Size herseyi anlatiyorum.

Neden ayrı şehirlerdesiniz..mesafe araya soğukluk katar buna bi care bulunmasi lazim bu arada bu aldatilmalari kabullenmeyin hepsini gectim aliskanlik haline getirmiş bu kabul edilemez bi sey..

sen bu adama neden bukadar baglısın küçükklüğinde biri seni ezdimi ebeveynlerinden . bunu cekme . safmısın flörtleame yapan adam havada karada yataga birini atmıstır birde yanında yoksun . cocuk olmadan ayrıl . bide kumarbazmıs

Bu evliligin sonunu goremiyorum. Ortada evlilik de yok. Kumar borcunu bitirince uzgunum ama sizin yapamadiginizi adam yapar gibi geliyor cunku flortoz biri ve sanki sadece borclarini odetmek icin evliligi surduruyor, bu da evlilik degil bence. Ben olsam borclu borclu ortada birakirdim. Borcunu sakin odemeyin. Hatta onun mutfak masrafini da. Kumar bagimlisi bu arada. Ve duzelir diye beklemeyin duzelmez. Bu arada siz onun esisiniz annesi degil. Ama adam esi olarak da gormuyor sizi.

Cinsellik yok mu? Yoksa eşin klasik türk erkeği gibi kendini mi düşünüyor sadece? Zevk alırsam sevişirim kısmını pek anlamadım çünkü ben. İnsan sevdiğiyle evlenir ve sevdiğiyle de sevişirken zevk alır. Normali bu yani de.

Bir de kumar varmış bak, onu bilmiyordum ben. E kumar var, flörtöz tavırlar var, cinsellik yok, sohbet etme/çabalama yok. Ee sizin bu karşılıklı attığınız imzaları evlilik yapan ne var? Yani bilemiyorum, bence sizin yolunuz yol değil, evlenmeden önce böyle olduğunu fark edemedin mi acaba? Yoksa geçer düzelir diye mi umdun?

Bence boşanacaksan da tayin istedikten sonra boşan madem. Ama birçok kurum eş durumu tayini ortadan kalkan personeli esas görev yerine geri yollar, onu iyi bir araştır bence.

Bekara koca boşamak kolay gelir derler ama inanin etrafimizda bu tip evli çiftler yogunlukta ve ne yazikki sonu hep husran. Cocuk yapmak hayatinizi duzene sokmayacak aksine bizzat sizi bu evlilige bagli kilacak. Mutsuzluklariniz basta kendiniz ve cocugunuzu etkileyecek. Suan da var olan sevginizde zamanla bu davranislar yuzunden tukenecek. Geriye baktiginizda daha cok cikmaza gireceksiniz. Kaldi ki goz gore gore yapilan flortlesmeler ise bir kadinin kendisine olan saygisindan kabul etmemesi gereken turden olaylardir. Ne yazikki iddaa oynamak bir bagimliliktir ve nice evliliklerin bitis noktasidir. Lutfen iyi dusunun

Su net ki adam kumar oynuyor ve borclarini zsize odetiyor, kendine de baktiriyor.
Aslinda yapmaniz gerekeni siz de biliyorsunuz ama cesaretiniz yok. Bosanmak bundan daha kotu olabilir mi? Zaten sevgisinden yoksunsunuz. Hic degilse maddi manevi yukunden kurtulursunuz bosanirsaniz. Psikolojiniz de duzelir hem, surekli aldatiyor mu supheleriyle yasamazsiniz, kendinize gelirsiniz tabi su bagimliliginizdan kurtulabilirseniz....Adam resmen sizi kullaniyor. Sizi kaybetmekten korksa idi kendine ceki duzen verirdi. Bu arada anladigim kadariyla ikiniz farkli yerlerde yasiyorsunuz. Hafta sonlari mi birliktesiniz? Eger oyle ise ankadigim kadariyla siz hep adamin ayagina gidiyorsunuz, neden adam gelmiyor sizin yaniniza hafta sonlari? Bosayin. Adamin ayagina gitmeyin. Borclarini odemeyin. Hicbir sekilde maddi yardimda bulunmayin. Mutfak giderlerini de karsilamayin. Madem bu evlilik degil, siz de evli gibi davranmayin.

Neden bosanmiyorsunuz? Acı çekmekten zevk mi alıyorsunuz?

üzüldüm. konularınızı biliyorum. sizden ötürü bazı şeyler sanıyodum ama bu konuda özet geçmişsiniz, şimdi anlıyorum sizi.

boşanın. ve korkmayın nereden nasıl başlarım diye. yeterince sabredip çabalamışsınız bu adam için. cidden olmayınca olmuyo. yukarda biri daha yazmış: madalya takmıyolar.

O kadar maaş alıp saçma sapan borçlar ödeme, kızlar, flörtleşmeler, saçma hareketler, seks yok gerçekten zor ilerisini görmek belki adam akıllı konuşsanız ciddi bir şekilde kaybetme korkusu varsa kendini düzeltmeye çalışır belki...kafanızda boşanmak varsa kesinlikle çocuk düşünmemelisiniz kolay gelsin size,

Okudum okudum...bir insanın hiç mi iyi bir yanı olmaz, eşinin yok.
Kumar bile telafi edilebilir ama başkalarıyla flört??bir değil iki değil, üstelik uzaktadın kim bilir görmediğin neler oluyor.
Leş gibi pis bir adam, sırtında yük resmen

Aldatmanın secenegi yoktur bence cunku esinizin baskasyla ilgilenmesi msjlasması yada fiziksel ne olursa olsun siz aynı hissi yasarsınız ve o suphe sizi yer bitirir ee sevgide de yok ilgide yok isiniz var cocuk da yok neden yani ben üc cocugunu kocası bir is tutturamadı diye bırakan kadın gordum suan bir asik oldugu bile var sizde hicbir sorun yok cok fedakarsınız ama degmeyecek insana

A Aykilil gerçekten bütünü görmeye baslamissin.Gecmiste olsa eşine toz kondurmadan kız suçlu,iddaa bayisi suçlu ,bedava gıda vermeyen market suçlu şeklinde konuyu anlatırdın ...yorum yapan olarak da kısıtlı veriyle sadece o spesifik olayı değerlendirdik.İddaa olayında eşine çok güvenme derim.Esin sana bilgi veriyormus ,durustmus gibi davranıp geriden daha fazlasını çevirmeye eğilimli bir adam.İs arkadaşım iddaa /internette oynanan kumar yüzünden 15 yılın sonunda iki çocuk ve kendisine düşen 120 bin kredi borcu ile mücadele ediyor.Bu meseleler yüzünden alinterini kendi ellerinle götürüp borca verirsen çok çok üzülürüm.Esinin abuk subuk yemek/mesaj olaylarina girmiyorum bile.Esin maşallah hepsini kanka-erkek gibi goruyor da seni ne olarak görüyor acaba

Sadece başını okudum ve darlandım o baş satırlara..
2000 ben 2000 eşim alıyor ve sizin yarınız kadar maaşla hem ev kredisi hem diğer borçlarımızı ödemeye çalışıp ayın sonunu zor getiriyoruz..Üstelik çocuğum biraz daha büyüsün de çalışmaya başlayayım diyordum ki şartlar bunu gerektirdi. Yine de bin şükür..
Velhasıl..
Eşiniz de aldığını iddia'ya yatırıyor ya: Allah'ım çok verip azdırma, az verip aratma..
Çok verdiklerinden kıs, az olanların rızkını artır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…