solitary'nin ilk çeyizcikleri:)

ayy tatlım benim Allah daim etsin mutluluğunuzu sizi kötü gözlerden insanların kötü niyetlerinden korusun Rabbim ve en önemlisi birbirinize olan sevginiz saygınız be aşkınız hiiiiiiçç bitmesinn herkes imrenerek baksın size çooookkkk mutlu oluunn Allah'ım bizede nasip eder inşallah

Amin canım inşallah yaa :) yarın kavuşuyorum sevdicegime bitdi valla askerlik gözümüzde büyümüştü :)

kızlarrr evlendim ama evin eksiklikleri hiç bitmiyor malesef
yeni aldığım ciciler

englishhome alışverişlerim

2 ad fener

maviş pikem

pembiş çerçevem 2 ad

pembiş pikem

ikea alışverişlerim

beyaz tabak yerine bu tahta dekoratif tabağı aldım içinede yeşil kokulu topların pembe renginden alıp koydum netten pembe olanlarının fotolarını bulamadım malesef
Eki Görüntüle 764777
netten alıntıdır...

ikea mumluk ama ben vazo olarak kullanıyorum içine gelin el çiçeğimi koydum

birde mavi yunuslu bardaklar aldım ama onların fotolarınıda nette bulamadım

cnm gel izmire misafirim ol birlikte gideriz mağazaları istanbul izmir bursa ve ankarada var sadece çok büyük eksiklik

biliyorum
izmir'e gidene kadar netten alırım ya da işte net mağazaları berbat, hiçbir şey bulamıyorum mağazadakilerden. mağazaya da bir kere gittim, yarım saatimiz vardı otobüse. düşün telaşeyi, doyamadım

bak ya davet ediyorum ne diyor bana
doyamazsın tabi çok büyük bir mağaza biz giriyoruz eşimle sabah bir bakıyoruz akşam olmuşşaka bir yana yarım saatte gezilecek bir yer değilgeçen ay iş çıkışı yorgun gittik aman allahım bitmiyor dön dön oturup ağlayacaktım pişman olmuştum boş bir zamanda gitmek en güzeli

Gamze bizde izmire geldigimizde mutlaka ikeaya ugrariz esim bu durumdan pek hoslanmiyor ama

bizimki yarım saatlik alışverişimizde sepete bir şeyler atmıştı kendisi de çok güzel bir yermiş, ilerdeki evimizin eşyalarını burdan alalım falan da dedi
gamze bunlar ne kadar tuttu?

amanda aman evlenirmişte evinin eksiklerini tamamlarmış güle güle kullan tatlım yeni cicilerini aşkla huzurla inşallah Rabbim bizede nasip eder inşallah hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…