sogan kürü kullananlar

ıgne kullanmak sıkıntı degıl devremde ne bılım asılama dıyınce bıraz sasırdım daha once gebelik oldu ama dıye savunmaya geçerken buldum kendımı, sperm sayısı 1 mılyon cıktı, urologa gıdıcek esım bu ay sayıyı yukseltelım bıraz kecıboynuzu vs lerle felan dıye beklıcez sanırım cunku hemen dıger ay asılamaya gıtmek ıstemıyoruz, bende soğan kuru yapıcam bu ay, rahım fılmını cektırebılırım yenıden bu ay ve onumuzdekı ay kafamız karışık bıraz anlıcagın, arı sutu felan kullanıcaz bakalım neler olucak kuzum, Amin kuzum hepımız sağlıklı bır sekılde alabılelım bebıslerımızı kucaklarımıza

Merhaba arkadaslar, bende bir cok kisi gibi siteyi takip edip yeni uye olanlardanim. Bugun itibari ile sogan kurune basladim. Insallah bu Ay sonuc alabilirim 6 Ay once bir dusuk yasadim planlamiyorduk simdi planliyoruz hersey normal AMA bakalim ne olucak.

canım aşılama diyince şaşılcak durum aslında şöyleki 1 milyon sperm çok az yani aşılama için
5milyonun altında oldugunda direk tüp bebek raporu alabiliyorsun bu arada,yani aşılama şartı olmadan
hani sen aşılama düşünmezken ben seni tüp bebeğe yönlendirmiş gibi oldum ama demek istediğim
ne zaman kaybetmek zorundasın nede böyle bir imkanın oldugundan bi haber olmanı istemedim
daha önce gebe kalmış olmanı göz önünde bulundurdukları için belkide aşılamaya şans vermek istediler bilemiyorum
ama bende snn gibi aşamalardan geçmiş biri olarak söylüyorum
inşallah vesileniz olur kullandıklarınız ama
biz de biliyorsun ne kürler ne macunlar kullandık lakin hiç birinden fayda görmedik
senin tek avantajın daha önce gebelik yaşamış olman yeterki Rabbim ol desin
dilerim Rabbim gönlünden geçeni bu sefer hayırlsıyla kucagına almayıda nasip eder
madem beklemek istiyorsun inşallah bu zaman içinde hiçbir tedaviye gerek kalmadan müjdeni alırız canım
bende inanıyorum senden gelicek güzel haberler olucak pek yakında

Hadi yaa tüp bebek ıcın rapormu verıyolar devlet hastanesındemı verılıyokı bu, dr um ozele gectı benım o dedı asılama dıye dırek, asılamaya saskınken sımdı far görmüş tavsan gıbı kaldım ıyımı :) ıyı oldu bunu dedıgın ama o raporu alınca neolcakkı neye faydası oluyo mesela onun devlette yaptırırsakmı gereklı anlamadım sımdı ben onu?? soğana başladım ben arı sutude yıyoruz kecıboynuzunada başladık bakalım bılmıyom yaa neolcak urologada gıtmedı daha esım ıslerı cok yoğun ve cok streslı bu ara bısey dıyemıyorum bende

canım benim öncelikle yeni yılın kutlu olsun sağlıklı bereketli huzurlu mutlu ve müjdeli bi yıl olsun inşallah
şimdi gelelim sorularına
biliyorsun ben tüp bebek için rapor alamadım çünkü devlet bazı durumlarda direk tüp bebek raporu vermiyor
önce aşılama şartı koyuyor yani belli bi sayıda aşılama denediktan sonra sonuç alamazsan rapor veriyor
mesela eşimin sperm saysı 5 milyondan fazla tüpler açık vs vs bu yüzden bize aşılama şarttı
ne yapmam gerek dersen bunun için devlet hastanesine gidiosun bazı tahliller yapılıo kimi eski tahlilleride kabul ediomuş kimi yeni istiyomuş kontrol ediyolar ve ona göre rapor çıkartıyorsun
rapor ne işime yarar dersen direk devlette tüp bebekde yaptırabilirsin çok ucuza
yada raporun geçtiği özel hastanelerde yarısını ödeyip özelde de yaptırabilirsin.
soğan kürün şifa olsun canım inşallah hiçbişeye gerek kalmadan sağlıkla gebe kalıp sağlıkla kucagına alırsın
2015 bizi anne yapsın inşallah ya karnımızda ya göbüşümüzde olsun 2015 de hayırlısıyla tabi ki

kızlarrr ben doğuma gidicem bugün yarın.belli başlı sıkıntılar var erken doğcak.sizlere de dua edicem canlarım.daha oğluşum 2.650 kg.
hamilelik güzel fakat bi o kadar da sıkıntılı süreç.sıkıntılar bitmiyor. rabbim sizlere de nasip etsin inş.takip ediliyorsunuz bu arada.ataklar var inş hayırlı haber verirsiniz.öpüldünüz.

