solitary'nin ilk çeyizcikleri:)

canlarım çook iyiyim evlilik çook güzel kendi evin kendi düzenin kendi eşyaların olması süper bişi:KK9: istediğini yiyorsun istediğin zaman yıkıyor istediğin zaman kaldırıyorsun hele sevdiğinle kimseden izin almadan görüşmek biryerlere gitmek nerde kaldın eve gel diye aranmamak çok güzel:KK9: ama geceleri yatağına girince uyuyamıyorsunuz:KK17::KK9: ama sevdiğinizle yaşamak gelecek için hayaller kurmak yaşam için mücadele verecek olmak harika bişi allah'ım çıktığımız bu yolda inş ömür boyu mutlu eder hepimizi 3. şahıslar yüzünden kavga etmek tartışmak hatta ve hatta ayrılmak allah'ım böyle şeyleri yakınımıza bile yaklaştırmasın:KK50:allah'ım hepimiz için ev iyisini nasip eder inş:KK16:

ayy tatlım benim Allah daim etsin mutluluğunuzu :KK16: sizi kötü gözlerden insanların kötü niyetlerinden korusun Rabbim ve en önemlisi birbirinize olan sevginiz saygınız be aşkınız hiiiiiiçç bitmesinn herkes imrenerek baksın size çooookkkk mutlu oluunn :KK16: :KK69: :KK69: Allah'ım bizede nasip eder inşallah :KK16:

cnm çok teşekkür ederim valla yaşadıklarımı yazdım allah'ım tez zamanda sorunsuz bir şekilde sanada nasip etsin inş evlilik çok güzel sorumluluk biraz daha artıyor ama olsun sevdiğinle el ele verince herşeyin altından kalkılır evvelallah:KK16: bu arada askerliği yemişsiniz çok az kalmış allah'ım sağ salim kavuştursun inş:KK16::KK16:

Amin canım inşallah yaa :) yarın kavuşuyorum sevdicegime bitdi valla askerlik gözümüzde büyümüştü :)

kızlarrr evlendim ama evin eksiklikleri hiç bitmiyor malesef:KK9::KK9:
yeni aldığım ciciler:KK16::KK16::nazar::nazar:

englishhome alışverişlerim

2 ad fener
$1ace112d-facb-4d48-8437-aca45a92b307.jpg

maviş pikem
$273e82d2-480c-45b3-864b-4afa2cbef4cc.jpg

pembiş çerçevem 2 ad
$efa8fe27-d182-44fa-96fd-8d335d3a1a45.jpg

pembiş pikem
$f3f3708d-9e56-49c4-97b8-30e53d3b7913.jpg

ikea alışverişlerim

beyaz tabak yerine bu tahta dekoratif tabağı aldım içinede yeşil kokulu topların pembe renginden alıp koydum netten pembe olanlarının fotolarını bulamadım malesef:KK31:
$blog8.jpg Eki Görüntüle 764777
netten alıntıdır...

ikea mumluk ama ben vazo olarak kullanıyorum içine gelin el çiçeğimi koydum :KK16::KK16:
$pe312297.jpg
birde mavi yunuslu bardaklar aldım ama onların fotolarınıda nette bulamadım:KK31::KK31:

cnm gel izmire misafirim ol birlikte gideriz:KK34: mağazaları istanbul izmir bursa ve ankarada var sadece çok büyük eksiklik:KK31:

biliyorum :63:
izmir'e gidene kadar netten alırım ya :KK1: da işte net mağazaları berbat, hiçbir şey bulamıyorum mağazadakilerden. mağazaya da bir kere gittim, yarım saatimiz vardı otobüse. düşün telaşeyi, doyamadım :KK5:

biliyorum :63:
izmir'e gidene kadar netten alırım ya :KK1: da işte net mağazaları berbat, hiçbir şey bulamıyorum mağazadakilerden. mağazaya da bir kere gittim, yarım saatimiz vardı otobüse. düşün telaşeyi, doyamadım :KK5:

bak ya davet ediyorum ne diyor bana:63:
doyamazsın tabi çok büyük bir mağaza biz giriyoruz eşimle sabah bir bakıyoruz akşam olmuş:KK9::KK9:şaka bir yana yarım saatte gezilecek bir yer değil:KK31:geçen ay iş çıkışı yorgun gittik aman allahım bitmiyor dön dön oturup ağlayacaktım pişman olmuştum boş bir zamanda gitmek en güzeli:KK9::KK9::KK9:

amanda aman evlenirmişte evinin eksiklerini tamamlarmış :KK16: güle güle kullan tatlım yeni cicilerini aşkla huzurla inşallah :KK69: Rabbim bizede nasip eder inşallah hayırlısıyla :KK16:

X