Size herseyi anlatiyorum.

Günaydın.
Herkes bu adamın sana uygun olmadığını anlatmış da bence sen boşanmazsın arkadaşım.
Şu anlattıklarının belki daha fazlası var,ama sen bitirmediğine göre demek ki takıntı mı olmuş saplantı mı olmuş yoksa başka bir bilinmezlikle mi bağlısın adama bir ilginç durum.
Hakkında hayırlı olsun inşallah.
Yerinde olsam bir an önce silkenip sırtımdaki bu yükten kurtulurdum.
Aslında hayat kolay,mutlu olmak çok kolay. Ama nedense biz insanlar zorlaştırıyoruz kendimize de çevremize de...

bukadar çok sorun varsa kafanızda, neden çocuk yapmayı deniyorsunuz ki? ne olucak çocuk gelince herşey bir anda düzelicek ve süper mi olacak ?
bence de , bukadar problem varsa düzeltmeden çocuk yapmayın derim, o yavrucağın mutlu bir yuvada yaşama hakkını elinden almayın

Suphe ile daha ne kadar yasayacaksin surekli paranoyak acaba kimle konusuyor? gorustugu kisiler var mi? Boyle bir hayati kendine layik goruyormusun?

Bence psikolojik destek alın, size her konunuzda açıklanıyor ama kabul etmiyorsunuz, belki bi profesyonel yardımcı olur size.

Sizi uzmek istemem ama bu adam siz sehir disinda calisirken kendini bekar olarak tanitip eve kiz atmiyorsa ben de hicbir sey bilmiyorum. Sizinle memur oldugunuz icin evlenmis olabilir.
Hadi eyvallah kirilir mi dokulur mu demeden yaziyorsunuz da beni tanidihinda lisede ogrenciydim. Evlendiginde de ozelde cok az bir maasla calisiyordum. Nereye memur oldugum ici evlenmis. Olay cok farkli. Allah askina dogru duzgun okuyun!

Bence boşanın hiç arkanıza bakmayın yaşadığınız şeyler kolay değil kimse için sevginizi boşa harcamayın hayallerinize üzülmeyin başkası içinde kurulur

Hadi eyvallah kirilir mi dokulur mu demeden yaziyorsunuz da beni tanidihinda lisede ogrenciydim. Evlendiginde de ozelde cok az bir maasla calisiyordum. Nereye memur oldugum ici evlenmis. Olay cok farkli. Allah askina dogru duzgun okuyun!

Sevdigi icin evlenmedigi cok bariz ama. Devam ettirme sebebi belki odur veya baska bisey bir çıkarı oldugu kesin. Kirilmanin zamani degil senle yetinemedigi halde nie birakmio seni hic sorgulamio musun? Ayrica bu adam seni asil kıran, burdaki kadinlar degil.

yaşınız yeni başlangıç yapmaya çok da geç değil. neden bu sırtındaki kamburdan kurtulmuyrsun. maddi durumun iyiymiş. yeni atanmışsın anladığım kadarıyla ve uzun süre bulunduğun yerde görev yapmak zorundasın. bence iyice düşün ve eşinle konuş böyle olmayacağını , birbirinize bir faydanızın dokunmadığınızı açıkla. bence o da anlayacaktır.

Arkadasin yorumuna katiliyorum. Allah yardimcin olsun ins düze cikarsin ne diyeyim.

13 bin maaş elinize geçiyor dolabı bile boş bırakan bir adam, birde marketi siz yapıyorsunuz Allahaşkına bir kendisine gelsin, insan bu zora düşer borcu olur ev alır araba alır falan, ama keyfi kumar oynayıp sizi de zor durumda bıraktırırsa cinlerim tepeme gelir o an kusura bakmasın bulunmaz hint kumaşımı? devamlı onu mu takip edicem ne yapıyor birisiyle konuşuyormu falan, evliliğin kıymetini bilmeyen beni huzursuz eden insana neden tahammül edeyim bu sorumsuz insana, aklınızı başınıza alın

iddaa bağımlığının
kumar bağımlılığından farkı yoktur sadece isim farkı vardır
adam 8 000 TL yla geçinememiş sen hop ne oluyor hiç mi demedin
bu şekilde sürekli açığını kapatırsanız hiçbir şey elde edemezsiniz ona görevler verin yapmıyor mu diretin
posta koyun mesela yemeğe yardımcı olmayı kabul etmiyorsa ben yoruldum yemek ısmarla da yiyelim o zaman de
ama sen elini cebine koyma arkasını toplama

Ayrilinca daha mi mutlu olursunz bana gore evet sanki daha mutlu olurisn zamanla ama onu tam olarak bilemeyizde sorunlariniz duzeltmeden sakin haa sakinn cocuk yapmayin cok diikat edin hamile.kalamyin derim

Kiyamam. Kac bacım arkana bakmadan kaç. Erken ölürşsun bu stresle. Cocuk yapip onu mu buyuteceksin koCa ni mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…