Size herseyi anlatiyorum.

Kurdugunuz hayallerden o çoktan vazgecmis durumda. Baska yere atanma isteyin. Boşanin durumunuz iyi cocuk yok. Bu aileye cocuk gelse ne olacak ?
Siz cocukla ilgilenceksiniz ve esiniz suan kizlarla flortlesiyorsa o zman ne yapacak ? Kendinizi dusunun biraz isiniz var gucunuz var. Her kadin sevgiyi ilgiyi hakeder. Bunu kendinize yapmayin. Evliligi cocuk duzeltmez.. biyerde mutlaka patlak verir bunu unutmayin. Cocukluyken ayrildiginizda cok daha kotu olur.

Daha ne denir ki...

Niye ayrılmadığınızı anlamadım. Nesini kıskandığınızı da anlamadım. Aklı başında kim ne yapsın bu adamı? Huylarını öğrenince tekmeyi basar.

Ne acı ki kurduğunuz hayallerin üzerine eşiniz çoktan bir bardak su içmiş. Umarim uyanir ve sizde yolunuza bakarsınız. Bu denli aldatma eğilimindeki birinin fiziksel bir seyler de yaşamadığını inanmak ne yazik ki imkansız. Sevgi yok cinsellik yok iletişim yok peki neden bir insan bu şartlarda evli kalir? Lütfen öz saygınızı yitirmeden profesyonel bir yardim alarak bu isten kurtulun. Alışkanlıklarinizin kölesi degil efendisi olun arada evlilik müessesine dair bir sey kalmamış sadece yılların alışkanlığı. Güzel hayatınızı sizi sürekli o ya da bu sekilde üzen adam icin harcamayin inanın zaman cok kiymetli.

Sana saygı göstermeyen, seni sevmeyen, duygularına önem vermeyen bu adamı nasıl vicdanlı ve merhametli buluyorsun anlamıyorum.
Hayatta bazen bazı şeyler işarettir, belki de o şehre gidişin bir işarettir.
Kurtul bu üçkağıtçı adamdan ve önüne bak, maaşın iyi, işin de iyiyse inan bana karşına çok daha iyileri çıkacak...

Eşiniz hasta,ancak sizde psikolojik hastasınız.
İkinizinde tedavi olması şart.
Yazdıklarınızı okuyunca tüm bunlara kör olmanızda sevgi değil kronik saplantı görüyorum.
Yanlış anlamayın ancak oldukça şizofrence bir birliktelik yaşıyorsunuz.
Önce bir psikiyatriste tüm bunları anlatın,umarım doğru yolu bulup,kendinizi kurtarırsınız bu durumdan.

Cocugunuz oldu diyelim. Ona da bakmaz ki ilgilenmez ki herseyiyle siz ilgilenirsiniz az derdiniz var gibi bide buna uzulursunuz. O cocugu sizi hakeden biriyle evlenip yapin ve bu gunlere gülüp gecin dilerim.. sanki cok mu var hayatinizda tamamen çıkarsanız ne olur.. net bi karar verdiginizde direk davayi acin tebligat ile gorsun. Belki o zaman ciddiye alir sizi. Illa bu kisiyle devam etmek istiyosaniz dahi bence bunu yapin. O zaman kendisi konusmak isteyecektir. Sonra isterseniz vazgecersiniz yine bosanmaktan. Ama bence bunu yapin.. (hatta bence bosanmaktan da vazgecmeyin) Allah yardimciniz olsun cok uzuldum

Boşanmayı düşünme yap ... Artık eşin düzelse bile sen unutabilecek misin yaptıklarını ? Asla ... Yipratmis seni daha fazla yapma bunu kendine .. İyi bı mesleğin var kariyerin var belli kimseye muhtaç degilsin.. Hayat çok kısa cook.. Seni mutlu eden seni hakeden insanları al hayatına artık

