sogan kürü kullananlar

yiyer misin vallahi bugün düşündüm yeni bi topk açalım kızlarla, uğursuz geldi burası bize dedim, batıl batıl şeyler düşündüm işte böyle

ayy ondan mı gebe kalamıyoz kııı biz valla şimdi söleyince mantıklı geldi banada
yeni topiğin ismi soğansız olsun ama DDDD

Uff valla acalım yaa bende sıkıldım burdan gıresım felan gelmıyor yenı gelen hatunlara devredek artık bız dede olduk torunlar sahıp cıkar buraya :) sogansız olsun hatta hıc bır bıtkı adı gecmesın mumkunse ıcerısındede herturlu sey olsun sacmalayalım, kayıs kopartalım azcık bee :))

ayy ondan mı gebe kalamıyoz kııı biz valla şimdi söleyince mantıklı geldi banada
yeni topiğin ismi soğansız olsun ama DDDD

soğansız mı soğansızlar valla 1 yıldır hayatım değişti, değişmeyen tek şey bu topik, adı batasıca kuruttu bizi

daha yeni geldi anasının yanından, bi daha gitsin kuzu
valla sırf memlekete gitmeden sevinceksem sevineyim, üzülceksem üzüleyim kendi evimde diye yaparım yaparsam. daha çok var bunu düşünmeye boşver

ne diyoruz herşeyin hayırlısı olmazsada üzülmek yok ne der asyam Mevlam neyler neylerse güzel eyler
yola devam edeceğiz kuzum hiç öyle yagma yok
tmm şimdi düşünmüyorum sende düşünme relax ol beynin etkilenmesin kötü düşüncelerden tamam mı
eee yeni topik hangi bölümde olcak onu söle hele

topik anası dedik bağrımıza bastık, balık baştan kokar, hatun arazi, soğan balık amaaan bayıldım artık burdan valla yaa hadi topik anamız maybeybi olsun bu sefer

Biz 3 kısıydık bedırhan nazlıcan ve ben :)) ihihih mybaby yıne kafan karıstı senın hee napsakkı nası yapsak kı dıye :)

daha yeni geldi anasının yanından, bi daha gitsin kuzu
valla sırf memlekete gitmeden sevinceksem sevineyim, üzülceksem üzüleyim kendi evimde diye yaparım yaparsam. daha çok var bunu düşünmeye boşver

Wuhhuuu kız senden fena kaynana olur heee anamın yanından yenı gelmısım hııhh kocam hep anasının yanında ya bende 2 3 aya bır gıderım ıste ohh sefam olsun ben ona farklı bı sehırde oturalım dedıydım ne benım memleketımde nede burda bambaska bır sehırde:)

dede mi olduk bari nine olaydık
aynen isim önemli gelecek ziyaretçileri de düşünmek lazım

soğansız mı soğansızlar valla 1 yıldır hayatım değişti, değişmeyen tek şey bu topik, adı batasıca kuruttu bizi

soğansızlar pek yakında kk da film adı gibi oldu

Son düzenleme:
topik anası dedik bağrımıza bastık, balık baştan kokar, hatun arazi, soğan balık amaaan bayıldım artık burdan valla yaa hadi topik anamız maybeybi olsun bu sefer

ben şu aralar hiç anaç değilim en anaç sensin şuan içimizde :)))
ben konu açmadım hiç nasıl açılır bilmem

Yatılı mısafırı vardır onun yınee :) evet mybabyy seni sectık pıkacuuuuu

aynen kafamda deli sorular
git tabi kızz dediğin gibi 3 4 ayda bir görüyoz zaten anamızı bacımızı onada laf etmesinler mümkünse

Kaynatılcak demlencek bısı olsa bılırsın ama demıı :) benden eskısın yavrum kk da hıcmı konu acmadın buzamana kadar naptın kız onca senedır kk da :) ıtıraf et cabıık

dede mi olduk bari nine olaydık
aynen isim önemli gelecek ziyaretçileri de düşünmek lazım
soğansızlar pek yakında kk da film adı gibi oldu

hiç güleceğim yoktu varmış demek ki :44:

bırak bu ayakları aysel, senin hattın turksel. korkulur senden, sulu dereden susuz getirirsin valla adamı

Kaynatılcak demlencek bısı olsa bılırsın ama demıı :) benden eskısın yavrum kk da hıcmı konu acmadın buzamana kadar naptın kız onca senedır kk da :) ıtıraf et cabıık

kız valla açmadım konu falan hep açılmış konulara dahil oldum
erken gebelik belirtilerinden bi başladım
gebe kalıncak mühim günlere sonra kürler mürler alternatif tıp derken bilimin ta içinde buldum kendimi
mesaj sayım 4bin kusur sizden çok çene çaldıgım kesin ama konu açmışlıgım yok yeminle
hiç güleceğim yoktu varmış demek ki :44:

bırak bu ayakları aysel, senin hattın turksel. korkulur senden, sulu dereden susuz getirirsin valla adamı

söyleyin ismi hangi bölüme açılcak gidip açayım bi koşu bilirim ben nasıl açılır o başına geçince yapamıcagım iş yok

level atlaya atlaya geldım dıyosun yanı geyık topıgınemı acsak gebelık kadındogum vs ye acsak taslarlar bızı sankı bı gıdın baska yerde agzınızı ayırın dıye

asyacan 1327
folik 2607
mybaby 4521 ikinizin toplamından çok çene çalmışlıgım var ya laaaa:99::99::99::99::99::99::99:

elalemin açtığı konuya limon oldum diyosun, hazırcı seni, hiç demiyosun bi konu da ben açayım bi laf da ben atayım ortaya, anca başka konulara yetiş
derhal isim buluyoruz soğan konseyi olarak, önerileri alayım

Kız artıst hatun o avatarındakı fotodakı gıbı tutturmuyon dımı sen su aralar :)

yok, avatarımdaki gibi değil

level atlaya atlaya geldım dıyosun yanı geyık topıgınemı acsak gebelık kadındogum vs ye acsak taslarlar bızı sankı bı gıdın baska yerde agzınızı ayırın dıye

delimisn kız ne gebelik bölümü onu geçcen sen
geyik bizim işimiz şükrü
isim bul isim şöle en afillisinden elit bi isim olsun

ahahhah, ama bizi gerçekten doğurtcak bi konu olsun gözünüzü seveyim

asyacan 1327
folik 2607
mybaby 4521 ikinizin toplamından çok çene çalmışlıgım var ya laaaa:99::99::99::99::99::99::99:

saygıyla eğildim önünde üstat artık kendi konunu açmanın vakti gelmiş de geçiyo.

Son düzenleme:
asyacan 1327
folik 2607

Bu sayılara nerden ulastın kızz 1327 msjımmı varmıs

Anladım ben onu :) azaltabıldıgın kadar azalt yavrımm sık dısını verme canını adını sen koy olsun aklımada bısı gelmıyor yavrum yaw

delimisn kız ne gebelik bölümü onu geçcen sen
geyik bizim işimiz şükrü
isim bul isim şöle en afillisinden elit bi isim olsun

Elitmi olsun benmi bulcam sımdı elıt ısmı folık dururken tövbe Yarabbiii ben bulsam bulsam sıvelerden ortaya bı karısık yaparım Kapcık agızlılar toplansın gıbısınden hahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…