slm agustos anneleri

merhabalar bende 30/08/2006 tarihinde doğum yaptım dünyalar güzeli bir oğlum var doğduğu zaman o kadar küçüktükü altını bile değiştirmeye korkar hatta çok ağladığım günlerim bile oldu şimdi 1 yaşında olduk hepimizin evlatlarını allah bağışmasın

Bende 2. çocuğumu 9 sene aradan sonra tedavilerle buldum. 23 ağustos 2004 yılında pazartesi saat 9 da sezeryanla doğum yaptım. O benim umutsuzluğumun umudu olduğu için adını Umut Eren verdim. Kilosu3 kilo 800 gram; boyu 53 santim doğdu. O benim maviş gözlüm.ben umuduma erdim darısı isteyenlerin başına diyorum.:teyteyilk zamnlar ikinci istenmiyor ama zaman geçtikçe isteniyor arkadaşlar. ben çok gördüm yanii)

ayy nerede yaptın sezeryanı, hangi hastanede ve doktorla.. tavsiye eder misin?

yabidenerde doğum yaptık doktorlarımız nasıldı bilgi verelim 2.sinde hata yaptıysak yapmayalım dimi mesela ben hastanemden hiç memnun kalmadım meltem hastanesi bidaha gitmem özel falan ama ilgi sıfır

tulaycım malesef bızde aynı sorunu yasıyoruz.oglum öyle zorlanıyor ki artık ona mı üzüleyim yoksa yorgunluk onun hali vs gıbı seylerle mı ugrasayım bılemedım.allah yardımcımız olsun canım.

Kolik gerçekten zor bi hastalıkmış bide oğlumun ağlama nöbetleri gece birde başlayıp sabah ezanıyla bitiyor , bebeğim öylesine acı çekiyorki içim sızlıyo bide uykusuzluk ve yorgunluk sinir bozuyor dr. 3 aydan sonra düzelicek inşallah dedi sabırla bekliyoruzz , Allah yardımcımız olsun

merhaba ben de ağustos ayında doğum yaptım. 15 ağustos 2007 salı günü saat 02:31'de kızımız Dilay'a kavuştuk çok şükür. bugün de kırkımız çıktı:)

bende 24 ağustos 2005 te doğum yaptım.2 yaşında dünyalar tatlısı bir oglum var şu anda anne olmak okadar farklı bir duygu ve hiski allah isteyen herkese bu güzel duyguyu tattırsın.allahıma hergün şükrediyorum oglumu bana verdiği için .a.s

ağustos 2007 anneleri bebeğinize hala eldiven takıyormusunuz? ben hala çıkartamıyorum , çıkarttığımda hem saçını çekiyor hemde yüzünü çizip çok ağlıyor , peki ne zamana kadar takacağım bu eldiveni ? ellerini ne zaman hissedecek bebeğim ?

bende 30.08.2006 da doğum yaptım,oğlum şimdi bir yaşında,annelik harika bir duygu,bir çocuğa hayat vermek ve sonraonu besleyip ,koruyup kollayarak büyütmek ,ona hayatı öğretmek bir insanın yaşayacağı en iyi şey herhalde,biz çocuk sahibi olanlar bence çok şanslı olduğumuzun farkında olup allaha şükretmeliyiz böyle melekleri bize verdiği için ve umarım her dileyen de bu şansa sahip olsun.
bu sayfada tecrübelerimizi ve bilgilerimizi birbirimizle paylaşacağımızı ve güzel dostluklar kuracağımızı düşünüyorum.

tulaycım bız hala eldıven takıyoruz cunku daha elını ve yuzunu farkedemıyor senın dedıgın gıbı yuzunu cızıyor sadece uyurken bırkac saat cıkartıyorum ben.

hoşbulduk arkadaşlar,hepinizin bebişleri çok tatlı maşallah.kolikten şikayetçi olan arkadaşıma bir tavsiye vereyim eğer arabaları varsa bebeği arabayla gezdirsinler,kolik hemen geçiveriyo bana dr.söylemişti denedik ve bu durumu atlattık.ben birkaç arkadaşımada söylemiştim onlarda denediler gerçekten bebek arabayla gezerken kolik ağrısı nı unutuyormu yoksa geçiyormu bilmem ama ağlamayı bırakıp uyuyuveriyorlar

n_karak
bugün doktora gittik ve eldiven sorunumuzu onada sordum günde bir kaç saat kendi gözetiminde çıkar çünkü hissetmeyi öğrenmesi gerekiyor dedi özelliklede emzirirken çıkartmak ve bebeğin anneyi hissetmesini sağlamak gerekiyormuş , ilk beş dakikada burnumuzu kocaman çizdik bile

en eskiniz benim ben 25 ağustos 2001 de oğulcuğumu doğurdum busene anaokuluna başladı dünyanın engüzel şeyi onlar

Tavsiyene teşekkürler bitki cadısı arabada sarsıntıdan rahatlıyo kendini anne karnındaki gibi huzurda hissediyor bu doğru ancak maalesef bizim kolik krizimiz öğlen saat birle beş arası bu yüzden babamız işte oluyor araba şansımız yok:1no2:

tırnaklarını kestiniz mi bebişinizin. ben kestim ama aile büyükleri çok kesme tırnakları kalınlaşır dedi. doğrumudur. duydunuz mu öyle birşey

tırnaklarını kestiniz mi bebişinizin. ben kestim ama aile büyükleri çok kesme tırnakları kalınlaşır dedi. doğrumudur. duydunuz mu öyle birşey

el tırnaklarını ilk yarı kırkında kestim şimdide haftada bir kesiyorum çok çabuk uzuyorlar ayaklarınıda sadece bir defa kestim onlar fazla uzamıyor
bizdede çok bilen aile büyüklerinden bi dolu var ama tırnak kesmeyle bişey demediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…