solitary'nin ilk çeyizcikleri:)

cnm silikon maşada malesef talihsiz bir şey atlattım evet ama silikon kek kalıbında 3 sefer kek yaptım ve diğer kek kalıplarından daha iyi sonuç aldım:KK16: kelepçeli aldıklarımı kullanamadım kenarlarından sızıntı yaptı
ama silikon kalıpta hem kocaman kabaran kekler yaptım hemde kolaycacık çıktı kalıbın içinden kalıp erir diye çok korkmuştum ama sonuç mükemmeldi tavsiye ederim cnm kullanmalısın:KK34:

ayy çok sevindimmmmmm gönül rahatlığıyla kullanabilirim o zaman :KK16:

teşekkür ederim canımmm :KK16:

rica ederim cnm ne demek bu arada tekrar özür diliyorum yazdıklarını gerçekten görmedim:KK31:

ne önemi var canım olur insanlık hali :KK34:

benim de geçen arkadaşımın elindeyken eridi maşası börek kızartıyordu o da. Onu da görünce hepten korktum neredeyse atacaktım kek kalıplarını çöpe :KK53:

cesaret edip denerim artık :KK34:

ah ah eksikler bitermi hiç:KK9::KK9:
ikea alışverişlerim

schefer çkb takımı rezaletinden sonra günlük takıma ihtiyacım vardı 25 tlye ikeadan aldım :KK16:
$FORNUFT.jpg

adam akıllı salata tabağım yoktu aşık olarak 2 ad aldım:KK9::KK9:
$IKEA-IDEEL-DERIN-TABAK-PEMBE-YESIL-25-CM__83281833_0.jpg

içine etamin işleyip koymayı düşündüğüm ikea çerçevem:KK16:
$IKEA-Kvill-FOTOGRAF-CERCEVESI-13X18-KOSELI-YENI__44381044_0.jpg

eşimin bugün alacağı mutfak masam:KK16:
Eki Görüntüle 778451

Son düzenleme:
canımm yeni eklediğin ciciler çok güzel. o salata tabaklarına bende vuruldum. ama biraz pahalı diye almadım. ama bugün büyük ihtimal alacağım:)) o çerçevelerden alıcam bugün etamin işledim bende:KK16:

ayşegül cnm saolasın:KK16: salata tabakları çok pahalı gelmedi bana 8 tl ne olursa olsun beyaz ya da şeffaf bişi istemedim hep böyle bişi arıyordum buluncada yapıştım resmen:KK9:

ayşegül cnm saolasın:KK16: salata tabakları çok pahalı gelmedi bana 8 tl ne olursa olsun beyaz ya da şeffaf bişi istemedim hep böyle bişi arıyordum buluncada yapıştım resmen:KK9:

ben alırsam 3 yada 4 tane alayım diye düşündüm o zamanda pahalı geldi bana:KK5: ama bende içimde kalmasın diye 2 tane alabilirim:)

ben alırsam 3 yada 4 tane alayım diye düşündüm o zamanda pahalı geldi bana:KK5: ama bende içimde kalmasın diye 2 tane alabilirim:)
sen beni görmeliydin yan tarafında 5 tl'lik tabak vardı ben aldım 4 tane eşimde 8 lira ne yapıyorsun diye uyarmasa kasada gerçekle yüzleşecektim:KK9::KK9:2 ad de yeter daha sonra tekrar gittiğimde belki tekrar alırım sende içinde kalmasın 2 tane al bence çünkü küçük değil gayet iş görür büyüklükte

son aldıkların her zamanki gibi güzeller salata tabağı ve mutfak masası nereden çok ciciler canım güzel ügnlerde kullanasın evinde

ah ah eksikler bitermi hiç:KK9::KK9:
ikea alışverişlerim

schefer çkb takımı rezaletinden sonra günlük takıma ihtiyacım vardı 25 tlye ikeadan aldım :KK16:
Eki Görüntüle 778448

