Makyaj Ürünleri Strawberry netten al veri yapan var m?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben makyaj malzemeleri aldım farlar rujlar vs, çok cici paketlerde yolluyorlar.. memnun kaldım mıı evet.. yani alışveriş güvenliği açısından sıkıntısı yok..fakat hiç parfüm almadım,düşünmüyorum da.. bir yerde okumuştum türkiyedeki parfümeri zincirlerinde satılan kokulardan daha az kalıcı oluyormuş parfümleri.. bu sefer insanın aklına birsürü şey geliyor acaba sahte mi vs diye,parfüm alan arkadaşlarım var,orjinal diyorlar ama,ne bileyim pek güvenemedim,çünkü bazıları unboxed oluyor sitedeki parfümlerin, içine taklidini mi koydu ne bileyim ben :KK52:

Merhaba arkadaşım. Ben buradan parfüm sipariş ettiğimde daha önce kullanmadığım bir parfüm sipariş etmiştim. O yüzden orijinalliği kıyaslama imkanım olmadı. Ama eşimin yıllardır kullandığı parfümü sipariş ettik. Onun orijinalliğinden yüzde yüz emin olduk. Bütün kıyaslarımız uyuştu. Ama ben de bazı insanların sıkıntı yaşadığını duydum ve daha çekimser oldum:KK25: Ben hiç ayıplı bir ürünle karşılaşmadım ama insan tedirgin oluyor tabii. Bu arada kutusuz sipariş edip yüzde yüz orijinal diyen arkadaşlarım da var. İnsan yine de emin olamıyor işte:KK43: Ama fiyatlar beni çok cezbettiği için sipariş vermeden yapamıyorum maalesef. Umarım yine bir sorun yaşamam:26:

kızlar makyaj malzemesini bilmem de parfümler nasıl bu kadar ucuz olucakki
free shopdan bile daha ucuz
mesela
Idole d'Armani Eau De Parfum
bunun fiyatı 50 ml burda 170 civarı yurt dışında da aynı
ama free shopda 145 falandı
burda 75 ml 120 tl diyor bu nasıl oluyo şimdi

Son düzenleme:
ben sürekli alışveriş yapıyorum ve çok memnunum:) Paketlemeleri çok özenli, şu ana kadar hiç sahte ürün gelmedi. Harikalar bence!

en son murad tan bi bakım ürününü aldım gayet te orjinaldi ve 5 günde geldi. ama parfümler hakkında çok söylenti var kızlar dikkat edin derim

benim ablam oradan 90 milyon olan bi parfümü 70e aldı oda oradan sürekli yapıyor çokta memnun parfümü felan şahane kokuyor:KK34:

Ben ordan şu ana kadar en az 15 tane parfüm almışımdır, hiçbirisi sahte çıkmadı. Makyaj malzemeleri de çok iyi. hrkese tavsiye ederim

arkadaşlar ecemguzellik.com diye bir site var, fiyatları çok uygun. ürünlerin orijinal olduğunu yazıolar ama bilmiyorum. bi fikri olan var mı?

Benim de arkadaşlarım hep buradan parfüm falana alırdı. Geçen ilk kez üye oldum ve çok sevdiğim bir kokuyu, artık Türkiye'de bulunmadığı için istedim. Bugğn elime geçti ve bildiğiniz sahte parfüm çıktı. Kokusu çok fena, zaten Davidoff Echo'nun kendine has bi kokusu vardır, çok da beğendiğim bi parfümdü ama strawberry'den gelen parfüm aynı şişede olmasına rağmen aynı kokuda değildi. Alakası yoktu.Bayat, iç boğan, hani o sahte parfümlere has ağır ve yağlı bi koku olur ya aynen öyle kokuyordu. Az önce strawberry'e mail attım, ama bildiğim kadarıyla taşıma şartlerı nedeniyle parfümleri geri almıyorlar.Boşu boşuna 60 $ bayıldım galiba:KK50: Cevapları gelince yazarım; ama bi daha buradan ürün almayı düşünmüyorum. Çok sevdiğim Midniht Poison'ı da isteyecektim, şükür almamışım..

Bence bu sitede satılan ürünler orijinal olabilir; ama bence diğer sitelerde satılanlar gibi; yani kaçak. Pahalı olduğu için orijinal olduğunu düşünüyorsunuz. Boşu boşuna kazıklanıyorsunuz. Eğer ürünleri orijinal olsaydı; yani kaçak olmasaydı "Tüm ürünleriniz taze ve orijinal mi?" bu soruya cevap verme ihtiyacı duyazlardı. "Eğer teslim aldığınız üründe herhangi bir hasar söz konusu ise ürününüzü iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz." yazıyor. Yani sanırım kullanılmayan ürünleri iade alıyorlar. Eğer ürünler orijinal olsaydı, kullanılan ürünü de alabilirlerdi bence. Parfüm olayı da saçma bence. Ben buranın da diğer sitelerle aynı olduğunu düşünüyorum ve özellikle bazı ürünleri görünce sadece gülüyorum. Kaliteli olabilir; çünkü orijnaldir; ama yurtdışından kaçak geliyordur.

