sogan kürü kullananlar

Selam kizlar canlarim nasilsiniz ibo geldiginden buralara dogru duzgun gelemiyom folikim mybaybim asyam beybisim ecem hisarim hilalim ve tum sevdiklerim nasilsiniz neler var yeni bebisler varmi?opdum herkesi kucak dolusu

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bizim kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nerlerdesinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
asyacannnnnnnnnnnnnnnnnnnnn çıktımı sonuçlar ne durumdasın merak içndeyimmmmmmmmmmmmmmmmmm
Allah canını almasın, hamilesin sandım ya delii bi geliş gelmişsin çığlık çığlığa!

Selam kizlar canlarim nasilsiniz ibo geldiginden buralara dogru duzgun gelemiyom folikim mybaybim asyam beybisim ecem hisarim hilalim ve tum sevdiklerim nasilsiniz neler var yeni bebisler varmi?opdum herkesi kucak dolusu
biz bıraktığın gibiyiz cnm, malesef yeni bir gebemiz yok.

Allah canını almasın, hamilesin sandım ya delii bi geliş gelmişsin çığlık çığlığa!

biz bıraktığın gibiyiz cnm, malesef yeni bir gebemiz yok.

ahahahaa ayy yok kız hamiş olsam topiği yıkarım daha
sen ne alemdesin başladın dimi iğnelere ? kuzum umudumuz sensin yakındır inşallah sen yazarsın hamileyim diyeee

sağol canım iyiiyim hamdolsun.
valla bizlerde yeni bi gebe yok be tatlım
bebiş nasıl iyimi sen nasılsın eee anlatsana biraz yaaa

Kizlarrrr tecrubelerinize ihtiyacim var. Bu ay sogan kurune baslamaya karar verdim. Sonrasinda incir havuc yapicam ancak araştırdım saracoglunun videolarini izledim. Adetten 10 gun once baslayin diyor. Ben buna gec kaldim bugun regl oldum size sorun sizce baslamali miyim yoksa onumuzdeki dönemi mi beklemeliyim? Yoksaaaaa incire mi baslamaliyim ???
Ayy cok sordum dimi kusura bakmayin

bol bebiş haberli gunler

slm kızlar bende iki buçuk senedir bebek istiyorum olmuyor adetim 4 gün gecikti iki defa test yaptım negatif sabah tekrar yapcam ve sogan kürüne başlıcam aglıyorum

slm kızlar bu küre nasıl başlıyosunuz adedime 6 gün var başlasammı

bu mesajı 31 ekim 2014 de yazmıştın canım o gün bu gündür yoksun
hemen hemen 1,5 ay olucak diye düşünüp merak ettim seni tatlım hep yazıyorum soruyorum ama bu sefer alıntıladım görürsün belki diye
umarım herşey yolundadır Allaha emanet ol

Kuzum sonuçlar cıktı cuma gunu ama daha druma gostermedık spermıgoyramda yaptıralım tedaviye başlamadan dıye, araştırma hastanesınde esıme pıhtılaşma olmadığını soylemısler, kromozom testlerındede bı sıkıntı yokmuş, bende annemden babamdan gecen bı gen varmış ama oda düşüğe neden olmazmış, kansızlık gıbı herkeste bulunabılcek bısey demısler, kadındogumcunuz gereklı görürse hematolojıye yonlendırır demısler, bu ay ıcınde kendı druma gıderım herhalde su spermıyogramı bı halledelımde, sen nasılsın kuzum ne var ne yok memleketteydım ben epey uzunca kaldım, donustede sınavlar vardı pek ugrayamadım

Ve kafama koyduğum son bıseyı paylasıcam sızınle bebek çalışmalarına başlayınca arı sutu kullanmaya baslıcaz esımle kı ılk gebelıgımde sadece esım kullanmıştı ama busefer bende kullanıcam, bı tanıdığımda aynı sekılde 2. ayında hamıle kalmış tup bebek dedıklerı anda umudunu kesmıs ve kullanmaya başlamış 2. ayında hamıle kalmış, polen bal karışımlı olanı degıl yalnız saf arı sütü ki az az kullanıyorduk etkılı bırsey cunku, ınternetten arı dünyası dıye bı yerle görüşüp almış onlar ben guvendıgım bı aktardan almıştım. fıyatları bıraz pahalı ama sonuca değer dıye dusunuyrum mybabym folıgım bı ampul goruyorum kafalarınızın ustunde haydee bakalım :)))

