Sizin Düşüncelerinize İhtiyacım var...

ilişkıye bu sekılde baslamak guzel ama bu durum evlenmeden bıraz sıkmıs olabılır dıye dusunuyorum cunku erkekler basta bu durumdan hosnut olsalarda sonradan degısebılıyor benım sozlumde öle der ama artık sallamıyorum ben bence umursamıyormus gıbı gorun ve sende aynı davranısta bulun farkına varmazsa artık bu durumu yadırgamıyor demektır..

kızlar az önce ufuk aradı.. neden sustun aşkım sesin buralara gelmiyor hiç dedi bende yoo sen sustun bende sustum dedim biraz soğuk konuştum.. sen bana kırıldın yada bişi var dedi sence neden dedim? hayatım patavazsızlığıma ver san danışmam gerekirdi kusura bakma cidden özür dilerim gidebilirmiyim sinemaya eğer geç çıkmazsak dedi bende sen kararını zaten vermişsinki hayatım bana neden soruyorsun dedim hadii aşkıım yapma ne olursun üzme beni dedi bende tamam git eğlenmene bak sen dedim ama böyle yaparsan gitmemki dedi, sen bana bakma beni kafam şu sıralar dalgın dedim aşkım biliyorum bende zaten az biraz uzaklaş kafanı dağıt diye böyle bişi yaptım son 3 gündür anneni düşünüyorsun hep bişi çıkmicak merak etme dedi ve beni biraz uzaklaştırmak için kafamı dağıtmam için böyle muzurluk yaptığını söledi.. ben sultanım izin vermeden gidermiyim dedi... sıpa bu yaaa :)))

Son düzenleyen: Moderatör:
yorum yapacakken son msjını okudum
annen ıcın gecmıs olsun canım
bole lıstıysanız seen haklıydın aslında ama duzelmıs

evet canım klava: hemde soğuk bir şakafisfisfis maksat benim kafamı biraz dağıtmakmış

neyse tatlım şaka ya...sırnaşık şey
bu arada sende tecrübe edinmiş olduğun başına böyşe birşey gelmez inşallah da gelirse ne yapacağını biraz olsun biliyorsunkaydirigubbakcemile5

kız yoksa burayı okuyor olmasın...anladı başına gelecekleri a.s
şaka bir yana demek ki ilgiyi hep üzerinde istiyor:asigim:

canım benim evet tecrübelenendim ve evet ilgiyi üstünde istiyor hep bu doğru. burayı okumasına gelince şuan trt1 deki açı izlioyoo :)

evet canım klava: hemde soğuk bir şakafisfisfis maksat benim kafamı biraz dağıtmakmış

neyse tatlım şaka yasırnaşık şey

canım sakın burayı izliyor olmasın ?anladı başına geleceklerikötükedihüso
şaka bir yana demek ki ilgini hep üzerinde istiyor:asigim:

kıs allah seni yaw seninkide hakkat sıpaymış amakaydirigubbakcemile

bende adamakıllı okudum okudum tam okkalı bişiiler yazıodum ki şakaymış şaka hıh

:mymeka::roflol::roflol::roflol:

kıs allah seni yaw seninkide hakkat sıpaymış amakaydirigubbakcemile

bende adamakıllı okudum okudum tam okkalı bişiiler yazıodum ki şakaymış şaka hıh

:mymeka::roflol::roflol::roflol:

kaydirigubbakcemile5sen yap bebeğim yine yorumunu benim için bilgi olur detay olur canım yap o okkalı yorumunu

nasıl oldun yavrum
konuştunuz mu

evet bitanem az önce ufuk aradı.. neden sustun aşkım sesin buralara gelmiyor hiç dedi bende yoo sen sustun bende sustum dedim biraz soğuk konuştum.. sen bana kırıldın yada bişi var dedi sence neden dedim? hayatım patavazsızlığıma ver san danışmam gerekirdi kusura bakma cidden özür dilerim gidebilirmiyim sinemaya eğer geç çıkmazsak dedi bende sen kararını zaten vermişsinki hayatım bana neden soruyorsun dedim hadii aşkıım yapma ne olursun üzme beni dedi bende tamam git eğlenmene bak sen dedim ama böyle yaparsan gitmemki dedi, sen bana bakma beni kafam şu sıralar dalgın dedim aşkım biliyorum bende zaten az biraz uzaklaş kafanı dağıt diye böyle bişi yaptım son 3 gündür anneni düşünüyorsun hep bişi çıkmicak merak etme dedi ve beni biraz uzaklaştırmak için kafamı dağıtmam için böyle muzurluk yaptığını söledi.. ben sultanım izin vermeden gidermiyim dedi... sıpa bu yaaa :)))​

iyi hadi şaka olduğunu öğrenince sevindim senin adına :))))))))))))))

Son düzenleme:
siz konuşabilen bir çiftsiniz, açıkça söylemelisin neden kırıldığını...

amanın görür görmez yorum yaptım, iyi neyse, şakaymış :)

Neyseki şakaymış:):)
Ama bazen biz çok abartıyoruz dimi tatlım olayları yani biz sevdiğimizi başkaları ile paylaşmak istemiyoruz sanırım :)
Sana bi örnek vereyim bu gece oldu bu :):)Ayy şimdi düşünüyorumda ne kadar aptalım ben ya:)
Bak şimdi sana anlatayım benim erkek kuzenlerim var çok sıkı fıkıyızdır onlarla sürekli görüşürüz çok yakınızdır işte kuzenlerim ve aşkım hep birlikte görüşürüz.Bu akşam aşkımla konuşurken ne yapıyon dedim oda bana babam gitti annemi yengemden almaya trabzondaki yengem msnde annemlede görüşmek istedi bizde biraz kuzenlerimle konuştum dedi (kuzenleri kız tanıştıkta zamanda geçirdik birlikte ) Ne yani görüntülü ve sesli konuşma ha dedim oda evet aşkım dedi bende aman ii sen kuzenlerinle konuşmay devam et ben ben bölmeyim konuşmanızı onlarla konuşurken beni unuttun zaten dedim kapadım telefonu.E doğal olarak kızdı bana:)
Şimdi arıyorum açmıyo yada görmüyor artık bilemiyorum::S
Yani demek istediğim şu ki biz çok kıskanç oluyoruz bazen ve olmicak bir şeye üzülüyoruz sevdiğimizi kim olursa olsun paylaşmak istemiyoruz :)

hay ağzını öpim senin yaa iştee bi sınırı bulamıyoruz biz ve kuzenlerinden bile kıskanyoruzz tirplere başlıyoruzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…