slm agustos anneleri

kesmezsem çok çiziyo yüzünü ve beni eldivenide hep takamıyorum napiim kesiyoruz bizde:)

merhaba arkadaşlar bende ağustos annesiyim 09.08.2007de dogum yaptım dünya tatlısı bir kızım oldu şuan 13 aylık çok yorucu bir yıl geçirdim ama çok mutluyum böyle güzel bir evladım oldugu için... Allah hepinizin çocuklarını size bagışlasın anne olmak güzeldir hepinize ve bebişlerinize sevgiler...

kk nın konuyla ilgili açıklamalarını okumama rağmen anlamadım rep nedir?

ağustos 2007 anneleri hala kalsiyum kullanıyormusunuz? doktora kontrole gittiğimde sormayı unuttum , hamilelik dönemimde evi stoklamışım bitene kadar kullansammı acaba ? yoksa artık keseyimmi?

3 ay kullanıp yani vitaminden bahsediyorum...3 ay sonunda kan testii yapılacakmışş.duruma göre devam yada kesecekmişizzz

14 agustos 2007 hayatın tadına vardıgım gun... oglum bugun tam 2 aylık oldu ve ben yeni bir bebek daha istıyorum yaa. keske daha erken evlenseymısım ve bır duzıne çoçugum olsaymış.alp bebeğim seni çooooook seviyorum.

bizde bugün tam iki aylık olduk ama doğum tarihimiz 11/08 sizin 14/08 mi?

hafta olara hesaplanıyor ay hesabı. biz 8. haftamızı doldurduk. ve 2 aylık olduk.dogum iznim bugun bitti..

selam bende oğlumu 11 ağustos günü dünyaya getirdim çok zor bi doğumdu ama şuanda çok mutluyum çok güzel bir duygu Allah isteyen herkese versin

selam anneler.bende 8.8.2007 de doğum yaptım.tahlile gittim elime aldım.yaklaşık 3 aylık anneyim.zorluğu olsada çok güzel bir duygu. biraz küçük ama.allah herkezin bebeğine sağlık versin.

benim kızımda 24 ağustos 2007 gecesi dünyaya geldi Normal doğumdu ve çok zor oldu bende 2. bebeği düşünmüyorumm doktorada aynını söledim ama enfazla 2 sene sonra görüşürüz dedi çekilenler unutuluyormuş arkadaşlar...

İmza bandıyla uğraştığımdn deneme yapmıştım ve silemiyorum

ben de 17.08.2006 annesiyim benim annemde ağustos annesi eşimin anneside yani anlayacağınız üçümüzde aslan burcuyuz süprizzzzz..bende dokuz saat sancı çektim ama malesefki normal doğum gerçekleştiremedim ben üç tane istiyordum ama şimdi iki ye düştü normal doğum olsaydı üç yapardım senağlama

cnm sezeryanda 3 hakkın var ama bende hep sezeryan istedim normal di herşey ama aklımdan bile geçirmedim normaliii

iyikide doğurmuşuz kızlar gerçi ben korktum doğuramadım ama neyseeeee

cnm sezeryanda 3 hakkın var ama bende hep sezeryan istedim normal di herşey ama aklımdan bile geçirmedim normaliii

bana sezaryan çok zor geldi canım ikinciyi bile yapmazdım ama her bebeğe bi kardeş şart bence,bilmiyorum belkide çok sancı çektiğim için 5 santim açıklıktan sonra hiç beklenmedik bi anda ameliyat masasına yatmak ki ben kan bile verirken baygınlık geçiriyorum,okadar sancının üstüne sezeryan ağır geldi bi de iltahap oldu doğumdan sonra üç gün sıkarak boşalltılar bide onun acısı,ayrıca idrar yolu enfeksiyonu ve mevsimsel kulak allerjisi (kulakta aşırı iltahap) bunun geçmeside iki ay sürdü ve gurbette tek başına çocuk büyütmek hepsi üst üstte geldi.benim hamileliğimde çok zor geçti ilk 4 ay ayağa kalkamadım,doktor kontrolleri dışında sürekli yattım ve mide bulantım inan doğum sancısı çektiğim ana kadar sürdü,yani bi yandan sancı çekerken bi yandan istifra ediyordum,artı tansiyon ve bitmek bilmeyen mide yanmaları yinede herşeye rağmen bebeğime bi kardeş istiyorum..cennet annelerin ayağının altındadır sözünü artık çok çok iyi anlıyorum..ALLAH bebeklerimizi bize bağışlasın hayırlı evlat olmalarını nasip etsin inşallah :1hug:

evet cnm benimde bayağı zor geçti yikizlerden birinin düşmesi içimde erimesi gitmesi neyseki zehirlenmedimmm..son ayda cilt problemleriii,ölesiye kaşıntılarrrrr ama erken alınacaktı benimkide tam tersi bir sancı bile vermedi benimki o günü bekleyerek geçti belki de o yüzdenn o günü bekledimm..son 20 gün çok acı çektim kaşıntılardan her yerim alev alev kaşınıyodu...kızım doğdu ve kaşıntılar oınun dünyaya gelmesiyle sona erdii...ondan bana geçen bi durummuşşş

kaşıntı mı dedin.. yaasın tek ben degılmışim.. yemın ki
saç fırcasını alıp kanatana kadar kasıyodum ayaklarımı ve ellerımı..
dogum yaptıgım gune kadar surdu..
ama accayip sişiyordu ayaklarım ve bıleklerım..
allahım çok zor bırhamlelıktı ama zorluklrına ragmen cok guzeldı ..normal doguramadım tek sıkıntım bu oldu benımde.. ama ben hala 4 istıyorum..
gercı yasım izin verır mı bılemem..Çok üzgünüm çoook

kaşıntılarım doğuma 1 ay kala başladı lohusalık kurdeşeni dediler kırkım çıkana kadar geçmedi ağustosun ortasında emzirirken bebeğimi terle birlikte kaşıntılarım dahada artıyordı saç fırçasıyla kaşır kanatırdım gitmediğimiz doktor kalmadı parça aldırıp biyopsi bile yaptılar bi türlü geçmedi en son kortizon başladık ta öyle geçti doğumla birlikte geçtiği için sanşlısınız arkadaşlar lohusalığım boyunca kaşındım durdum bu yüzden ikinci bebeği düşünemiyorum bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…