Sizin Düşüncelerinize İhtiyacım var...

Belinay´cim,
sen kendi gösterdigin özverinin karsiligini alamadin diye hakli olarak kirildin bu duruma..
Sahsen ben de bozulurdum..
Sevgilinin anlayisina güveniyorsan senin bunu ona uygun bir dille anlatman gerekir..
Emin ol bidahakinde o da düsünerek hareket edecektir..
Baktin anlamadi, o zaman ödesme taktigine gec :p

Belinay´cim,
sen kendi gösterdigin özverinin karsiligini alamadin diye hakli olarak kirildin bu duruma..
Sahsen ben de bozulurdum..
Sevgilinin anlayisina güveniyorsan senin bunu ona uygun bir dille anlatman gerekir..
Emin ol bidahakinde o da düsünerek hareket edecektir..
Baktin anlamadi, o zaman ödesme taktigine gec :p

işte bu canımm yaaa aynen bu​

cnm erkekler genelde kendi arkadaşlarıyla takılmak isterler sizin arkadaşlarınıza genelde önyargıyla yaklaşırlar.eğlenemezsiniz bile.ama baştan bunun üzerinde durmanız aslında iyi olmuş.kararlarınıza değer ve önem vermeyi bilsin.sonra rahat edersiniz.ama arada minik emrivakiler olabilir.bunuda çok görmeyina.s.

cnm haklısın tabiiiii sana bu dönemde daha fazlaa ilgi göstermelii ilgilenmelii bence
hele bideee eskiden beri haber veriyomusunuz şimdi noldu vermiyo böyle diyo anlamadım
ama genede altında baska bişi yokturr cnm yaa inş
ac konus kırıldım dee niye böyle oldu diye acıkca konus bence
oda anlıcaktır durumu ve cevabını alcana inanıyorum bitanem
cok takıp üzülme kendi kendine en iyisi konusman yoksa böyle iyice büyücek içindee
hadi bakalım kolay gelsin dostum Şeniz seni cok seviyorum

bence burda kırgın yada kızgın olman gereken nokta senin alışverişe çıkalım dedikten sonra onun geç çıkcam diyip sonra sinema planı kurmuş olması olmalı. bunu söylemelisin ona. hatta onun için yaptığın fedakarlıkları da çaktırmadan yüzüne vur örneğin kibar tatlı bir dille hayatım ben senin için annemlerle memlekete gitmedim ama sen arkadaşlarına sinema planı yapıyorsun bunun için benim fikrimi bile almıyorsun falan diyebilirsin.

ilişkiniz hep bu şekilde sürmüşse sorsa iyi olurdu belki. sen soruyormuşsun çünkü.
ama büyütmeye hiç gerek yok bence.
hatta bana kalsa bu kadar kısıtlamak sorun da doğurabilir ilerde(ikiniz için de).

hassas dönemde olduğun için alınmışsındır. gayet normal birşey demiş.
annen için de geçmiş olsun.

çok abartmışsın bence.
takılsın arkadaşlarıyla, büyütülcek birşey değil.
birbirine gidebilir miyim diye sormak çok ters geliyor bana.
kaç yaşında insanlarsınız, arkadaşlarınızla dışarı çıkmak için birbirinizin iznini almak çok abartı bence.
birbirini sevmek, aşık olmak insanların yapışık yaşamasını gerektirmez bana göre.
bence rahat olun, küçük şeyleri dert etmeyin. a.s.

Sonuna kadar kırılmakta haklısın arkadaşım..Çünkü seninle aynı düşüncelere sahibiz..Özverinin,bazı şeylerde danışılması gerektiği fikrinin savunucusuyum..Tek taraflı olmamalı,o kafasında özgürce planlar kurup uygulamaya geçerken sen bu duruma sessiz kalamazsın yoksa sen ezilen taraf olursun..Tabi bu sürekli böyle mi olacak,yoksa tek seferlik bir durum mu buna da bakmak lazım yani bundan sonraki tavırlarına..Eğer geçici bir durumsa çokta üzerinde durmaya gerek yok derim..Hayatta adil olmak lazım..:CüvCüv:

bence burda kırgın yada kızgın olman gereken nokta senin alışverişe çıkalım dedikten sonra onun geç çıkcam diyip sonra sinema planı kurmuş olması olmalı. bunu söylemelisin ona. hatta onun için yaptığın fedakarlıkları da çaktırmadan yüzüne vur örneğin kibar tatlı bir dille hayatım ben senin için annemlerle memlekete gitmedim ama sen arkadaşlarına sinema planı yapıyorsun bunun için benim fikrimi bile almıyorsun falan diyebilirsin.