ayy canım ne çabuk geçti zaman Maşallah demek dogum vakti
Rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin
bebeğiniz evinize huzur bereket ve mutlulukla gelsin inşallah
bahtı güzel olsun hayırlı ömürler diliyorum
oğlusun daha 2,650 ama anneciği ona süt verdimi hemen toparlanır sen hiç merak etme annesiiii
sana da geçmiş olsun canım dualarını eksik etmediğin için ayrıca sonsuz tşkler bizi de düşündüğün için

Allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin. Gozun aydin

canim. rabbim hayırlı zamanda bi avazda kurtarsin inşallah.sıkıntıların neyse gidersin Rabbim ins.

Asyacan canim tahlillerin temuz çıkmış sevindim canim.normal yoldan kaldiysan iki kez ins.yine hamile kalır sagliklica kucagina alirsin.

mybaby canim bakıyorum sizlere ara sira müjdeli haberlerinizi bekliyorum dua ediyorum sizlere.rabbim o mis kokululari sizlere de tattirsin aratmasin inşallah.Allah büyüktür vardir bi zamani onu bekliyor siz istemekten vazgeçmeyin canim ısrarla sağlıklı hayirli evlat isteyin...

Canlarim nasilsiniz giremiyorum uzun zamandir bend durumlar ayni.gonal f kullaniyorum ohss oluyorum.tedavi yarim kaliyor bu ay tup bebek icin basvurayim diyorum 3 yil bitti duaniza ihtiyacim var.evliligim oyle boyle gidiyor hasretle bebegimi bekliyorum duamdasiniz

Herkese merhaba,

Konu basliktan uzaklasmis ama sogan kuru hakkinda hem kisisel tecrubem hem de kullananlarin yorumlarina baktigimda tespit ettigim bi sey var. Bu kur kesinlikle adet gecikmesi yapiyor. Ben kullandigim ayda tam 18 gun geciktim. Hamile oldugumu düşündüm, kan testine bile inanmadim neredeyse. Sonuc buyuk hayal kırıklığı...

Kolay hamile kalamayip da sonunda basaralarin tek bir onerisi var. Tibbi bir sorun yoksa stres ve kaygidan olmuyordur. Bunun icin takmamak gerekir hic bi seyi. Bol bol spor yapin, gezin, film izleyin, arkadaşlarinizla buluşun, olumlu dusunun, dua edin. Hamile kalmayi ne zaman ikincil plana atarsaniz o zaman kalirsiniz diyorlar.

Hayat herkese farkli secenek ve sanslar sunar. Onemli olan mutlu olmak. Mutlu olun

Vallahi benim daha 14-15 gunum var 34-35 gunde bir oluyorum. Bugun alisveristeydim bir an bayilicam zannettim fena bir bas donmesi oldu bugun gun boyu tekrarladi. Sonra baktim daha iki haftam var kendime kizdim. Herseyi belirti sanip sonra husrana ugramak stress haline getirmek yaptigim en buyuk sey su siralar. Biraktim bakiyim olursa olur olmazsa denemelere devam...

nerdesinizzzz kızlar folik de yok bayadır

Iyi geceler canlarik vakit bulub yazamiyorum gecmis yeni yilijiz kutliu. oolsun insallah bu topik bebbeklerle dolsun Rabbim hepinize evlat nasib etsin.CINDIRELLA canim insallah sagsalim alirsin oglunu kucagina Rabbim bir avazda kurtarsin aminnnn heerkesi bol bol optumm

merhabalar bende bugun yarin dogum yapcam allahin izniyle. hamile oldugumu ogrendigim zaman ilk sizle paylasmistm yine burada sagolun varolun umut isigi oldugunuz icin diye :) insallah sizlerinde boyle guzel haberlerinizi aliriz buradan ve dogumdada bol bol dua edicem sizin icin Allah biran once sizlerede hayirli saglikli evlatlar nasip etsin diye :) bu arada hep takip ediyordum burayida etmeye devam da ederim :) fakat yazamiyodum hakkinizi helal edin canlar dogum yaptigimda yazarim yine sizlere dua edin banada sagolun simdiden

canım Rabbim sağlıkla sağ salim kucagına almayı nasip etsin kolay dogumlar olsun inşallah
teşekkürler bizi düşünüp vakit ayırıp yazdıgın için dualarını eksik etmediğin için Allah razı olsun

Kızlar adetim yine gecikti 16gün ve test yapmayanda elim gitmiyor birtürlü ya ,bişiy sorucam size kızlar adet düzensiz laiği olanlar klomen kullandı bir iki ay diyelim ,o klomen sonrasında adetleri düzenliyormu acaba ya ,çünkü yazın 2ay klomen kullandım 6ay falan adetlerin düzenliydi bir bu ay gecikti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…