adam akıllı salata tabağım yoktu aşık olarak 2 ad aldım:KK9::KK9:
Eki Görüntüle 778449

içine etamin işleyip koymayı düşündüğüm ikea çerçevem:KK16:
Eki Görüntüle 778450

eşimin bugün alacağı mutfak masam:KK16:
Eki Görüntüle 778451

gamzeciğim güle güle kullan cicilerini :) yanlız bir konuda uyarmak isterim ki ikeadan bende aynı çatal bıçak takımını günlük kullanmak için aldım.henüz 1.5 aylık evli olmama rağmen paslandı..bulaşık makinasından çıkınca hep su lekesi oluyor.:KK43:

son aldıkların her zamanki gibi güzeller salata tabağı ve mutfak masası nereden çok ciciler canım güzel ügnlerde kullanasın evinde

saolasın cnm benim gördüğün herşey ikeadan alınma:KK9: mutfak masası seri sonuna düşmüş cnm beğendiysen koyacak yeriniz varsa almanı tavsiye ederim çünkü benzeri masaları tepehomeda falan sormuştum çok pahalıydı 300 tlye alacak bugün inş eşim:KK9:birde koyacak yerin varsa dediğim böyle yapılmış halde vermiyorlar kutunun içinde eşimle birlikte yapacaz:KK52:

gamzeciğim güle güle kullan cicilerini :) yanlız bir konuda uyarmak isterim ki ikeadan bende aynı çatal bıçak takımını günlük kullanmak için aldım.henüz 1.5 aylık evli olmama rağmen paslandı..bulaşık makinasından çıkınca hep su lekesi oluyor.:KK43:

cnm çok saolasın valla schafferda yaşadığım şoktan sonra bunlarda daha dikkatli olup elimde yıkayacağım:KK31:birde ona o kadar para verdim paslandı bu 25 tl çok koymaz heralde:KK9:

saolasın cnm benim gördüğün herşey ikeadan alınma:KK9: mutfak masası seri sonuna düşmüş cnm beğendiysen koyacak yeriniz varsa almanı tavsiye ederim çünkü benzeri masaları tepehomeda falan sormuştum çok pahalıydı 300 tlye alacak bugün inş eşim:KK9:birde koyacak yerin varsa dediğim böyle yapılmış halde vermiyorlar kutunun içinde eşimle birlikte yapacaz:KK52:

cnm çok saolasın valla schafferda yaşadığım şoktan sonra bunlarda daha dikkatli olup elimde yıkayacağım:KK31:birde ona o kadar para verdim paslandı bu 25 tl çok koymaz heralde:KK9:

oda doğru canın sağolsun :KK9:

Tam nerede arık ev resimleir dicektimkiii telefonu bekliyomuşuuun :p bnm telefonum çok kötüydü burak bayram hediyesi olarak alıp göndermiş sağolsun :KK17:Aldıkların çook güzeller gamzecimm güle güle kullan evin eksiği bitmiyor dimi :KK31:

Tam nerede arık ev resimleir dicektimkiii telefonu bekliyomuşuuun :p bnm telefonum çok kötüydü burak bayram hediyesi olarak alıp göndermiş sağolsun :KK17:Aldıkların çook güzeller gamzecimm güle güle kullan evin eksiği bitmiyor dimi :KK31:

hiç bitmiyor hemde cnm ya:KK31: artık bişi almıcam diyorsun bir bakıyorsun bir ihtiyaç çıkıyor bazen zorunlu bazen şımarıklıktan:KK9::KK9: mutfak masamın fotosunu albüme koydum cnm bakabilirsin:KK34:

ben hangi marka alacağıma karar veremedim senin telefonun hangi marka cnm memnunmusun:44:

gamzecim yeni eşyaların hayırlı olsun mutfak masanı almana sevindim ohhh artık mis gibi pazar kahvaltıları yaparsınız ):):

gamze masan ne kadar şirin olmuş...

kırmızı ve ahşabı yan yana çok seviyorum mutfağa çok yakışıyorlar güle güle kullanın canım :KK16:

X