pofff bu konu beybısım tarafından 2013 de başlatılmıştır dıyo 2015 e gıresı olduk bı arpa boyu kadar yol alamadık yaaa :))))

asyammmmmm
kuzum sesimi duydun da mı geldin yoksam ne iyi ettn de geldin hoşgeldinnn
çok sevindim sonuçların temiz çıkmasına umarım kadındogum doktorunda aynı şekilde temiz çıktı der
eee yani artık bi test yaptırmanın zamanı geldi bile bayadır ertelemiştiniz sanıyorum
duruma göre yeni bi plan belirlenir umarım herşey gönlünden geçen gibi olur bu sefer
baya baya uzun kalmışsın canım ne güzel dinlenmişsindir
sınavlar sınavlarr ahh şu sınavlar dicem ama ne sınavı ki bu

bana gelirsek....
bende de ne olsun 2. tüp için hala beklemedeyim
eşim sanırım yine negatif olucak diye pek yanaşmıyor şimdilik
bekleyelim az daha diyor ama neyi beklediğimizi bende bilmiyorum
bu konu hakkındada fazla konuşmak istemiyor
tek bildiğim en az benm kadar bi evlat istiyor oldugu
bende haberler böyle tatlım

valla denicem dediğim okdadr çok karışım vs varki şuan listemde
arı sütünede bi yer açayım diyorum ve işte beklediğin ışıkkkk hahhahah
ballı macunlar not etmiştim burda foliğin paylaştıgı bugünde tüp topiğinde paylaşmış biri onuda not ettim
ama yeniden sogan kürü denermiyim dersen o konuda çok isteksizim inan ki (
peki sen sen denicekmisin sogan kürünü tekrar ?

pofff bu konu beybısım tarafından 2013 de başlatılmıştır dıyo 2015 e gıresı olduk bı arpa boyu kadar yol alamadık yaaa :))))

hahhahahahha hala sogan hala sogan
kimler geldi geçti biz bi geldik geçemedik ama
her seferinde marketlerde ellerinde broşür olan kızlar gibi hissediyorum
merhaba sogan kürü denemek istermisiniz
saraçoğlundan komisyon alsak şimdiye zengin olduyduk ya kığızzzz

ama ama nereye gittin kiii... ben sana yazıyordum tam gitmişin bile
neyse ozaman hadi iyigeceler yine gel taam mııı
folikte zaten bu aralar ugramıyor
inşallah gebe olmuşturda ondan ugramıyordur

Kuzum bekledim ama destan yazıyormusun ya sen :) bebek calısmaları henüz başlamadı bızde sonuçları alalım sıgarayı bırakıcam demıstım sugunlerde bırakma dusuncesıyle boğuşuyorum kendıme guvenemıyorum bı turlu benım kpss olmayınca unıye kaydoldum açıktan canım sıkıldıkça unı okuyorum ıste :) 3. olcak bu kısmetse :) sınavlarda bağımlılık yaptı bende, ılahıyata başladım bu sene.. spermıyogram konusunda bayaa bı erteledik haklısın.

Eşine gelince emınımkı ıstıyordur ama ınsan bıkıyor bazen gonul yorgunlugumudur nedır bılmıyorum ama umutsuzlukta korkukluyor böyle zamanlarda, kürlere gelınce sırayla bırınden basla uygulamaya ama arı sutu kecıboynuzu kuru benım favorım :) soğan kurunu aslında yapmam lazımdı kürtajdan sonra her tahlılımde enfeksıyon cıktı ama gecen ayda yapamadım memlekette olunca bu ay kısmetse yapıyım dıyorum, once soğan kuru ıle temızlenıyım sonra arı sütüyle yenılenıyım bıde sıgaradan kurtulayım ınsallahhh.

Hahah haklısın valla adam ıstese bukadar reklamı olmazdı, yalnız reklamın kotusunu yapıyoruz o bızden komısyon almasın :)) bı nane olmadı dıye dıye :)

ama ama nereye gittin kiii... ben sana yazıyordum tam gitmişin bile
neyse ozaman hadi iyigeceler yine gel taam mııı
folikte zaten bu aralar ugramıyor
inşallah gebe olmuşturda ondan ugramıyordur

Kuzum uyku muyku yoktu bende ama o yatağa gırıleceeek dıye bır dırektıfle apar topar çıkmak zorunda kaldım :) prensıplerı var benım kocamın :) bende onu uyutup kaçıyorum ıste ohhh folıkcıgım yoğun bu aralar ıs dolayısıyla gebe olsa ınletırdıı kız topıgı haklı olarak ama asayıs berkemal ondada sımdılık...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…