Yok ya kaçak falan değil, gelen parfümün orijinal kokuyla alakası yoktu. O sahte parfümlere has ağır, yağlı, rahatsız edici kokuydu. ama zaten hemen uçuyor, bi şey kalmıyordu. Sahtesini bile uyduruk yapmışlar, o parayla galonlarca doldurma parfüm alabilirdim:)) Onlar bile daha kalıcı ve güzel kokuyor. Hala mailime cevap gelmedi, bekliyoruz:)

Benim de arkadaşlarım hep buradan parfüm falana alırdı. Geçen ilk kez üye oldum ve çok sevdiğim bir kokuyu, artık Türkiye'de bulunmadığı için istedim. Bugğn elime geçti ve bildiğiniz sahte parfüm çıktı. Kokusu çok fena, zaten Davidoff Echo'nun kendine has bi kokusu vardır, çok da beğendiğim bi parfümdü ama strawberry'den gelen parfüm aynı şişede olmasına rağmen aynı kokuda değildi. Alakası yoktu.Bayat, iç boğan, hani o sahte parfümlere has ağır ve yağlı bi koku olur ya aynen öyle kokuyordu. Az önce strawberry'e mail attım, ama bildiğim kadarıyla taşıma şartlerı nedeniyle parfümleri geri almıyorlar.Boşu boşuna 60 $ bayıldım galiba:KK50: Cevapları gelince yazarım; ama bi daha buradan ürün almayı düşünmüyorum. Çok sevdiğim Midniht Poison'ı da isteyecektim, şükür almamışım..

Ayyy çok üzüldüm yaaaa:KK43:((Ben de başka bir siteden sipariş verdim benim ki nasıl çıkacak bakalımm

Bugün strawberry'dencevap geldi. Ürünleri orijinalmiş diye mail atmışlar.Ben de Davidoof'a mail attım ve bu firma sizin sahte ürünlerinizi satıyor, sizin isnminizi kullanup dünyanın her yerine satış yapan bu firmaya karşı yasal haklarınızı kullanmanız açısından ürünü size göndermek istiyorum dedim. Sonra da strawberry'e Davidoff'a yazdığım maili ekleyip "Tamam, ben ürünü Davidoff'a göndermeye karar verdim." diye yazdım :KK60: Her zaman bir kadının şerrinden korkacaksın:KK47: Bakalım ne yazacaklar merakla bekliyorum..

Bugün strawberry'dencevap geldi. Ürünleri orijinalmiş diye mail atmışlar.Ben de Davidoof'a mail attım ve bu firma sizin sahte ürünlerinizi satıyor, sizin isnminizi kullanup dünyanın her yerine satış yapan bu firmaya karşı yasal haklarınızı kullanmanız açısından ürünü size göndermek istiyorum dedim. Sonra da strawberry'e Davidoff'a yazdığım maili ekleyip "Tamam, ben ürünü Davidoff'a göndermeye karar verdim." diye yazdım :KK60: Her zaman bir kadının şerrinden korkacaksın:KK47: Bakalım ne yazacaklar merakla bekliyorum..

:KK70::KK70: iyi yapmıssın ama ben bu siteyi kullanıyorum hiç bi sorun yaşamadım parfüm aynı birebir orjinaldi.ve şimdide mac pudra falan sipariş verdim yolda bakalım banada kuşku düşürdün :)

Strawberry'den mesaj geldi. Önce "Söylediğiniz şeyler çok ciddi, araştıracağız." diye yazmışlar. arkasından "İnceledik, muhtemelen size gelen ürün taşınma esnasında yüksek ısıdan bozuldu, isterseniz yenisiyle değiştirelim." demişler. Ben de "Ben size itimat etmiyorum, ürününüz oldukça kötü bir imitasyondu, para iadesi istiyorum." diye yazdım. Konuyu tekrar inceleyip döneceklermiş. Ama bi daha hayatta bi şey almam. Ben herkes öğrensin diye tüm arkadaşlarıma mail attım, "Bi daha almayın" diye de yazdım, yazınca bi sürü şey çıktı. bi arkadaşım krem almış, kokusu ekşi gelmiş, bozukmuş falan.Muhtemelen son kullanma tarihine yakın bi üründü..ama asıl olay parfümdeymiş, 2 arkadaşıma daha denk gelmiş..Keşke baştan bizle de paylaşsalarmış diyorum, hayatta almazdım.

Strawberry'de parfüm problemini ciddiye almak gerekiyor
Benimde bugün elime ulaştı siparişlerim
Clinique pudra,estee lauder concealer,nina ricci premier jour parfüm aldım
Checkcosmetic sitesinden ürün kodlarını kontrol ettim şimdi pudra ve fondotende sorun yok son kullanım tarihlerine daha çok gel görki parfüm 2007 de üretilmiş raf ömrü 36 ay
Son kullanımı 2010 görünüyor
Bildiğin bayat ama geri göndermekle uğraşamam kokusu çekilebilir
Ailemden gizli yapmştım alışverişi memnunmuş numarası yapmam gerek bi daha parfüm alırmıyım ordan
Hiç sanmıyorum

1 haftada ulaşır eline parfümse 10 günü buluyor benim pek şikayetim olmadı strawberryden ama olanlar varmıs demek ki :s

parfümde iade olmuyomuş yeni siteye koymuşlar bu bilgiyi. ürünlerimde geldi bu arada bi haftada geldi tek şikayetim pudram çok küçükmüş laura mercier marka kapatıcı olarakta geçiyo

X