solitary'nin ilk çeyizcikleri:)

bir garip oblomov

Guru
Kayıtlı Üye
19 Mart 2010
21.479
15.165
arkadaşlar sizlerin güzel desteklerinizle bende bugünden itibaren çeyiz alışverişine başladım bugüne kadar aldığım tüm çeyizciklerimi tek yerde toplayayım dedim:)

bambum stantlı bıçak seti,altın yaldızlı spatulalı kek fanusu,altın yaldızlı iki katlı servistabağı,Bambu Standlı Seramik Salata Kasesi,Bambu Tepsili Kapaklı 6'lı Kahvaltılık

,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,<
,
,
,
,
,
,
,>
,
,
,
,
,
,
,
,<
,
,
,<
,
,
,
,
,

Son düzenleme:

hayırlı, bereketli olsun canım. hepsini çok mutlu günlerde kullanalım inşallah :)

bunlarda taç marka nevresimlerim pikem yatak örtüsü takımlarım blender setim ve çayçım :) arkadaşlar yemek takımı tencere takımı çatal kaşık bıçak takımı için hangi markaları öneriyorsunuz. ben kampanyalı olablara bakıyorum schaferin falan kampanyaları çok uygun önerirmisiniz kullananlar varsa yönlendirirseniz sevinirim

az öncede nette kütahya porselenin sarı kırmızı porselen keyif setinden 2 tane aldım
iki tane porselen kase iki tane meşrubat bardağı mevcut:)

Eklentiler

• $8690053770856_1_org_icon.jpg
    4,6 KB · Görüntüleme: 65

karacanın ve kütahya porselenin yemek takımları çok şık. ayrıca emsan'da çelik tencere takımlarında ve kaşık çatal takımlarında yarı yarıya indirim var. hemen herkes de emsan'ın çelik ürünlerini tavsiye ediyor canım en azından günlük olanları emsan alabilirsin.

çok saol sfkzynp tavsiyelerin üzerine emsanın sitasine girip baktım valla muhteşem tam benim tarzım şeyler var

canım çelikler için fırsat mağazasınıda takip edebilirsin hisar ar yıldız çok uygun fiyatlarda oluyor üye olup öyle bak fiyatlara yoksa indirimli fiyatı gözükmüyor ben ordan çkb takımı aldım ar yıldız 12 kişilik 257 tl

arkadaşları bunlarıda bugün aldım:) netten alışverişe devam

Eklentiler

• $A&#350;K.jpg
    23,3 KB · Görüntüleme: 71
  • $BAHARATLIK.jpg
    15,8 KB · Görüntüleme: 52
  • $KASE.jpg
    15,2 KB · Görüntüleme: 60
  • $KUPA.jpg
    14,6 KB · Görüntüleme: 83
  • $VAKUM.jpg
    14,4 KB · Görüntüleme: 74
  • $&#199;AR&#350;AF.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 64
  • $NEVRES&#304;M.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 64

cnm çok saol senin sayende fırsat mağazasından yeni ciciler aldım :):) 115 parça hisar çatak kaşık bıçak seti. hisar teflon tencere takımı ve ar yıldızın çelik tencere seti karacanın vardı kalmadığı için alamadım...

Eklentiler

• $mercury gold tef k res.jpg
    9,8 KB · Görüntüleme: 79
  • $Milano saten &#231;kb k res.jpg
    7,4 KB · Görüntüleme: 54
  • $tencere tk.jpg
    81,8 KB · Görüntüleme: 68
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…