aklına birsürü şey geliyor acaba sahte mi vs diye,parfüm alan arkadaşlarım var,orjinal diyorlar ama,ne bileyim pek güvenemedim,çünkü bazıları unboxed oluyor sitedeki parfümlerin, içine taklidini mi koydu ne bileyim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…