Benim eski eşimin kumar, çapkınlık gibi huyları yoktu ama farklı nedenlerden, tembellik, sorumsuzluk, düşüncesizlik gibi nedenler yüzünden kendisinden soğumuştum. Ancak yıllar yılı ben de bağımlı bir birliktelik yaşadım. Onsuz kalma fikri aklıma geldikçe çıldıracak gibi oluyordum, hayattaki tek korkum onu kaybetmekti. Seni çok çok iyi anlıyorum. Ama inan ki sevgi değildi bu. Biz de bir yıl boyunca farklı ülkelerde yaşadık, iki ayda bir görüşebildik. Ve senin yaşadığın şu aydınlanmayı ben de ondan uzak kaldığımda yaşadım. O bunu kabullenemedi, hatta psikolojik bir rahatsızlığa bile yakalandığımı düşündü. Ondan vazgeçtiğime inanamadı çünkü benimle olan yaşamı süper konforlu bir yaşamdı. Bu düzenin bozulmaması için de saldırganlaştı, çirkefleşti. Netice olarak iki ay önce ayrıldık. Şu anda çok pişmanım, neden biliyor musun? Onu yıllaaaar önce boşamadığım için, her anlamda kendine yetebilen bir kadınken ona kul köle olduğum için. Şu anda korkuyorsun biliyorum ama asıl korkman gereken şey, bir daha asla geri gelmeyecek yıllarını bu adamla geçirmektir. Yalnızlık bile kötü bir eşten daha iyidir. Ne maddi ne manevi olarak ona hiç ihtiyacın yok. Boşan, söz veriyorum her şey çok daha güzel olacak. Sen bile inanamayacaksın.

Tatlım ne güzel işin var mecbur değilsin. Boşa at şunu daha erkekliğini yapamıyo afedersin ama. Okurken sinir oldum. Sevişmemek ne demek. Sakın çirkinmiyim ne deme ben bildiğin şişko ve çirkinim bazen kendime bile bakmam ama eşim neyse anladın işte. Seni seven bir erkek karşına çıktığında sen masalar hazırlayıp adamı güzel karşıladığında o zaman görürsün senin odunla seven erkek arasındaki farkı. Arkadaşım şu adamı boşa. İnan karşına çıkacak sana değer veren bir kişi

Adamda kumar var aldatma var seni sevmiyor cinsel yönden tatmin etmiyor bir dövmedigi kalmış inşallah çocukları yoktur diyecektim çocuk yapma çalışmalarına başladım diyorsun? Şaka mısın güzel kardeşim? Ne güzel kendi ayakları üzerinde duran bir kadınsın Allah aşkına kendine gel sen bütün bunları layık görüyor musun kendine? Bu kadar değersiz misin? Evet hayaller kurmuştunuz ama kocan olacak o ay... hepsinin içine etmiş.

Ipini sal gitsin. Bırak doğasına sende önüne bak. Sakın böyle bir adamdan da çocuk fln yapayım deme

Kız meselesi flortlesme derken! Hayreteler içinde okudum ne kadar normalmiş gibi kız meselesi,, Allah akıl mantık ihsan eylesin sizin ki evlilik değil maalesef yüz göz olmuşsunuz nerden buluyor bu adamlar böyle lakayıt davranacak bu cesareti şaştım kaldım ciddi bir şekilde korkutun onu bi silkelensin kafasını duvara vurup kendine gelsin ne saçma bir evlilik bu!!

Eşime karşı birşey hissetmiyorum fln yazsanız size kesinlikle boşanın demem ama ben ortada bşr evlilik göremiyorum aynı evi bile paylaşmıyorsunuz. Konularınızı okudum hatta cevap bile yazmışdım ama o zamanlar eşinizi daha iyi ablatma çabasındaydınız. Bence sizde bazı şeylerin farkındasınız ki bu kadar net yazmışsınız ve burdan kendinize sadece destek bekliyorsunuz. Benim tavsiyem alın yanınıza bir arkadaş yada tek başınıza güzel bir tatile çıkın kendinizi toparlayın, hiç kimseyede haber vermeyin nerde olduğunuzu gelincede ilk ciddi adımınızı atın.

Eşiniz vicdanlı falan değil vicdanlı olan insan böyle davranmaz. En kısa zamanda sıkıntılarınızın hallolması dileğiyle

Baştan sona okudum. Hayvanlara iyiliği dışında elle tutulur bir tarafı yok maalesef. Her yönden eksi. Sadakat yok ten uyumu yok bencil dışarı karşı maşallah gayet ince düşünceli ama size odun(kusura bakmayın lütfen). Bir de sizi resmen arzulamadığı ortada kendisi söylemiş zaten bunu size. Maaşınız gayet iyi aklı başında bir kadınsınız neden yıllarınızı boşa harcıyorsunuz. Böyle bir evliliği yürütmenin hiç anlamı yok.

Kumara ve kadınlara düşkün.
Size uzak.

Sizce bu kişiyle mutlu olmanız mümkün mü?

Değişir diye ummayın çünkü değişmeye niyeti olan değişir.
Eşiniz pişman değil, değişmeye niyeti yok.
Evlilikte tek yönlü çaba yıpratır, hasta eder sizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…