canım bu konuşma geçen sene olmuştu bana şöle demişti belinay herşeyi karışılık bekleyerekmi yapıcaksın neden yaptığını yüzüme vuruyorsunki demişti"​

kızlar bazılarınız demişki kısıtlamak yanlış hesap sormak yanlış özgür olun. özgürüz biz kızlar ve ben 25 oda 26 yaşında sadece bir şeye karar vermeden önce ikimizde birbirimize danışırız fikrimizi alırız bu 5 yıldır böyle.. biribierimiz böyle alıştırdık birbirimizden heran haberdarız çok içiçeyiz biz kızlar dedimya değişik bir ilişkimiz var bizi attığımız her adımdan haberimiz olur

belinaycığım, canım benim gidecekken sen istemediğin için gitmiyor, şirkette işim uzayabilir diyor ve sonra da sorguluz sualsiz arkadaşlarla sinemaya gideceğiz diyor ...doğrumu anlamış hayatım?

kızlar bazılarınız demişki kısıtlamak yanlış hesap sormak yanlış özgür olun. özgürüz biz kızlar ve ben 25 oda 26 yaşında sadece bir şeye karar vermeden önce ikimizde birbirimize danışırız fikrimizi alırız bu 5 yıldır böyle.. biribierimiz böyle alıştırdık birbirimizden heran haberdarız çok içiçeyiz biz kızlar dedimya değişik bir ilişkimiz var bizi attığımız her adımdan haberimiz olur

Belinay tamam güzel de..
Acaba erkek arkadaşın bu durumdan hoşnut mu?:uhm:
Bence önce bunu düşün.. Bak "telefonda neden böyle dedin" demişsin,susmuş..
Aradan kaç saat geçmiş,arayıp da "sen haklıydın,evet hep birbirimizden izin alırdık,ben yanlış yaptım,affet" dememiş..:sm_confused:
Çok iyi hatırlıyorum,bir ara,adamı sınav yüzünden yalan söylemek zorunda bırakmıştın?
Görünen o ki; sen bu izin alma işlerinden çok mutlu oluyorsun ama erkek arkadaşın sıkılıyor.Kırıcı olduysam kusura bakma düşüncelerimi söyledim sadece..:nazar:

Belinay tamam güzel de..
Acaba erkek arkadaşın bu durumdan hoşnut mu?:uhm:
Bence önce bunu düşün.. Bak "telefonda neden böyle dedin" demişsin,susmuş..
Aradan kaç saat geçmiş,arayıp da "sen haklıydın,evet hep birbirimizden izin alırdık,ben yanlış yaptım,affet" dememiş..:sm_confused:
Çok iyi hatırlıyorum,bir ara,adamı sınav yüzünden yalan söylemek zorunda bırakmıştın?
Görünen o ki; sen bu izin alma işlerinden çok mutlu oluyorsun ama erkek arkadaşın sıkılıyor.Kırıcı olduysam kusura bakma düşüncelerimi söyledim sadece..:nazar:

Lalişim niye kırılımki sana ben istedim düşüncelerinizi sizin yani olumlu olumsuz her türlü yorumlara açığım.. canım benim şöle bi durum var benim erkek arkadaşım dedi nereye gittiğimizden haberdar edelim birbiimizi dedi istemedğin bişi olursa bana söyle dedi ve böyle başladık ilişkiye , evet sınav kosunda haklsıın çok sıkmış ve kasmıştım onu ma az biraz ondada hata vardır şimdi yabana atmamak gerek çünkü kpss sınavına giricek die açıköğretim sınavını boşlamıştı:eek:klava:

evet hayatım aynen doğru anlamışssın

sana sonuna kadar hak veriyorum hayatım fakat kavga tartışma olmadan çözmeni tavsiye ederim

birkere ufuk senin ona en çok ihtiyacın olan bir zamanda böyle bir davranışa girmişse bunu mutlaka çözmek zorundasız

tatlım sakin ol, öfkeyle kalkan zararla oturur..

bir kere seninle şurda mutabıkız, sen ufukla olan prensiplerinizden ötürü haklı olmaktan başka bir de annenin durumundan ötürü sana moral açısından yanında olmak istemeliydi.

