Sonunda ben de delirdim

ben bu biraz saf mı istemiyorum diyenin üstüne üstüne geliyor dedim de
hani bazı insan anlamaz ya
ama saflık değilmiş bunun ki ne yaptıysan iyi etmişsin
Mecbur kaldim diyelim
Kimse kimseyi tasimak zorunda degil, abisiyle evlendim diye her dedigine evet de diyemem. Kaldi ki beni cok seviyormus gibi davranmasina gerek yok,mesafe iyidir. Ben hata etmisim onun dugun zamani yardimina kosarak demek ki o mesafeyi ortadan kaldirmisim diye dusunuyorum ve kendi davranislarimi sorguluyorum su an

Arkadaslar selam
Gorumcemle ilgili durumu kisaca ozetleyeyim. Kendisi israrla oglumun ilk dogum gununu kutlamak icin parti organize etmek istedi ,esimle beraber hayir dedik. Ama o israrlarina devam etti. Her defasinda yok dedik biz basbasa aile olarak kutlayacagiz dedik. Dinlemedi. Annemin ogretmen arkadaslarina ulasmis ve annemin numarasini almisti en son. Annem de onlar kendileri kutlamak istiyor demis gorumceme. Ben bunu gorumcemden sonra ogrendim, annem soylemedi bana kizarim diye sanirim.
Sonrasinda bir gun annemde oturuyoruz, arkadasi annemi aradi. Senin darkin gorumcesi benim kocami aramis senin numarani almak icin dedi anneme. Bosaniyor mu dark diye sordu kadin. Senin damadin ailesi de bir garipmis galiba dedi kadin anneme.

Yerin dibine girdim resmen. Annem yok oyle bir sorun, kimseyi bulamamislar benim numarami da kybetmisler dedi telefonda.

Iste insanlara laf verirsen boyle olur dedim icimden. O gunden beridir acayip sinirliyim gorumceye. Ariyor acmiyorum, mesaj atiyor okuyup donmuyorum cunku acayip bozuldum.

Bu arada esim kardesiyle konustu, bizi niye merak ediyorsun ,ben calisiyorum
Dark da evde cocuk bakiyor herkes senin telefonuna mesajina bakmak mecburiyetinde degil her saniye dedi. Yani dark bana donmuyor diye esimi aramis. Arasin abisi o her gun arasin ama benden uzak durmasini istiyorum cok bunaltti.

Annemin arkadasi zaten dedikoducunun teki, her yerde soyler soyler gezer o simdi dark bosaniyor ,dayak varmis isin icinde ,gorumcesi de allah rizasi icin kizin annesine ulasmaya calisiyormus diye,tamamen rezil de olduk sonunda.

Bugun gorumce bizim yazligin kapisina dayandi niye benle konusmuyorsun diye. Dayanamadim bu baskina ve her seyi soyledim. Sen neden hayir demekten anlamiyorsundan girdim, bana nefes alacak alan birakmadinizdan ciktim. O kadar bunaldim ki artik bir sure seni gormek istemiyorum sen de annen ve babanla aynisin onlar da israrciliktan ve mantiksizliktan kaybettiler dedim.

Anneme karsi o kadar uzgunum anlatamam. O gunden sonra laflari duyan aramis. Bu eslerin aileleri neden boyle cozemedim ama beni delirttiler sonunda. Bir de agladi zirladi karsimda iyice sinir oldum. Cani skilinca bana geliyormus kocasiyla hanimefendi. Ben lunapark miyim dedim,canin skiliyorsa esinle gez evinle ilgilen ben sana gelmiyorum bak dedim. Daraldim daralttilar ve sonunda patladim. Belki yanlisti ama mecbur kaldim artik.
Icimi doktum,okuyanlara tesekkurler arkadaslar
Şahane cevap vermişsin
Dökülmüş rahatlamışsın
Keşke daha erken yapsaydın dark

Şahane cevap vermişsin
Dökülmüş rahatlamışsın
Keşke daha erken yapsaydın dark
Bu dogum gunu meselesi bardagi tasian son damlaymis be canim. Ben nereden bileyim boyle olacagini? Mesafeli olmaya calistim hep.

Gorumce sinir bozucu ama eşini sana destek yanında ne güzel. Insan biraz da olsa anlar telefonları açılmıyor mesajlara cevap yok ama hala anlamiyo kapıya dayanmış . Haketmis yani:KK14:

Annenin arkadaşının yaptığı dedikodunun faturasını niye görümceye kestiniz ki. Uslübunuz da çok rahatsız edici. Nolmuş yani kadıncağız heves etmiş yeğeninin doğum gününü kutlamak istemiş. Herşeyin altından illa bir kötülük bulup çıkartmak zorunda değilsin. Ayrıca sen düzgün iletişim kursaydın ortada anlaşılmayacak bir konuda yok. Ben seni iyi niyetli bulmadım
gorumce sızmısınız yoksa :)
sız oglunuzun ılk dogum gununu kutlayacaksınız
gorumce adı altında beyın nöronlarının terkıne ugramıs bırı sızın onayınızı almadan kendı kafasına gore kendı ıstedıgı mısafırı cagıracak dıdısının dısısından annenızın arkadasına ulasıp annenızın numarasını alıcak emrıvakıler yagdıracak...
sıze sormadan sureklı sıze gelıcek rahatsız edıcek cat kapı
kocasıyla baskına gelıcek gunduz vaktı sıze

sız bundan art nıyet aramıcaksınız oyle mı
emınım yangın var dıye konu acardınız buraya :)
bende sızın uslubunuzu begenmedım

hadı bakalım

İcinde biriktip kendini sıkicagina bosalt icini baskasi sıkılsin canim en dogrusunu yapmissin sen bosverr
Aslinda amacim onun skilmasi degildi ama yapacak bir sey yok bana nefes alacak yer birakmadiniz demek sanirim yeterliydi icinde bulundugum durumu anlatmak icin

