solitary'nin ilk çeyizcikleri:)

bizimki yarım saatlik alışverişimizde sepete bir şeyler atmıştı kendisi de çok güzel bir yermiş, ilerdeki evimizin eşyalarını burdan alalım falan da dedi
gamze bunlar ne kadar tuttu?

ikea alışverişlerim 45 tl civarıydı yanılmıyorsam çünkü eşimde kendine bişiler almıştı toplu ödemiştik englishhome alışverişim 170 tl tuttu cnm

olsun evlendikten sonra almak da çok zevklidir eminim evinin son halini merak ediyorum doğrusu çekip koysan bizde görüversek nolur ki
cnm albüm yapmak çok istiyorum ama inan hiç vaktim olmuyor bide sürekli toplu olmuyor pazardan pazara ev toplu oluyor ozamanda yorgunluktan aklıma gelmiyor foto çekmek bu siparişlerimde gelsin salonumu çekip koyarım cnm

evlendikten sonrada ev için alışveriş yapmak inan daha zevkli çünkü neyi nereye koyacağını ya da evin ihtiyaçları tam olarak biliniyor

canım yeni cicilerin çok şeker güle güle aşkla kullan inş. evli arkadaşlarımızı da buralarda görmek çok güzel

sabırsızlıkla bekliyorum valla tabi şimdi toplayasında gelmez keyfini sürüyosundur evet tanıdıklarımdan biliyorum bazen bende ortak oluyorum onların heyecanlarına

canım yeni cicilerin çok şeker güle güle aşkla kullan inş. evli arkadaşlarımızı da buralarda görmek çok güzel
teşekkür ederim ayşegülcüğümsık sık gelmek istiyorum ama inan çeyiz göresim gelmiyor artık almaktan nasıl bıktıysamdekorasyon almak güzel ah bide pahalı olmasalaryalnızca tavsiye isteyenlere yardımcı olmak mutlu ediyor beni şuan

sabırsızlıkla bekliyorum valla tabi şimdi toplayasında gelmez keyfini sürüyosundur evet tanıdıklarımdan biliyorum bazen bende ortak oluyorum onların heyecanlarına
aynen cnm evin keyfini sürüyoruz karışan yok şurayı topla burayı topla diyen yokbide çalışıyorum ya hafta içi toplu olmak biraz zor oluyor ama çok şükür eşim yardım ediyorda altından kalkıyorum

ayy ne kadar güzel ya özenmiyo değilim hepimiz çalışıyoruz hele evli olupda çalıştığımı hayal edince evi nasıl toplarım düşünemedim bile
Allah ağzınızın tadını hiç mi hiç bozmasın inşallah

amin cnm inş sizinde az kalmış kavuşanızaen kısa zamanda evlilenirsiniz inş cnm evlilik anlaşabildikten sevgi saygı olduktan sonra çok güzel bişi

Mis gibi evine çok yakışcak gamzecim güle güle kullannnnnnn

gamzeciğim aldıkların çok şirin güle güle kullan hepsini eminim çok yakışmışlardır evine

diğer topiğinde sormuştum sana ama sanırım görmedin

silikon maşanın eridğini yazmıştın kek kalıplarıma da güvenemiyorum demiştin... Ben de silikon kek kalıbı aldım internetten ama kullanamıyorum şimdi erirlerse diye

sen kek kalıplarını denedin mi? :26:

cnm silikon maşada malesef talihsiz bir şey atlattım evet ama silikon kek kalıbında 3 sefer kek yaptım ve diğer kek kalıplarından daha iyi sonuç aldım kelepçeli aldıklarımı kullanamadım kenarlarından sızıntı yaptı
ama silikon kalıpta hem kocaman kabaran kekler yaptım hemde kolaycacık çıktı kalıbın içinden kalıp erir diye çok korkmuştum ama sonuç mükemmeldi tavsiye ederim cnm kullanmalısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…