sogan kürü kullananlar

en guzelını yapmışsın spora başlamakla kuzum benımde dıs ağrılarım var kontrol ettırmem gerekiyor ama korkumdan gıdemıyorum dıshekımıne felan ben kafadan atma konusunda cok sıkıntı yasamıyorumda attımmıda tam atıyorum gerı getıremıyorum bu sefer ortası yok bende bacım :)) amaan su topık ısınıde cok düşünme yafuu onsozmus gırıs gelısme sonuçmuş felan at bı baslık geyık bolumune takılır gelırız pesınden baslıgada yordamsızlar de hatta :) kafamıza gore yordamsız yordamsız takılırız :) hersey serbest olsun yani, yerı gelır sıdıka oluruz yerı gelır kralıce elızabet :))

nerdesin cnm sen kayboldun bu aralar iyisin inşallah
ppişşşşttttttttttttttttt napıyon
sen aşılama başlamadın mı yeniden ne durumdasın ?
ben de bgn regl olucam galiba ondan mıdır nedir sinirlerim gergin

canııım, ailemin üstünde kara bulutlar geziyo ama "günün en karanlık vakti güneş doğmadan öncedir" derler ya... güneşi bekliyorum, sabrediyorum, iş yerinde yoğunluk da varken kendimi işe verip kafamı dağıtmaya çalışıyorum.. aşılama falan yok, günlerin ucunu bile kaçırdım, hayırlısı olsun.

mrb kızlr bu siteye yeni üye oldum ve internette gezerken bu baslığı gördüm ve cok sevindim bu soğan kürü işe yarıo galiba şimdi bende yaptım içicem inş...... sizleride daha tanımadan çok sevdim...sevgiler........

canım sende kafandan at dediysek öle çok uzaga atma gözünün görceği kadar uzaga at :)
tamam bencede önsöz mönsöz modumda değilim niyeyse zaten öle tepetaklak girelim topiğe
ozaman foliğim dende okey alınca akarız yeni topiğe bi süre sonra
selserey vardı o nerlerde acep ?
topikte in cin top atıyor valla yeni arkadaşlarda tüydüler kanımca
yordamsızlar olabiler valla

canım umarım çok mühim çözülemicek şeyler değildir
her ne sıkıntın varsa Rabbim feraha çıkarsın inşallah
sen moral olarak iyi olda ozaman düşün zaten aşılama böyle sıkıntılıyken olmaz ki kuzum
ozaman güneşin hemen doğması dileğiyle arkadaşım

merhabalar hoşgeldiniz
topiğimiz fazla kalabalık değil onu belirteyim ama bizler devamlı mudavimlerindeniz :) soruların olursa seve seve cevaplarız
soğan kürü işe yarayanlar var elbet ama biz sonuç alamayanlardanız
umarım senin de şifan olur canım

Kuzum neler oluyor orda aılemden kastın kendı yuvanmı? İnişler cıkıslar oluyor dönem dönem umudunu kaybetme canım, ölümden başka her seyın çaresi var degılmı :) nezaman dertleşmek ıstersen bızler buradayız bılıyorsun canım, su akar yolunu bulur ınsallahh

Hakkaten selserley nerelerde yahuu, folıkten okey almayı bekleme folıge ılac gıbı gelır geyık gırgır su donem madem daralıyor bu aralar uzaklaşır sıkıntılarından yada geyık topıgı dıye dertlesmıcez dıye bı kaıde yok döker etegındekı taslarını beraber cozum ararız degılmı :) gonkkk sesıyle topık açılsın dıyorumm :) ve gonkkkk

Mrb hosgeldınız ınsallah sızın vesılenız olur zira bizler bu kurude mundar edenlerdenız :)) kalabalık olsun yeterkı dıye takılıyoz artık bu topıkte :)

Selam canlarim nasilsiniz sizede yazamadim hepsi bu yeni kk yuzunnden hepsinizi opuyorum yazicam yine bol bol insallah iyi haberlerinizi okurum opdum bal yanaklarinizdan

