Sonunda ben de delirdim

Arkadaslar selam
Gorumcemle ilgili durumu kisaca ozetleyeyim. Kendisi israrla oglumun ilk dogum gununu kutlamak icin parti organize etmek istedi ,esimle beraber hayir dedik. Ama o israrlarina devam etti. Her defasinda yok dedik biz basbasa aile olarak kutlayacagiz dedik. Dinlemedi. Annemin ogretmen arkadaslarina ulasmis ve annemin numarasini almisti en son. Annem de onlar kendileri kutlamak istiyor demis gorumceme. Ben bunu gorumcemden sonra ogrendim, annem soylemedi bana kizarim diye sanirim.
Sonrasinda bir gun annemde oturuyoruz, arkadasi annemi aradi. Senin darkin gorumcesi benim kocami aramis senin numarani almak icin dedi anneme. Bosaniyor mu dark diye sordu kadin. Senin damadin ailesi de bir garipmis galiba dedi kadin anneme.

Yerin dibine girdim resmen. Annem yok oyle bir sorun, kimseyi bulamamislar benim numarami da kybetmisler dedi telefonda.

Iste insanlara laf verirsen boyle olur dedim icimden. O gunden beridir acayip sinirliyim gorumceye. Ariyor acmiyorum, mesaj atiyor okuyup donmuyorum cunku acayip bozuldum.

Bu arada esim kardesiyle konustu, bizi niye merak ediyorsun ,ben calisiyorum
Dark da evde cocuk bakiyor herkes senin telefonuna mesajina bakmak mecburiyetinde degil her saniye dedi. Yani dark bana donmuyor diye esimi aramis. Arasin abisi o her gun arasin ama benden uzak durmasini istiyorum cok bunaltti.

Annemin arkadasi zaten dedikoducunun teki, her yerde soyler soyler gezer o simdi dark bosaniyor ,dayak varmis isin icinde ,gorumcesi de allah rizasi icin kizin annesine ulasmaya calisiyormus diye,tamamen rezil de olduk sonunda.

Bugun gorumce bizim yazligin kapisina dayandi niye benle konusmuyorsun diye. Dayanamadim bu baskina ve her seyi soyledim. Sen neden hayir demekten anlamiyorsundan girdim, bana nefes alacak alan birakmadinizdan ciktim. O kadar bunaldim ki artik bir sure seni gormek istemiyorum sen de annen ve babanla aynisin onlar da israrciliktan ve mantiksizliktan kaybettiler dedim.

Anneme karsi o kadar uzgunum anlatamam. O gunden sonra laflari duyan aramis. Bu eslerin aileleri neden boyle cozemedim ama beni delirttiler sonunda. Bir de agladi zirladi karsimda iyice sinir oldum. Cani skilinca bana geliyormus kocasiyla hanimefendi. Ben lunapark miyim dedim,canin skiliyorsa esinle gez evinle ilgilen ben sana gelmiyorum bak dedim. Daraldim daralttilar ve sonunda patladim. Belki yanlisti ama mecbur kaldim artik.
Icimi doktum,okuyanlara tesekkurler arkadaslar
Ayyy icimin yağları eridi. Ağzına sağlık yarısını bende soyleyebilsem keşke benimkine; )

ben esini takdir ettim masallah ne guzel sama sahip cikmis arkanda durmus
kardesim de kardesim dememis
ve siz de bu sayede tepkinizi esinizden cekinmeden gosterebilmissiniz
nasilsa soylemissiniz gorumcenize rahatlikla rahatsizliginizi
artik karisacagini sanmiyorum
benim kv gibi israrci tipler
Aslinda butun bunlari esimin soylemesi gerekirdi. Bos yere asabim bozuldu kavga ettim. Esimin anne babasiyla da gorusmuyoruz sebep yine boyle gerzek israrlari. Ben bugun herseyi soyledim ama, biz evli degilken esimi kapinin onune koymustu annen,simdi neden aile olmusuz gibi davraniyorsunuz dedim. Annen seni de bize gonderip duruyor dedim. Ben annemin lafiyla mi hareket edicem karaktersiz miyim ben dedi. Ben bir isim koymayayim artik dedim

Aslinda butun bunlari esimin soylemesi gerekirdi. Bos yere asabim bozuldu kavga ettim. Esimin anne babasiyla da gorusmuyoruz sebep yine boyle gerzek israrlari. Ben bugun herseyi soyledim ama, biz evli degilken esimi kapinin onune koymustu annen,simdi neden aile olmusuz gibi davraniyorsunuz dedim. Annen seni de bize gonderip duruyor dedim. Ben annemin lafiyla mi hareket edicem karaktersiz miyim ben dedi. Ben bir isim koymayayim artik dedim
k3ske bende boyle diyebilsem
esim beni topa tutar :)

Ne güzel demişsiniz valla oooh hiç dertlenmeye gerek yok.
Anladığı dilden konuşmuşsunuz:super:

Annenin arkadaşının yaptığı dedikodunun faturasını niye görümceye kestiniz ki. Uslübunuz da çok rahatsız edici. Nolmuş yani kadıncağız heves etmiş yeğeninin doğum gününü kutlamak istemiş. Herşeyin altından illa bir kötülük bulup çıkartmak zorunda değilsin. Ayrıca sen düzgün iletişim kursaydın ortada anlaşılmayacak bir konuda yok. Ben seni iyi niyetli bulmadım

ya onu soracaktım iyi niyetinden mi bu ısrar
yoksa sizin ailenin işlerinden burnunu çıkarmamak için mi
Annesi bu kizi surekli abisinin uzerine saliyor benim dusuncem,ki taniyan bilen herkes de boyle diyor. Domuzdan ne kil koparsam kardir diye sevimli gorunmeye calisiyor. Bize sevimli gorunmesi icin gorusmememiz gerektigini anlayamiyor sanirim

Annesi bu kizi surekli abisinin uzerine saliyor benim dusuncem,ki taniyan bilen herkes de boyle diyor. Domuzdan ne kil koparsam kardir diye sevimli gorunmeye calisiyor. Bize sevimli gorunmesi icin gorusmememiz gerektigini anlayamiyor sanirim
ben bu biraz saf mı istemiyorum diyenin üstüne üstüne geliyor dedim de
hani bazı insan anlamaz ya
ama saflık değilmiş bunun ki ne yaptıysan iyi etmişsin

Annenin arkadaşının yaptığı dedikodunun faturasını niye görümceye kestiniz ki. Uslübunuz da çok rahatsız edici. Nolmuş yani kadıncağız heves etmiş yeğeninin doğum gününü kutlamak istemiş. Herşeyin altından illa bir kötülük bulup çıkartmak zorunda değilsin. Ayrıca sen düzgün iletişim kursaydın ortada anlaşılmayacak bir konuda yok. Ben seni iyi niyetli bulmadım
Annemin telefonunu isteyebilecegi kirk tane aile uyesi varken bunu yapmasi cok mantiksizdi. Bir de hayir demisim defalarca dogum gunu konusunda,kendisi israr etmeseydi boyle olmayacakti. Kotuluk cikaran ben degilim, bir aydir sabrediyorum cunku ha sustu ha susacak diye.

X