Sizin Düşüncelerinize İhtiyacım var...

hay ağzını öpim senin yaa iştee bi sınırı bulamıyoruz biz ve kuzenlerinden bile kıskanyoruzz tirplere başlıyoruzz

Valla öyle tatlım bi sınırı bulamadık he bakalım deneye deneye bulcaz sınırları :):)

deneme yanılma metoduyla yaniii :) hadi sende al telefonunu eline bakim şöylee güzeeell en lokumundan bir mesaj at sevdiceğinee..

belinay kusura bakma ama gerçekten abartmışsın.
daha doğrusu abartmışsınız...
ikiniz birden.
ne bu yav,iş çıkışı bi yere gideceğiniz zamanı geçtik,daha nişanlı değilsin evk-li değilsin bişe değilsin.memlekete gitmeyi neden ufuğa soruyorsun?
ufuğa ne?senin aklın fikrin yokmu kendi başına nereye gideceğine,ne yapacağına karar veremezmisin?
keza ufukta öyle
hani bir erkekle/kadınla baş başa gitme durumu olsa neysede arada kendinize ayrımaya hakkınız olan zamanlarıda birbirinizden izin almakla geöçirip,birbirinizi sıkmayın.
biz böyle alıştık diyebilirsin ama inan bi süre sonra,veya evlenince sıkar sizi.
birbirinize nefes alacak zaman verin.
birbirinize güvenin ve gideceğiniz yerler hakkında hesap vermeyin.
ben 6 yıllık evliyim.daha eşime bi yerede gidebilirmiyim diye sormadım.gidiyorum,başka bi planımız varmı diye haber verdim.çünkü eşim bilir ki ben bir yere gitmeye karar verdiysem orada eşimi rahatsız edecek bişey yoktur.
ondan izin almamı beklese bunu kendime hakaret sayarım.
hele bekarken böyle bişeyi tuttursa kıyameti kopartırım.ne yani,eşimle tanışana kadar benim aklım nerey gidip nereye gitmremem gerektiğini kesmiyomuydu?
yani demem oki bu şekilde birbirinizi sıkar,ileriye dönük kredilerinizi tüketirsiniz:)
aşk-sevgi-bağlılık demek her na dip dibe ve her hareketiniz için birbirinizden onay beklemek demek değildir.
naçizane abla tavsiyesi:mymeka:

deneme yanılma metoduyla yaniii :) hadi sende al telefonunu eline bakim şöylee güzeeell en lokumundan bir mesaj at sevdiceğinee..

ay ben msj atıyorum arıyorum ama ya gerçekten duymuyor ya bilerek açmıyor yada uyudu du bakalım görcem ilerleyen saatlerde ama yok sinir oldum şimdi bağarasım geldi onakaydirigubbakcemile3

keşke senin düşüncelerini dağıtmak için hoş bir sürpriz yapsaydı ya da başka bi yol deneseydi seni gülümsetecek bişeyler düşünseydi

zaten stresli bir dönemindeymişsin neden seni kızdırmış ki?

neyse fazla da irdeleme sudan sebeplerden kırmayın birbirinizi bir daha

sus kız ne bağırması otur oturduğun yerde sen kazana düştün :)))

bak bu konuda çok haklsıın canım.. neyse elbet cuma günü annemin sonuçlarını alim şu stresi üzerimden bir atim elbetteki gereki şeyleri uygulicam bu sıpaya :1rolleyes:

sus kız ne bağırması otur oturduğun yerde sen kazana düştün :)))

Çaktırma çaktırma durrr çok fena kazana düştüm :roflol:noldu biliyonmu kardeşini arayım dedim tam açıldı telefon kardeşine bağarcıktım annesi çıktı
telefon sesine geldim bizim pantalar uyumuş dedi konuştuk 2 dk ayyy koca göbişlimin günahını aldımmmm uyuyomuş benim kuzum :roflol::roflol:
Bak görüyon dimi ben manyaklık sınırını iyice aşıyorum ya kafamçokkarıştı

:roflol::roflol: kayınvalideye çatmak heee aykız sen bendende betersinn uyuyan adamında günahını aldınnn allah sen ne etmeye :roflol:

:roflol::roflol: kayınvalideye çatmak heee aykız sen bendende betersinn uyuyan adamında günahını aldınnn allah sen ne etmeye :roflol:

:roflol::roflol::roflol: Öyle vallaa ay ben böyleyim galibakötükedihüso
şştt sende kafacığını o kadar yorma bakayım anneciğin iyi.tahlil sonuçlarınıda alınca görücen baka.s.a.s.

Belinay, öncelikle geçmiş olsun annen için canım.

