Sonunda ben de delirdim

Yani bilemedim , eşinizin ailesi bir tuhaf olabilir, israrcilik hiç iyi bir huy değil ama çevreniz daha tuhafmis.

Böyle insanlardan oluşan çevre hayat törpüler.

Yanı demek ki işin içinde para olduğundan eminsiniz çok kötü bu.bunun için bu kadar ısrar ediyorsa çok çirkin.esiniz de demek ki ailesinden hep bu tarz seyler gördü ki böyle yapıyor.siz en iyisi ararsa yine açın baska insanlara rezil olmayın bari.ama söyleyin başkalarını karıştırma diye
Gercekten eminim. Para vermesine hayir demem ama ortaklik is guc meselelerine hayir derim o ayri. Zamaninda kp ile ortak olmasinicin kv uzerimize saliyordu adami ona hayir demistim.paraya ihtiyaclari varsa ver ama ortakliga ben yokum dedim. Cunku benim de param vardi sahsen.
Simdi bekliyorum kv arar diye. Hesap sormaya kalkarsa ona da yaptigi her seyi anladigimi catir catir soyleyecegim guzel bir dille. Salak zannediyorlar beni herhalde ama degilim

görümcenizle bu atışmanıza eşinizin tepkisi ne oldu en çok bunu merak ettim.tabiki haklısınız da

Yani bilemedim , eşinizin ailesi bir tuhaf olabilir, israrcilik hiç iyi bir huy değil ama çevreniz daha tuhafmis.

Böyle insanlardan oluşan çevre hayat törpüler.
Herkes bir tuhaf evet. Hayir yani evliligimde sorun bile olsa neden bunu elaleme yayiyorlar nasil bir psikolojidir anlayamiyorum. Kimseyle gorusmuyorum diye geberiyorlar bence insanlar ondan boyle zirvalar uyduruyorlar

Esime hepsini anlattim. Kavgadan hoslanmadigimi bilir ve uzerime cok geldiklerinin de farkinda. Esim bosver iyi olmus belki yakani birakirlar dedi.

süpermiş.ben böyle bir tepki verdiğimde o an haklı oldum ama sonrasında eşim sürekli dile getirip beni bunalttı da. merak ettim o yüzden. umarım bundan sonra düzelir dicem ama bu seferde görümceniz eşinize sarabilir yine herşekilde bunalabilirsiniz. bizde durum böyle de.

süpermiş.ben böyle bir tepki verdiğimde o an haklı oldum ama sonrasında eşim sürekli dile getirip beni bunalttı da. merak ettim o yüzden. umarım bundan sonra düzelir dicem ama bu seferde görümceniz eşinize sarabilir yine herşekilde bunalabilirsiniz. bizde durum böyle de.
Esime sararsa da bu onun problemi,naparlarsa yapsinlar. :KK66: acikcasi kendi ruh sagligimi dusunuyorum. Esim de kendini savunsun mumkunse cunku hala cok sinirliyim ben bu olanlara

Biz bursada yasiyoruz,bilen bilir burasi bir buyuk sehirden cok kocaman bir kasabadir. Herkesin birbirinden haberi olur, acik aramaya bayilirlar. Dedikoducu teyzeler iki tane, annemin neredeyse 50 yillik arkadasinin esi ve kizkardesi. Benim gordugum insanlar degiller. Gorsem elbette soylerim ama oncelikle onlara laf verenleri fircalamis oldum.

evet görümceniz de istemediğiniz bir şey yaptıysa tepkinizi verebilirsiniz(biraz sert olmuş ama tarzınız böyle ise elbette bir şey diyemeyiz veya görümcenizi en iyi siz tanıyorsunuz böyle yapmayıncaya kadar durmuyor da olabilir.) ama bence kabahatin büyüğü o kadında kocaman kadın utanmıyor mu bunu söylemeye...

evet görümceniz de istemediğiniz bir şey yaptıysa tepkinizi verebilirsiniz(biraz sert olmuş ama tarzınız böyle ise elbette bir şey diyemeyiz veya görümcenizi en iyi siz tanıyorsunuz böyle yapmayıncaya kadar durmuyor da olabilir.) ama bence kabahatin büyüğü o kadında kocaman kadın utanmıyor mu bunu söylemeye...
Kimse bir seyden utanmiyor ki, laf vermemek lazim.

Kimse bir seyden utanmiyor ki, laf vermemek lazim.
bence dedikodulara çok takılmamak lazım yani o ne demiş bu ne demiş ama o teyzenin de haddini bildirmek lazım ki bir daha ağzını açamasın ben olsam telefonla arar ağzıma geleni söylerdim :) ama tabi dediğim gibi hayat sizin karar sizin siz daha iyi bilirsiniz.

bence dedikodulara çok takılmamak lazım yani o ne demiş bu ne demiş ama o teyzenin de haddini bildirmek lazım ki bir daha ağzını açamasın ben olsam telefonla arar ağzıma geleni söylerdim :) ama tabi dediğim gibi hayat sizin karar sizin siz daha iyi bilirsiniz.
O kadin annemin arkadasi,dolayisiyla benim hesap sorabilecegim biri degil. Ben o yuzden gorumceye mudahale ettim, cok tesekkurler yorumunuz icin

X