Makyaj Ürünleri Strawberry netten al veri yapan var m?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bu arada yeni gordum...siparişi verirken not kısmına numune ürün istiyorum diye yazınca numune gonderiyolarmıs aklınızda bulunsun :)) ben bidaha sipariş verirsem söyliicem :KK70:

kızlar selam.. bende Arezia makyaj seti sipariş verdim. daha önce duymamıştım markayı, kullanan ve yorum yapacak olan var mı?

beklemedeyim, gelsin yorum yazarım bende mutlaka

parfümde problem var ama mailleşiyoruz şuan bakalım ne olucak akibeti.parfüm ilk sıkıldığında orjinal ama kısa zamanda tuhaflaşıyo belki tenimdendir ama daha önce denediğim bi parfüm bilmiyorum ..

parfümde problem var ama mailleşiyoruz şuan bakalım ne olucak akibeti.parfüm ilk sıkıldığında orjinal ama kısa zamanda tuhaflaşıyo belki tenimdendir ama daha önce denediğim bi parfüm bilmiyorum ..

ben givenchy hot couture parfümü yıllar önce ilk açık alarak denmiştim öğrenciyken, yıllarca kullandım, gerek açık gerek orjinal. bir gün süvariden aldım büyük boyundan. bir açtım kokusu çok farklı. niye öyle olduğunu çözemedim ama orjinal yani ondan şüphem yok. bayatlamış olabilir diye düşündüm. şimdi 2 sene falan geçti hala duruyor kullanamadığımdan. merak ettim denedim, kokusu biraz daha düzelmiş. parfümlerde arada oluyor böyle şeyler. çok üzücü bir durum bence:KK43:

ben 1-2 hafta snra yine sipariş vericem. büyük risk alıyoruz böle ama ben sahsen o kadar ucuz gorunce dayanamadım bi kaç tane daha alınıcak parfüm sectim :)

bu arada ben parfümün bayatlayabileceğine inanmıyorum ya. içinde alkol olan şeyler bayatlamaz. özellikle de hiç açılmadıysa. ki benim bi 10 senelik minyatür parfümlerim var kimini kullandım kimi hala duruyo. aynı güzel kokusu var hiç değişmedi yıllardır. 6-7 senelik parfümlerim var hiç bişey olmadı hala arada kullanıyorm. cok parfum oldugu için çabuk bitmiyo çunku ve yıllardır duruyo. yani uzun sure bekleyen parfümüm cok. o yuzden bayatlama bozulma olmaz. sahteyse sahtedir yapılcak bişi yok ona da işte :KK43:(

ben givenchy hot couture parfümü yıllar önce ilk açık alarak denmiştim öğrenciyken, yıllarca kullandım, gerek açık gerek orjinal. bir gün süvariden aldım büyük boyundan. bir açtım kokusu çok farklı. niye öyle olduğunu çözemedim ama orjinal yani ondan şüphem yok. bayatlamış olabilir diye düşündüm. şimdi 2 sene falan geçti hala duruyor kullanamadığımdan. merak ettim denedim, kokusu biraz daha düzelmiş. parfümlerde arada oluyor böyle şeyler. çok üzücü bir durum bence:KK43:

:)))bakalım maillerimizden ne çıkıcak en son yüzde 20 sini iade edlim falan diye yazmışlar sonuçlanınca yazarım..ama tuhaflık var eminim.bende üzüldüm ama bakalım.

kızlar bugun arkadasımın parfumunu inceledik dun gelmisti.sahte!! o da mail attı bgn bakalım nolucak

Son düzenleme:
Kızlar ben hiç olumsuz yorum duymamıştım parfümleri hakkında şok oldum!

benimki içinde %20 sini geri ödeyelim diye yazmışlar napıyım kabul edicem artık.bidahada istemem zaten

yaa uff bize %100 kaliteli satıyoruz falan dediler.bana da öle demişlerdi daha önce.kızın bi de dün dogumgunuydu erkek arkadası solemisti parfumu beraber bakıp sectik snra dun verdi hediyeyi actı fln ama ööle cok sıkmamıstı anlamadk bgn baktk hiç kokmuyo :KK43:( uzuldu o da cok. tekrar mail attık smdi

aaaaaa inanmıorum edp ler kalıcı olur,bişe war bu işte.ben de sipariş wercektm korktum şimdi
bir de yeni üyelere 12 ürün çeşidinden 1 tanesi hediye olarak gönderilcek dio hediyeleri de göstermiş.ama orda daha fazla ürün çeşidi war,onu anlamadım

yaaa ben cok mutsuzum su anda yaa paylasmam lazım bunu...burberry solemistim ya edp sanki o da kokmuyo gibi ya. bugun babam dedi ki 'eskiden en az 3 metre oteden kokunun alırdım bu surdugun parfum hic kokmuyo az mı sıktın' dedi. aslında bana geliyo kokusu ama ne biliim içime sinmedi babam öle diyince uzuldum gercekten :KK43:((

yaaa ben cok mutsuzum su anda yaa paylasmam lazım bunu...burberry solemistim ya edp sanki o da kokmuyo gibi ya. bugun babam dedi ki 'eskiden en az 3 metre oteden kokunun alırdım bu surdugun parfum hic kokmuyo az mı sıktın' dedi. aslında bana geliyo kokusu ama ne biliim içime sinmedi babam öle diyince uzuldum gercekten :KK43:((

ben gelen parfümlerde bi problem olduğuna eminim..

kızlar ben de indirmdeyken davidoff echo ve burberry weekend istemiştim, ikisi de geçen gün geldi ve ikisi de orjinal, kardeşim için almıştım weekend ben de pek kalıcı olmuyor o yüzden kalmadı yine ama echonun daha önce açığını kullanmıştım, gelir gelmez de bileğime sıktım ve ellerimi kaç kez yıkamama rağmen kokusunda doğru dürüst azalma bile olmadı, şimdi el koymayı düşünüyorum :))

kızlar ben de indirmdeyken davidoff echo ve burberry weekend istemiştim, ikisi de geçen gün geldi ve ikisi de orjinal, kardeşim için almıştım weekend ben de pek kalıcı olmuyor o yüzden kalmadı yine ama echonun daha önce açığını kullanmıştım, gelir gelmez de bileğime sıktım ve ellerimi kaç kez yıkamama rağmen kokusunda doğru dürüst azalma bile olmadı, şimdi el koymayı düşünüyorum :))

ozaman gercekten cok sanslısın :) benimki sorunlu yapıcak bişey yok.. ben de arkadasım gibi mail attım. ona da nr for her geldi o da sorunlu. ona da galiba iade yapıcaklar. bana da yapsalar iyi olur. ama bidaha asla sölemem strawberryden bişey. 1.de problemli çıktı şanssızlık dedim 2. kokmuyo artık 3. sansı tanımam onlara. simdi makyaj malzemelirnden de suphelenmeye basladım cildimi bozar mı diye

X