Diğer konuya gelince, çevremde böyle ilişkiler var biliyorum hatta biraz da şaşırıyorum. Ya herkesin kendi ilişki düşüncesidir bilemem ama, böyle bir ilişki beni çok yorar. Ne bilim yani, mesela ben işten çıktım arkadaşlarımla bir kahve içeceğim bir yerlerde bunun için sevgilimi arayıp söylemem mi gerekiyor. Bana göre hayır. Erkek arkadaşımda çok doğal olarak, benimle geçirdiği zamanının haricindekileri arkadaşlarına ve aktivitilerine ayırabilir, asla ve asla birbirimizden izin alma gibi bir durum söz konusu olmuyor. Sadece haber veririz o an ne yapıyorsak. Yani şöyle demek istiyorum aslında. Seninde erkek arkadaşına hitap ettiğin gibi bir ömrü birlikte geçireceksiniz, şimdiden her hareketinizde izin alma, haber verme mecburiyeti hissederseniz, bu ilerde sizi yormaz mı? Bence siz biraz fazla abartmışsınız bu konuyu. Lütfen beni yanlış anlama, sadece kendi düşüncelerimi dile getirmek istedim, siz böyle mutluysanız bize söz düşmez değil mi? :)
Şimdiden size bir ömür mutluluklar diliyorum, iyi geceler.

hayatım, kıskanç bir insan olarak vede çok kıskanç bir kocaya sahip olarak neden bu yolu seçtiğini gayet iyi anlıyorum canıma.s

sebebi; kıskançlıkla sevginin derecesini eşit buluyor "seven kıskanır".
son günler de ihmal edildiği için aşkını körüklemek istemiş kıskandırmış..yerimseniben dır bence

canım yaa inan azda olsa birazda olsa burada kafam dağıldı sayenizde çok teşekkür ederim.. yarın saat 9'da annemi psikiloğa götürücem randevmuz var ordada şöyleee bir çocukluğuna inicekler :) anneme böyle diyorumy arın çocukluğuna inceksin diyorum rahatlatmak için gülüyor kadıncağız :)cuma günüde hayırlısıyla sonuçlarımızı alıcaz işte

bu yoruma ben de katiliyorum belinaycim birbirinizi bu kadar skmayin bi omur gecirceksiniz siz oyle karar verdiniz simdiden daha bunlar sizi yorar. birak haber versin yeter sen memlekete giderken ondan niye izin aliyorsun mesela bu kadar hayatlarinizin kontrolunu ellerinize almayin derim cabuk tukenirsiniz.
bizde de sadece haber verme durumu vardir biu bi kopukluk degil yanlis anlama ama surekli olarak bana herseyi danismasi bende o ise kendi basina karar veremiyor mu dusuncesini meydana getirir birakirim arada kendi hayatina baksin arkadaslari ile istedigini yapsin karismam aramam bile cogu zaman arkadaslari ile beraberken. bu sekilde de ikimizin kafasi da cok rahat olur.
bilemem bu sizin anlaysiniz tabiki ama uzun soluklu iliskiler icin yorucu bir durum halina gelebilir..
annene gecmis olsun bu arada..

belinaycım sen biraz abartıyorsun bence
yani nolucak öyle dediysee
sen ona güvendikten snraa...
bizimde aynı sizin gibi bi ilişkimiz var
birbirimize danışmadan adım atmayız ama büyütme bnce
onunda ark.larıyla bi yerle gitmek hakkı
ama sen yinede daha snra dile getir bu konuyu tatlı dille ikaz et:)

burcu ve adalayda gerçekten yorumlarınız için çok teşkkür ediyorum fakat şunu söylicem biz bu ilişkiyi 5 yıldır yaşıyoruz ve 5 yıldırda bu böyle çok iç içeyiz hergün görüşür her dakika mesajlaşırız heryere giderken haberimiz olur düşünün markete gittiğimizde bile birimizden biri arar konuşuruz o derece bizim ilişkmizin boyutu ve sizde sitede okuyorsunuz ilişkim hakkındaki yaşadıklarımı, bir bitiş bir azalış bir sıkınlık söz konusu olmadı ve bu durumlardan ötürü bir kavga olmadı aramızda yani tükenme gibi birşey olmadı.. Ikimizde birimizi çok kıskanıyoruz ikimizde bir diğerimizden daha kıskanç oluyor haa güven yokmu diyeceksiniz güven son derece çok var kızlar ama böyle başladı bizim ilişkimiz böylede sürüyor herşeyimiz biliriz birbirimizin ve ortak kararlar alırız herşeyde

Bu konu sonuclandigina göre annenizle ilgili actiginiz diger konu basliginizdan devam edebilirsiniz, konuyu kapatiyorum.yerimseniben

http://www.kadinlarkulubu.com/bir-derdim-var/232323-cok-korkuttun-beni-annem.html

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…