sogan kürü kullananlar

Canımm Rabbim hangisi hayırlıya onu versin inş :)yaa bişiy dicem ne tatlı bişiy ya bu kız yirmi onu ben ya yirım :)

3yıldır cnm ,piko ,çift rahim vardı birde eşimde morfolojı sınırdaydı :)))bu ay sürpriz oldu ,kendiliğinden :))
Geç döllenme olmuş ,5+3haftalık. :)Rabbim burdaki tüm isteyenlere nasip etsin
Hayirli olsun cok sevindim tebrik ederim. Benim de 3 gun gecikti dayanamadim test yaptim AMA negatifi gordum artik bir dahaki aya. Allah hayirlisiyla kucagina almayida nasip etsin insallah bebegini arkadasim

Kizlar dayanamadim yaptim test cift cizgi cikti
ayyyyyyyyyyyyy maşalllahhhhhhhhhhhhhh
o kadar sevindim kiiiiiiiiiiiiiiiiii
gözünüz aydın canım Rabbim sağ salim hayırlısıyla kucagına almayıda nasip etsin
morfoloji sorunu vardı demişsin valla bizde de aynı sorun var inşallah benimde mucizem gelir
elbet Rabbimin yazdıgı bi vakit vardır kaderde o zamana kadr sabır ve dua ile bekliyorummmm
peki canım bişeyler yapmışmıydın herhangi bi kür vesaire ?

Cnm geçen ay eksiksiz soğan kürü yaptım cnm ve yuruyuş ,ve bu ay kendime manevi anlamda çeki düzen verdim inan ..aklımda hamilelik hiiiç kalmamıştı artık ,yani bu ay özellikle rahattım ..eşim özellikle hiç bişiy yapmadı ,morfolojı %4cnm düşün ,biz buay tedaviye başlıcaktık :)

ayyyy bak şimdi soğan suyu denesemmi bende bidaaaabi deneyesim geldi ne yalan sölimmmm
çok sevindim inan ki hatırlıyorum seni eskiden beri buralardaydın hep
böyle haberler bizede umut oluyor paylaştıgın için de ayrıca teşekkürler canımm
bizde de morfolji %1 bakalım nasip kısmet
herşeyin bi vakti zamanı olduguna inanıyrum bişleyler vesile oluyor Rabbim in mucizesi işte
ne güzel tedaviye gerek kalmadan mucizen gelmişşş konmuş anneciğinin göbüşüne

Hayirli olsun cok sevindim tebrik ederim. Benim de 3 gun gecikti dayanamadim test yaptim AMA negatifi gordum artik bir dahaki aya. Allah hayirlisiyla kucagina almayida nasip etsin insallah bebegini arkadasim
Cnm takılma ben ne negatifler gördüm inş olur kafandan at bu düşünceyi başka şeylerle uğraş cnm
Âmin inş Rabbim bebeğime hayırlı sağlıklı ömür versin ..Rabbim sanada en kısa zamanda nasip eder inş

Cnm morfoloji doğal beslenmeye düzeliyor bence ..bak biz doğal beslenmeye çalışıyoruz ..soğanı kesinlikle yap

canımm arkadaşım çocuklarla uğraşıyorum işte kızın öyle durduğuna bakma nasıl aksi nasıl maf ediyo beni sağolsun hiç durmuyo hep arkamdan ağlıyo :) mozart aldı başını gidiyo vallaaa harika gidiyo piyano dersi hocası ondan çok memnun maşallaaah...bende girip bi size bakayım dedim ferideeinin msjını gördüm çoooook sevindim çok mutlu oldum yaaa inşallaaaah sağsağlim kucağına alsın evladını aminn...sen nasılsın canım benim hep aklımdasın biliyonmu dua ediyorum hep sana sendende alalım artık güzel haberler mybabyimm canım arkadaşım tez zamanda inşallaaah tüp bebek yaptırtçanızmı bidaha napçan kür yapıyonmu

amin canım çok teşekkürler
peki belirti vs bişey hissetmedin mi baya beklemişsin test için
Hep derlerdiya forumlarda hissettim çok farklı bi şe y diye aynen oyle oldu cnm :)ama ben bu hissi görmezden geldim 10gün geçti bnm kasık ağrım başladı hani kist ağrısı gibi yada üşüme ağrısı gibi ..15sonra da göğüslerim ağrımaya başladı ..ve ben hala inanmıyorum testi tam 21.gün yaptım koyu kırmızı hemen çıktı :)hemen doktora gittik ..keseyi gördük
Kalp atışı için çok erken dediler 2hafta sonra kalp atışını duyucaz inş nasipse ..geç dollenmeymiş bu arada ..5haftalıktı cuma günü ama 7olmalı :)adetimin 19.günü nden başlayarak ilişki oldu şehir dışındaydım bu ay toptan ve kardeşim rahatsızlık hastaneye yatırdık ..hiç aklımda yoktu hamilelik ..

Amin insallah cnm. Cok dikkat et kendine hic Yorma kendine nazlan ben haziran da bir dusuk yaptim hic dikkat etmedim anlamamistim bile hamile oldugumu. Bu ay daha calismaya yeni basladik.

Insallah cok rahat bir hamilelik gecirirsin amin

kızlar merhaba
benim 13 aydır bebeğim olmuyor.şubat ayında ilk defa soğan kürü denemeyi düşünüyorum ama birkaç gündür kasıklarımda ağrı vardı dr gittim 3 tane kist, yumurtalıklarda ödem, iltihap ve idrar yolu iltihabım çıktı.
çok ağrım var.5 tane iğne ve ilaç verdi dr.

sorum şu: adetime 6 gün var.ilaçlarla beraber soğan kürü uygulasam bir sorun olur mu? adetten sonra tekrar cagırdı dr.

birde adetten sonra gebe kalabilmek için tekrar bi 15 gün soğan kürü yapabilir miyim?
6 ayda bir uygulanıyor heralde? o yuzden kafam karıstı
yardım ederseniz çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…