Iyi yapmissin canim icinde tutsan sana dert sikinti lacak birak simdi o dusunsun azcik anlasin kendini yani insallah anlar kendini

İyi yapmişsin. Gerekmiş, yapmişsin. İsrarci ve mantiksiz. Bu eşimin ailesini de tanimliyor maalesef. Laftan anlamamaktan zevk aliyorlar.

Ömür törpüsü vesselam :KK11:
Zıvanadan çıkarana kadar uğraşmış manyakmi ne? Senin çocuğunun doğumgününü niye o yapıyor?
Hani pasta olur üfler aile arasında organizasyon niye yapıyor? Merakliysa doğursun hadsiz resmen :oha:

Arkadaslar selam
Gorumcemle ilgili durumu kisaca ozetleyeyim. Kendisi israrla oglumun ilk dogum gununu kutlamak icin parti organize etmek istedi ,esimle beraber hayir dedik. Ama o israrlarina devam etti. Her defasinda yok dedik biz basbasa aile olarak kutlayacagiz dedik. Dinlemedi. Annemin ogretmen arkadaslarina ulasmis ve annemin numarasini almisti en son. Annem de onlar kendileri kutlamak istiyor demis gorumceme. Ben bunu gorumcemden sonra ogrendim, annem soylemedi bana kizarim diye sanirim.
Sonrasinda bir gun annemde oturuyoruz, arkadasi annemi aradi. Senin darkin gorumcesi benim kocami aramis senin numarani almak icin dedi anneme. Bosaniyor mu dark diye sordu kadin. Senin damadin ailesi de bir garipmis galiba dedi kadin anneme.

Yerin dibine girdim resmen. Annem yok oyle bir sorun, kimseyi bulamamislar benim numarami da kybetmisler dedi telefonda.

Iste insanlara laf verirsen boyle olur dedim icimden. O gunden beridir acayip sinirliyim gorumceye. Ariyor acmiyorum, mesaj atiyor okuyup donmuyorum cunku acayip bozuldum.

Dark da evde cocuk bakiyor herkes senin telefonuna mesajina bakmak mecburiyetinde degil her saniye dedi. Yani dark bana donmuyor diye esimi aramis. Arasin abisi o her gun arasin ama benden uzak durmasini istiyorum cok bunaltti.

Annemin arkadasi zaten dedikoducunun teki, her yerde soyler soyler gezer o simdi dark bosaniyor ,dayak varmis isin icinde ,gorumcesi de allah rizasi icin kizin annesine ulasmaya calisiyormus diye,tamamen rezil de olduk sonunda.

Bugun gorumce bizim yazligin kapisina dayandi niye benle konusmuyorsun diye. Dayanamadim bu baskina ve her seyi soyledim. Sen neden hayir demekten anlamiyorsundan girdim, bana nefes alacak alan birakmadinizdan ciktim. O kadar bunaldim ki artik bir sure seni gormek istemiyorum sen de annen ve babanla aynisin onlar da israrciliktan ve mantiksizliktan kaybettiler dedim.

Anneme karsi o kadar uzgunum anlatamam. O gunden sonra laflari duyan aramis. Bu eslerin aileleri neden boyle cozemedim ama beni delirttiler sonunda. Bir de agladi zirladi karsimda iyice sinir oldum. Cani skilinca bana geliyormus kocasiyla hanimefendi. Ben lunapark miyim dedim,canin skiliyorsa esinle gez evinle ilgilen ben sana gelmiyorum bak dedim. Daraldim daralttilar ve sonunda patladim. Belki yanlisti ama mecbur kaldim artik.
çok uzun yazmışsınız hepsini okuyamadım. görümcene böyle davranırsan, kocandan dayağı yersin tabi. dua et boşamamış seni.

ironi barındırır. dedikoducu ablayı örnek aldım :)

Butun bunlarin uzerine delirmesen bi psikologla gorus derdim. Su halde tepkilerin gayet normal.

Arkadaslar selam

Ağzına sağlık. Sakın bu tavrını bozma.

Ömür törpüsü vesselam :KK11:
Zıvanadan çıkarana kadar uğraşmış manyakmi ne? Senin çocuğunun doğumgününü niye o yapıyor?
Hani pasta olur üfler aile arasında organizasyon niye yapıyor? Merakliysa doğursun hadsiz resmen :oha:
Inan bunu da soyledim bugun. Senin cocugun olsun canim ona yap istedigin gibi ama ben hoslanmiyorum dedim. Anlat anlatabilirsen

Butun bunlarin uzerine delirmesen bi psikologla gorus derdim. Su halde tepkilerin gayet normal.
Valla arayistayim zaten. Duzgun birini bulamadim yoksa terapiye ihtiyacim var gercekten. Evliligimde de sorun yasadim dogumdan sonra iyice yiprandim. Oturup aglayacam yeminle

X