sogan kürü kullananlar

mrb kızlar nasılsınız bugün itibariile sogan kürüm bitti bugün karnımagrıyo sırtıma vuryo agrısı..akıntımda var az ama ovu testim negatif yumurtlama olmadıgından eminin.hayır olsun insallah.

önümüzdeki ay yinemi yapsam yoksa testere disli aslan pencesi kürünemi baslasam karar veremedim ben ilaçsız adet olamıyorum ne zaman baslıycam sogana bilemiyorum.yada 15 gün ara verip yinemi baslasam

i'm here :KK17: anladım cnm, ben de öyleyim, yani doğal yolla birbirimizden bıkana kadar deneyip durmaktansa böyle yöntemler daha cazip geliyo açıkçası, bi danış bakalım reise :KK76:

aynen canım bi konuşalım bakalım :128:
kuzum ben uyucam çok uykum geldi çooook:KK31:
müsadenle iyigeceler tatlım yrn görüşrüz:80:

tüp topiğine baktın baktın kaçtın neden yazmadın bişi :KK19::KK19::KK19: şimdide gitmişsin:KK5:

ben de gördüm orda sanki :44: evet evet gördüm o asyacandı :KK53: onun şehir dışından misafiri vardı kaç gündür yeni gitmişler, bugün biraz toparlanıp dinlendiyse yatmadan girip bi göz atmak istemiştir cnm. ben de kaçıyorum. kendine çook iyi bak maybeybim :KK54:

ben de gördüm orda sanki :44: evet evet gördüm o asyacandı :KK53: onun şehir dışından misafiri vardı kaç gündür yeni gitmişler, bugün biraz toparlanıp dinlendiyse yatmadan girip bi göz atmak istemiştir cnm. ben de kaçıyorum. kendine çook iyi bak maybeybim :KK54:

bende gördüm kuzum ordaydı :KK31: dediğin gibi öyle bi girp baktı sanırım sobelendi ama sobelenemeden kaçtı :KK9:
yarın Allah yardımcın olsun canım dualarım seninle olacak
güzel haberlerin tez zamanda gelsin inşallah :KK16::KK16::KK16::KK16:
iyigeceler canım:KK3:

bende gördüm kuzum ordaydı :KK31: dediğin gibi öyle bi girp baktı sanırım sobelendi ama sobelenemeden kaçtı :KK9:

Allah razı olsun bebeğim, iyi ki varsınız :KK48: bugünleri nasıl atlatırdım bi başıma bilmiyorum siz olmasanız, başka da bilen kimse yok eşimden başka :KK14:

kızlarrrr merhaba hepinize çok uzun bi aradan sonra ilk buraya yazıyorum çünkü bizde bebiş isteyipde olamayanlardanız yani aslında yeni evli sayılırız 1 sene olacak ilk 5 6 ay çocuk düşünmedim ben eşim çok istesede acele etmek istemdm ama şimdi diyorumki keşke o zamanlarda başlasaydık çünkü 4 5 aydır çocuk istiyoruz ama olmuyo dr gittim kist olduğunu söledi oda acele etme deneyin dedi doktorun biri multikistiğe benziyo diğeri polikistik over dedi sonuç itibari ile kist mevcut bende.,
Benim adetim öle çok düzensz değil her ay günü değişiyo ama çok düzensz değil bu soğan kürünü önceden duymuştum ama düşünmedm uygulamayı ama artık bende istiyorum çocuk sahibi olmayı 2 gündür içiyorum şimdi ramazan olunca sahurda yemekden önce içiyorum sadece bilmiyorum faydasını görürmüyüm ama ibrahim saraçoğlu bile diye kistin başdüşmanı diye hakkımızda hayırlısı bakalım olana kadar içmeyi düşünüyorum inş. :44:

Geçmiş olsun canim. Kaç santimmis kistler bilgi vereimi doktor?

Ben bekarim ama 5 cm kist var bende . Agri yapiyir yürürken felan hatta. Bende deneyecegim soğan kurunu ama nazil yapiliyor nette bulamadim hazirlanisini

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlarrrr merhaba hepinize çok uzun bi aradan sonra ilk buraya yazıyorum çünkü bizde bebiş isteyipde olamayanlardanız yani aslında yeni evli sayılırız 1 sene olacak ilk 5 6 ay çocuk düşünmedim ben eşim çok istesede acele etmek istemdm ama şimdi diyorumki keşke o zamanlarda başlasaydık çünkü 4 5 aydır çocuk istiyoruz ama olmuyo dr gittim kist olduğunu söledi oda acele etme deneyin dedi doktorun biri multikistiğe benziyo diğeri polikistik over dedi sonuç itibari ile kist mevcut bende.,
Benim adetim öle çok düzensz değil her ay günü değişiyo ama çok düzensz değil bu soğan kürünü önceden duymuştum ama düşünmedm uygulamayı ama artık bende istiyorum çocuk sahibi olmayı 2 gündür içiyorum şimdi ramazan olunca sahurda yemekden önce içiyorum sadece bilmiyorum faydasını görürmüyüm ama ibrahim saraçoğlu bile diye kistin başdüşmanı diye hakkımızda hayırlısı bakalım olana kadar içmeyi düşünüyorum inş. :44:

Geçmiş olsun canim. Kaç santimmis kistler bilgi vereimi doktor?

Ben bekarim ama 5 cm kist var bende . Agri yapiyir yürürken felan hatta. Bende deneyecegim soğan kurunu ama nazil yapiliyor nette bulamadim hazirlanisini

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah razı olsun bebeğim, iyi ki varsınız :KK48: bugünleri nasıl atlatırdım bi başıma bilmiyorum siz olmasanız, başka da bilen kimse yok eşimden başka :KK14:

biz hep burdayız canım merak etme :KK16:
bende hep diyorum iyiki kk var da sizleri de tanımışım diye:KK16::KK16::KK16:

tüp topiğine baktın baktın kaçtın neden yazmadın bişi :KK19::KK19::KK19: şimdide gitmişsin:KK5:

Bişeyde gözünüzden kacsın yafuuu :) evet evet bendım o folıkım tam olarak özetlemiş durumumu mısafırlerımı yolladım dun ayaklarım tavanda yattım resmen afacan bır yegenım var pert etti benı tum gun :) halen bel agrısı var haa hala olmak boyle bı durumsa anne olmak nasıl kı acep :KK53::KK53:

dağılın uleeeyn gebe geldiii :KK52: an itibariyle 2 saatlik gebeyim :KK52:

Amanında amanın kım gelmişşşş :) süpermenlerı kaptın dımı köfte senii :)) 2 saatlık , 2 gunluk, 2 haftalık, 2 aylık dıyerek devam edelım ınsallah kuzum 9 ay boyunca senınle kalsınlar :)))

kızlarr sogan kurunu bende yaptm bu ay kendılınden adet olamadmmm:KK50:hatta ara ara lekenledm sımdı sokturucu ıcıyorm yınee

X