Nasılsıniz kızlar :) Asyam dişini ihmal etme korkunun ecele faydası yok sağlık bu ihmale gelmez dişlerine iyi bak kuzum seninle kalmaları için
Mybaybmm canım nasılsın
Foliğim inşaallah iyisindir Rabbim yardımcınız olsun daraltmasın Asyamın dediği gibi ölümden başka herşeye çare var inşaallah sıkıntıların çabuk geçer...
Serçem profilindeki oğlun mu maaşallah ona Rabbim sağlıkla huzurla büyütmeni nasip etsin darısı güzel yüreklilerimize :)
Kızlar bizim haftada bir kontrollerimiz var artık şuana kadar bi problem yok doğum şeklimiz henüz belli değil bekliyoruz bakalım küçük adam ne zaman gelmek isteyecek :) Rabbim hepinize bu duyguları tattırsın inanıyorum sizde yaşayacaksınız ama vakit zaman Rabbim Ol desin sizler içinde hayırlı vakitlerde tez zamanda sağlıkla huzurla. ...

Selam canlarim nasilsiniz sizede yazamadim hepsi bu yeni kk yuzunnden hepsinizi opuyorum yazicam yine bol bol insallah iyi haberlerinizi okurum opdum bal yanaklarinizdan

Serceeeeemmmmmm o avatardakı senın bebısmı yoksamm sağlıklı sıhhatlı hayırlı omurler nasıp etsın Rabbım yavrucuğuna gecmıs olsun güzel kalplı arkadaşım benımm

Nere kadar kacabılırım bılmıyorum nukram yaa benım sorunum 2 narkozla zor uyuşuyor kac kez ağlaya ağlaya tıtreye tıtreye çıktım dıscıden nefret edıyorum hepsinden artık, ne zormuş be bılmedıgın memlekette doğru dr bulana kadar kobay olmak

Canım benım Rabbım bır avazda kurtarsın ınsallah kolay kolay catır catır dogurabılesın ıns :) bızlerede dua et kuzum bol bol dememe gerek yok bılıyorum ama alışkanlık ıste :)

Serceeeeemmmmmm o avatardakı senın bebısmı yoksamm sağlıklı sıhhatlı hayırlı omurler nasıp etsın Rabbım yavrucuğuna gecmıs olsun güzel kalplı arkadaşım benımm
amin bitanem evet ibrahim pasamiz Rabbim insallah sizlerede nasib etsin bende sizin beneklere masallah diyeyim amin..

gonkkkk sevgi kelebeği seni

canımm hoşgeldin nasılsıııınnnnnnnn paşanı şuan avatarda gördüm ve kırkbin kere MAŞALLAH
Allah ım nasılda güzel gülmüş sercem Allah ım bahtını güzel etsin evladının,yuvanıza sağlık bereket mutluluk dolsun inşallah. ellerinden öpüver benim yerime

selam kocaman göbüşlü demek az kaldı artık doguma Rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin nukram
dualarına da amin diyorum en içten hemdeeeee
dogumdaki dualarında bizi unutmazsın dimi canım arkadaşım unutma tamam mı
Rabbim kolay dogumlar nasip etsin inşallah ALLAH a emanet olun

Amin nukram rabbim herkese nasib etsin insallah bana yazan herkesin adini. soyledim dogururken insallah herkese nasib olur
ayy söyledin mi hakket canımmmm çok teşekkürler valla
dualra ihtiyacımız var çünkü çok çok sağoalsın sercem
inşallah bizde o günleri görürüz inşallah

Kuzumm önceki diş tedavisi deneyimlerini unut gitsiinn hoopp çöpe şuan dişlerinin tedaviye ihtiyacı varsa yaptırman lâzım ertelemeye gelmez :)
Hepinize ayrı ayrı dua edeceğim canımm inşaallah kabul olur kardeşim doğumunda bana ve 4senedir çocuğu olmayan kuzenime çok dua etmiş şuan ikimizde hamileyiz inşaallah bende inanarak dua edeceğim Rabbim sizler içinde Ol desin kuzumm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…