Sizin İdolünüz Kim?

saçı,makyajı,kıyafetleri,konuşması tarzı,kişiliği,zekası,kültürü,sesi....herşeyiyle benim için bir numara bir hatun...ŞEBNEM FERAH....

idolum yok kimse dort dortluk degildir,sadece tarz olarak kate mossu sienna millerı ve turkiyeden de eda taspınar siren ertan sanem kardıçalı ve cagla sıkelin tarzlarını begeniyorum fkt bir dip not, kendilerini degil tarzlarını begeniyorum bu saydıgım isimlerin...CADIARZU

Benim idolüm madonna 50 yaşında olmasına, 2 çocuk doğurmasına rağmen tabiri caizse taş gibi hatun .Lütfen hanımlar kızmasınlar bana ama Türkiyede 30undan sora kadınlar helede evlenmiş ve çocukda doğurmuşlarsa kendilerini acayip salıyorlar selülit,çatlak falan tamamda hamile izlenimi veren göbeği olmayan kadın görmek çok zor tamam 20li yaşlardaki kiloda olmanın imkanı yok ama biraz dış görünümlerine dikkat etseler saçına başına dip boyasına, saç kırıklarına, çıkan kaşlarına, kendine yakışanı giymeye gereken ilgiyi ve zamanı gösterseler aldatılan kadın sayısıda azalır Türkiyede bence...

aynen arkadaşım bayılıyorum bu kadına bende eğer bu yılda hamile kalamazsam-tatlicadiarzu-doğru pilatese gidecem.bari menopoza girmeden madonna gibim fit olayım.dostu düşmanı çatlatayım.lülülülülülü

Bence ilk örnek Annemiz daha sonra özgür kadınlar Türkiye'de ne kadar varsa o kadar örnek (Ayşe Arman) hayattaki duruşu seyehatleri mutlu bir yuvası bir kadın daha ne ister İdol iyidir bence.

angelina jolie örnek almam ama çok beğenirim yüzünü

ve bir de her gün brad pitt gibi bir adamla uyanmakkaydirigubbakcemile3

bir de yasemin ergene yüzünü beğeniyorum ama örnek almıyorum

genelde beğendiğim şeylerini taklit ettiklerim yakınımdaki inanlardır bu konuda güneşe katılıyorum herkesten bişeyler alcaksın birinden değilkaydirigubbakcemile5

Benim idolüm madonna 50 yaşında olmasına, 2 çocuk doğurmasına rağmen tabiri caizse taş gibi hatun .Lütfen hanımlar kızmasınlar bana ama Türkiyede 30undan sora kadınlar helede evlenmiş ve çocukda doğurmuşlarsa kendilerini acayip salıyorlar selülit,çatlak falan tamamda hamile izlenimi veren göbeği olmayan kadın görmek çok zor tamam 20li yaşlardaki kiloda olmanın imkanı yok ama biraz dış görünümlerine dikkat etseler saçına başına dip boyasına, saç kırıklarına, çıkan kaşlarına, kendine yakışanı giymeye gereken ilgiyi ve zamanı gösterseler aldatılan kadın sayısıda azalır Türkiyede bence...
Canım söylediklerinin hepsi doğru fakat bakım ve güzel kalmakta biraz maddiyata bakıyor.Parası olan soluğu güzellik salonlarında,spor salonlarında alıyor.Tam anlamıyla bakımlı olmak için para lazım.Öyle kendi kendine diyet yaparak,yürüyüş yaparak da pek güzelleşilmiyor.

benim de idolum jessica alba gülüşünü, makyajını ve özellikle dudaklarını çok begenirim onun gibi dolgun dudaklara sahip olmak isterdim

İdol taklit etmek değildir ki arkadaşlar. Kendinize bir idol belirlerseniz onu örnek alırsınız, kendi çizginizde onun tecrübelerine dayanarak yürürsünüz. :1rolleyes:

Adriana lima (L)

adrianalima1016jx7.jpg

183777607_small.jpg

Natalia Oreiro...İşte bu.İdolüm denemez ama kaşlarımı aylardır bunun kaşlarına benzetmeye çalışıyorum nafileÇok üzgünüm çoookGerisi zaten istesem de benzemezbenneyaptımki

X