slm agustos anneleri

n_karak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2007
68
0
41
kızlar
merhaba
buraya agustos un kacında dogum yaptıgımı yazalım ve bebişlerimizi büyütürken birbirimize yardımcı olalım.

ben agustosun 15 ınde dogum yaptım.Dünyalar tatlısı bir oğlum var :))))):teytey:

ben doğum yapalı tam 3 yıl oldu dün gibi her şey okadar hızlı büyüyorlarki kucağıma aldığımda bu ne kadar ufak derdim korkardım şimdi evin içinde koşturan bir yaramaz oldu.27 ağustosda benım oğlum dünyaya gözlerini açtı saat tam 19 du
canım seninde çocuğunu allah bağışlasın sevgıyle kal

slm bende 21 .08.2007 annesiyimmmmmmm.24 günlük olduk bileeeee.yeni annişim yaniiiiii

teşekkürler canım
acaba bende oglumun büyüdügünü görebilecek miyim?ne kadare zormus annelik gazı, hastalıgı ...hayırlısıyla büyüse annecim dese.... :)))

Slm
Benim Kizimda 01.08.2006 De Dunyaya Geldi. 51cm Ve 3.650gr Di. Simdi 13 Aylik Kizim. Bu Ilk Ve Insallah Son Cocugumuz Bir Daha Bebek Yapacagimi Sanmiyorum. Hayatimda Yaptigim En Zor Sey. Peki Aranizda Benim Gibi Dusununen Varmi?

Slm
Benim Kizimda 01.08.2006 De Dunyaya Geldi. 51cm Ve 3.650gr Di. Simdi 13 Aylik Kizim. Bu Ilk Ve Insallah Son Cocugumuz Bir Daha Bebek Yapacagimi Sanmiyorum. Hayatimda Yaptigim En Zor Sey. Peki Aranizda Benim Gibi Dusununen Varmi?
canım inan bende öyle düşünüyorum.normal dogumla dogum yaptım ama gercekten cok zor bır dogumdu.Simdi düşünnüyorum da bir bebek daha isteyecek olursam kesin bu 5-6 sene sonra olur tabi ben tekrar cesaret edebilirsem :1closedeyes::1no2:

ben de ağustos annesiyim..
.21 ağustos 2007 saat 17:30 hayatımın değiştiği o büyük an....
kızımı sezeryanla dünyaya getirdim..
nerdeyse 1 aylık olacak şimdi...
canım kzım annen seni çok seviyor....

bluereason prensesin hayirli olsun . allah anali babali buyutsun canim

n_karak benim dogum 28 saat surdu. sadece dogum degil ama bu 1 yil gercekten cok zor gecti benim icin.yurtdisinda olupta yanimda kimsenin olmamasi, esimin geceleri calismasi, birde 4 ay suren depresyon beni mahvetti. o yuzden buyuk konusmayayim ama bir daha bebek yapmayi hic dusunmuyorum. bana gore degil yani bende ne sabir nede guc kaldi :1no2:
ama allahima sukurler olsun kizimi bana verdi. honu hicbirseye degismem. o herseyim benim. zaten bir tane daha olsada, o'nu tara kadar sevecegimi sanmiyorum..

çok teşekkür ederim canım..cümlemizinkini inşallah...

benim bebişimde 8 agustos 2007de dunyaya gözlerini actı....dunyalar tatlısı bir erkek annesiyim....allah hepimize kolaylık versin

Yeni annişlere hayırlı olsun diliyorum kızlar, Allah bebişlerinizi bağışlasın analı babalı büyütmeyi nasip etsin :1hug: benimde dünya tatlısı bi prensesim var 4 yaşını doldurdu ,27 ağustos 2003 doğumlu, ay başak burcu kızları çetin ceviz oluyormuş yaa :)) bi inat bi inat görmeyin cadımı :sm_cool: ama dünya tatlısı kuzum benim :asigim:

Allah herkese hayırlı uğurlu etsin yavrularını.Bizimde 17 ağustos 2002 tarihinde saat 8 de dünyalar güzeli bir kızımız oldu.Çok zor bir doğumdu(normal doğum)ama onu gördükten sonra herşey bitiyor:sm_cool:a.s..Allaha nekadar şükretsem azdır. a.s.

ben ağustosta doğum yapmadım ama ağustos doğumluyum sizlerin yazdıklarını okuyunca annem geldi aklıma kurban olurum ben onaa cnm annem seni çok seviyorum.ağustosta doğmak başak burcu olmakta bi ayrıcalıktırr.bebeişleri öpün benim yerime anneleri

11 ağustos 2007 saat 18:30 güzel durumun doğduğu gün iyiki doğmuş benim minik kızım

kızlar hepinizin bebişleri hayırlı olsun.Allah analı babalı büyütmek nasip etsin insallah

benim oğlumda 11.ağustos.2007 doğumlu hepimizin bebeğini Allah nalı babalı sağlıklı büyütsün , bende ikinciyi düşünmüyorum Allah oğluma uzun ömürler versin maalesef kolik sorunumuz var bu yüzden ikinciyi düşünmek çok zorrrr

tulaycım malesef bızde aynı sorunu yasıyoruz.oglum öyle zorlanıyor ki artık ona mı üzüleyim yoksa yorgunluk onun hali vs gıbı seylerle mı ugrasayım bılemedım.allah yardımcımız olsun canım.

Benimdede Boncuk Gözlü Yagmurum 21.08.2007 Saat 09.30 Da 3510 Gr 51 Cm Olarak Dünyaya Geldii...minik Yağmurum Beni...iyiki Doğurmuşum Seni.önceleri Daha Erkendi Nasil Olacak Falan Desemde şimdi çok Mutluyum.1 Aylik Olduk Bile Hayirlisiyla.11. Haftamda Ikizlerimden Birini Düşürdüm Ama Yağmura Zarari Olmamaiş.ama Hep Aklimda Diğer Kardeşide.ikiz Hiç Aklima Gelmezdi.kismette Olmadi.eşimin çok Anne Tarafinda Ikizleri Olan Varmiş Bayaği Uzak Yani Bize.ama Hep Içimde Kalacakkk Diğer Yavrum Daaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…