slm agustos anneleri

amin cnm yağmurumun kardeşi yok artık hala aklıma geldikçe üzülüyorum...saol

amin cnm yağmurumun kardeşi yok artık hala aklıma geldikçe üzülüyorum...saol

Allah sabır versin ne diyeyim düşünmek bile istemiyorum.böyle konular beni çok etkiliyo sorun bebekler olunca yani haberlerde çıkıyoya o acı olaylar inan aklıma geldikçe ağlıyorum

Slm
Benim Kizimda 01.08.2006 De Dunyaya Geldi. 51cm Ve 3.650gr Di. Simdi 13 Aylik Kizim. Bu Ilk Ve Insallah Son Cocugumuz Bir Daha Bebek Yapacagimi Sanmiyorum. Hayatimda Yaptigim En Zor Sey. Peki Aranizda Benim Gibi Dusununen Varmi?
ben de ilk cocugumu dogum yapinca senin gibi düsünüyordum ama bebegimi kucagima alinca bütün agrilarim yasadiklarimi unuttum oglum 7 aylikken de kizima hamile kalmisim bile...
Annelik cok güzel bir duygu rabbim herkese yasatsin önemli olan güzel yetistirebilmekte

bende ıkıncıyı hemen ıstıyorum ama bı bes kılo verdıkten sonra......

teşekür ederiz ama bugün 12 saat ayaktaydıı az önce uyudu bilmiyorum ya ne oldu anlamadımmmmm

Bi okusaydın keşke resmi gören herkez maşallah demiştir kesin ama nazarmı değdi ne ?

Arkadaşlar lütfen akıl verin
haftada 1 gün çalışabileceğim bir iş teklifi aldım ve hemen kabul edip bugün başladım , süt sağdım birde biberon alıp oğlumu anneme bıraktım sanıyordumki ben gelene dek o sütü emip mutlu mesut bir gün geçiricek ne kaşıkla nede biberonla bir damla dahi süt almamış , 2 saat sonra acil eve çağrıldım ben dönene dek aç ağlamış durmuş
Şimdi sorum 4 aylık olduk neredeyse bugüne dek hiç biberon emmedi hangi biberonun emziği anne memesine daha yakındır marka değil de model daha önemli sanırım benim için tavsiyelerinize ihtiyacım var

kaucuk uçlu almamı tavsıye etmışlerdı anne memesıne en yakın kaucukmuş..
ayrıca benım oğlum bıberon alsa dahı meme emmeden susmuyor.. karnı tok olsa bıle illaa anne memesı olacak..
ayrca hayırlı olsun işe baslamana sevındım...
alışacaklar baska caresı yok..bır ıkı gun aglar sonra alışacak mecburen...

Bi okusaydın keşke resmi gören herkez maşallah demiştir kesin ama nazarmı değdi ne ?

cnm yok ondan değil bayağıdır vardı 1 haftadır beni itiyodu.sizden nazar değmez cnm yaaaaa...meğer üşütmüş ıkınıp durdu .şimdi hala uyuyor .gece hiç kalkmadı sızdı resmen gözleri kıpkırmızı oldu en son mendil ısıtıp koydum yağ falan ..kucağımda sıcaklığımla uyumuş..böle işte çok zormuş yaaaa alışmıştım sakinliğine böyle yapınca çok korktm bide ateşide çıktı bide titrediii ay dedim ya havale falan mı ..kötü bi gündüüüüü:bbo:

cnm nukun emziğii al bide dr brownsun hem biberonunu al hem emziğini al.dr browns 3-6 ay al onla rahat emecektir..sen alıştırmadınmı hiç ben suyu çayı hep biberonla vermiştim keşke alıştırsaydın cnm yaa

Büyük geçmş olsun , inşallah bidaha yaşamazsınız aynı olayları , benimki hep hırçın olduğundan alışkınım ben

Yok hiç vermemiştim çok yabancı geliyo şimdide yüzüme bakıp gülüyo biberon verince ağzına dişini kaşıcam falan sanıyo mutlu oluyo kendince çiğniyo

öyle cnm ya alıştık ya ben 93 gün hırçındı ve sakin olunca hasta mı diyodum ..şimdi böle olunca bütün gün zor geldiiiiii..

inşallah cnm hiç bir bebek yaşamasınnn

bugun ücretsız ızıne ayrıldım... karneye kadar oğlusumlayım.. üzülcem sandıma ama çok mutluyum..

olayın maddi boyutunu düşünmezsek süper olmuş , Alp'inde hoşuna gitmiştir eminim , mutluluğunuz daim olsun .

hayırlrısı olsun cnmmm süper bişey tabi ben izni 2 seneye uzattım iş miş yok yanii

hayırlrısı olsun cnmmm süper bişey tabi ben izni 2 seneye uzattım iş miş yok yanii
SAGOLUN ARKADASLARIMa.s.
BENIM ÖYLE BIR LUKSUM OLMADIGI İÇİN SADECE KARNEYE KADAR ALABILDIM...:1hug:
NE MUTLU CALIŞMAYAN ANNELERE VE BEBISLERINE...:1hug:

olayın maddi boyutunu düşünmezsek süper olmuş , Alp'inde hoşuna gitmiştir eminim , mutluluğunuz daim olsun .

GITMEZ MI YAAA HEMDE NASIL MUTLUYUZ:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…