slm agustos anneleri

cnm keşke hamilelik ii geçseydi ve işim de ii olsaydı bende bırakmazdım belki tabii...özel okuldu ve bu sene iflas etti zatenn isim vermiyim şimdiiii

çalışan annaler
Allah yardımcınız olsun.
hem evin sorumluluğu, hem çocuk hem iş çok zor olmalı.
çalışan anneleri gerçekten kutluyorum...

arkadaşlar tülayın bebeğine ne oldu konuyu tam anlayamadım.merak ediyorum bilgilendirirseniz sevinirim???

benim prensesimde 26.08.o7 de doğdu beni çok yordu 12 saat te doğurabildim sonrada sütüm çok fazla olduğu için sürekli süt ateşi oluyordu göğüs uçlarım olmadığı için emziremedim pompa ile sağıp biberonla verdim yani kabus gibi günler geçirdim şimdi ikinci çocuğa cesaret edebilirmiyim aynı şeyleri göze alabilirmiyim bilmiyorummm

canım tulaycım canım arkadasımın oglunu efemızı menenjıtten kaybettık.canım benım suan cenetten annesını seyredıyordur.

14 ağustos 2007 salı günü saat19 da sezeryanla dünyalar tatlısı bir kız çocuğu dünyaya getirdim.
Şimdi 7 aylık oldu çok şükür.
Allah hepimizin evlatlarını bizlere bağışlasın.
Sağlıklı,bol güneşli günler diliyorum.

hoşgeldin aramıza benim oğlumda 10 ağustos 2007 doğumlu.:içelim:

Hanımlar nasılsınız?Çocuklarınız nasıl?Neler yapıyorlar,beslenmeleri nasıl?Biz halen bebek gibi mamalarla besleniyoruz :=(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…