sogan kürü kullananlar

Amanında amanın kım gelmişşşş :) süpermenlerı kaptın dımı köfte senii :)) 2 saatlık , 2 gunluk, 2 haftalık, 2 aylık dıyerek devam edelım ınsallah kuzum 9 ay boyunca senınle kalsınlar :)))

amin cnm inşallah saol hepmiz inşallah :KK16:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:tebrıkler canmmmm

Folik canim yanlismi okudum hamilemisinnnn insallah oyledir

Canim cok mutlu oldum hep yuzun gulsun boyle.hayirli olsun insallahhhhh

don't panic kızlar, doğru okudunuz ama yanlış anladınız :KK1: ben yanlış aksettim daha doğrusu :KK17: aşılamam oldu da bugün, gebe ilan ettim kendimi hemen :KK53:

amin cnm inşallah saol hepmiz inşallah :KK16:

don't panic kızlar, doğru okudunuz ama yanlış anladınız :KK1: ben yanlış aksettim daha doğrusu :KK17: aşılamam oldu da bugün, gebe ilan ettim kendimi hemen :KK53:

canım Allah söyletmiş olsun insallah hayırlı olsun bebişine kavus insallah bu mübarek ayın hürmetine insallah amin

Bişeyde gözünüzden kacsın yafuuu :) evet evet bendım o folıkım tam olarak özetlemiş durumumu mısafırlerımı yolladım dun ayaklarım tavanda yattım resmen afacan bır yegenım var pert etti benı tum gun :) halen bel agrısı var haa hala olmak boyle bı durumsa anne olmak nasıl kı acep :KK53::KK53:

kaçarmı kız hiç çantada keklik gibi avladık seni:KK1::KK1::KK1:
eee bugünde mi yoksun sen :KK14: bak ben çarşamba sabah itibariyle izmire ucucam yani yokum uzun zaman burlarda ona göre:KK52:

2 saatlik değil 9 aylık gebe istiyoruz inşallah hadi bakalım hayırlısı canım Rabbim hayırlısını nasip etsin :KK16:

amin şekerim saolasın. :KK16::KK16: hep beraber oluverse hayrlısıyla :KK16:

eee bugünde mi yoksun sen :KK14: bak ben çarşamba sabah itibariyle izmire ucucam yani yokum uzun zaman burlarda ona göre:KK52:

biz bayrama yolcuyuz kısmetse.. :KK76:

amin şekerim saolasın. :KK16::KK16: hep beraber oluverse hayrlısıyla :KK16:

biz bayrama yolcuyuz kısmetse.. :KK76:

Ben geldim bacılaaaa :) kayınannemlerde :) iftara davetli idum anca gelebldim eve. bızde bayrama yolcuyuz Allah ızın verirse.

inşallah :KK54:
az önce tepikledi sanki :KK53:

tepikledi mi :KK9::KK9: golcü olacak ozaman bak :KK9:
ayy canım inşallah o zamanlarıda görürsün merakla beklicem haberini ne zmn belli olcak sonuç?
ozaman girmeye çalışayım internete ona göre

Ben geldim bacılaaaa :) kayınannemlerde :) iftara davetli idum anca gelebldim eve. bızde bayrama yolcuyuz Allah ızın verirse.

ooooo hoşgeldin bacııııımm:KK19: şsen nereye gidiyorsun bakalım ?

inşallah :KK54:
az önce tepikledi sanki :KK53:

İhihih seni varya yiyerim haa :) hassas hatunlarız kızım bızz erkenden hissederiz herbişeyciğii :))

anaaaamm hoşgeldin balııımmm :KK71:

Çok hoş buldum çiçaaam :) biden baska kım beklıcek burayı yafuu bı normal topk acsakmı garık burda bebıs dısında bısı sogan dısında bısı konustukmu kendımı vıcdanen rahatsız hıssedıpdurun ben :KK1::KK1:

ayy canım inşallah o zamanlarıda görürsün merakla beklicem haberini ne zmn belli olcak sonuç?

ooooo hoşgeldin bacııııımm:KK19: şsen nereye gidiyorsun bakalım ?

Benimde memleketım var bıkerem hıhhh :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

haftaya cuma test günü ama yapar mıyım bilmem :KK23: yapsam da sana söyler miyim onu hiç bilemiciim :21:

İhihih seni varya yiyerim haa :) hassas hatunlarız kızım bızz erkenden hissederiz herbişeyciğii :))

Çok hoş buldum çiçaaam :) biden baska kım beklıcek burayı yafuu bı normal topk acsakmı garık burda bebıs dısında bısı sogan dısında bısı konustukmu kendımı vıcdanen rahatsız hıssedıpdurun ben :KK1::KK1:

hani kız kim var şurda sanki, bizde gidersek iyice ıssız topik olur burası
hani burda sadece sogan konuşalım diyorsan ben 1 sene önce bıraktım o sogan işini:KK1: dahada konuşmam soğanla ilgili
başka topikde olabülürrr:KK33: ne dediğim belli değil benmde :26:

yiyer misin :KK60: vallahi bugün düşündüm yeni bi topk açalım kızlarla, uğursuz geldi burası bize dedim, batıl batıl şeyler düşündüm işte böyle :KK19:

yiyer misin :KK60: vallahi bugün düşündüm yeni bi topk açalım kızlarla, uğursuz geldi burası bize dedim, batıl batıl şeyler düşündüm işte böyle :KK19:

ayy ondan mı gebe kalamıyoz kııı biz :KK31: valla şimdi söleyince mantıklı geldi banada
yeni topiğin ismi soğansız olsun ama :KK70:DDDD

aaaa demek memleketine gidiyorsun ne güzelllll :KK9::KK9::KK9:
aferim kız :KK70: git tabi git
yap tabi hani bnm saçımdan yolcaktın:KK4: unuttun mu hemen test yapmadım diye
seninde ben yolarım valla:KK4:

daha yeni geldi anasının yanından, bi daha gitsin kuzu :KK54:
valla sırf memlekete gitmeden sevinceksem sevineyim, üzülceksem üzüleyim kendi evimde diye yaparım yaparsam. daha çok var bunu düşünmeye boşver :KK14:

X