hadi diyelim ki arkadaşları ısrar etti, sana usulden sorabilirdi

arkadaşları "kılıbık" diye dalga geçmişlerdir diye düşünüyorum, ben aynı savaşı verdim tatlım iyi bilirim...altında başka birşey olduğunu düşünmüyorum...eğer ufuğun bu hareketlerine tahammül edemeyeceksen yılanın başını küçükken ezeceksin.

ama asla unutma hiddet yok...ben nasıl çözdüm istersen anlatırım canım:teselli:

sana sonuna kadar hak veriyorum hayatım fakat kavga tartışma olmadan çözmeni tavsiye ederim

birkere ufuk senin ona en çok ihtiyacın olan bir zamanda böyle bir davranışa girmişse bunu mutlaka çözmek zorundasız

tatlım sakin ol, öfkeyle kalkan zararla oturur..

bir kere seninle şurda mutabıkız, sen ufukla olan prensiplerinizden ötürü haklı olmaktan başka bir de annenin durumundan ötürü sana moral açısından yanında olmak istemeliydi.

hadi diyelim ki arkadaşları ısrar etti, sana usulden sorabilirdi

arkadaşları "kılıbık" diye dalga geçmişlerdir diye düşünüyorum, ben aynı savaşı verdim tatlım iyi bilirim...altında başka birşey olduğunu düşünmüyorum...eğer ufuğun bu hareketlerine tahammül edemeyeceksen yılanın başını küçükken ezeceksin.

ama asla unutma hiddet yok...ben nasıl çözdüm istersen anlatırım canım:teselli:

bitanem daha öncee gimesini sitemediğim yerler oldu gayet olumlu karşıladı bu ilk kez başıma geldi ilk kez sorma gereği duymadı yani onun arkadaşlarının kılıbık diye adlandırmalarından çekinceğini sanmıyorum çünkü çok iyi tanıyorum ufuğu.. kesinlikle kavga tartışma olayına girmicem sadece kırgınlığımı nasıl dile getirebiliirim onu soruyum şu hassas dönemimde beni anlayabilmesi için...

biz de aynı olduğumuz için seni anlıyorum...
ama yanlış ama doğru bana kimse kızmasın ben eşimi çok kıskanıyorum ve çok uğraşmama rağmen bundan kurtulmayı başaramadım.
tahammül edemediğim için de eşimle karşılıklı özverilerde fedakarlıklarda bulunduk, çünkü o benden beter kıskanç...yani alan memnun veren memnun ...baştan oturduk konuştuk anlaştık öyle evlendik.

bitanem daha öncee gimesini sitemediğim yerler oldu gayet olumlu karşıladı bu ilk kez başıma geldi ilk kez sorma gereği duymadı yani onun arkadaşlarının kılıbık diye adlandırmalarından çekinceğini sanmıyorum çünkü çok iyi tanıyorum ufuğu.. kesinlikle kavga tartışma olayına girmicem sadece kırgınlığımı nasıl dile getirebiliirim onu soruyum şu hassas dönemimde beni anlayabilmesi için...

tatlım, onun aramasını bekle ve telefonda olmaz böyle şeyleri konuşmak
yüzyüze gelince sakince açık açık anlat

biz de aynı olduğumuz için seni anlıyorum...
ama yanlış ama doğru bana kimse kızmasın ben eşimi çok kıskanıyorum ve çok uğraşmama rağmen bundan kurtulmayı başaramadım.
tahammül edemediğim için de eşimle karşılıklı özverilerde fedakarlıklarda bulunduk, çünkü o benden beter kıskanç...yani alan memnun veren memnun ...baştan oturduk konuştuk anlaştık öyle evlendik.

eşimle karşılıklı özverilerde fedakarlıklarda bulunduk, çünkü o benden beter kıskanç...baştan oturduk konuştuk anlaştık işte burası bizim ilişkimiz içinde geçerliii

eşimle karşılıklı özverilerde fedakarlıklarda bulunduk, çünkü o benden beter kıskanç...baştan oturduk konuştuk anlaştık işte burası bizim ilişkimiz içinde geçerliii

eee tamam işte canım, ne düşünüyorsun ki madem durumunuz böyle açık ve net olarak anlaşmanızı bozacağını sende söyle ama kızgın değil...gayet rahat ol hayatım, hatta hafif sanki memnunmuş gibi bir havaya gir...ama sakın abartma belli belirsiz bir memnuniyet..o zaten senin rahatlığından mesajı alacaktıryerimseniben

X