Size herseyi anlatiyorum.

Kesinlikle katılıyorum. Bu sorulara verdiği yanıtlar üzerinden hareket edin bence.

Valla konu sahibesi yasiniz gayet genc, insanlarin ilk evliligini yaptigi yastasiniz
Bir dusunun, baska bir hayat kurmayi ister misiniz? Bence sevilmeyi siz de istiyorsunuz, ben sizin sagliksiz bagimli yapiskan bir tip oldugunuzu sanmiyorum acikcasi. Kendiniz de sevgi, deger gormek istiyorum yazmissiniz. Su adam duzelir mi, kiymetinizi bilir mi emin degilim.

Üzülerek söylüyorum ortada bi evlilik yok maalesef.. bence çocuk çalışmalarını devam ettirmeyin . Kumar , aldatma, ilgisizlik , vb..

Size popüler bir cevap vereceğim ;
Boşanın. ..

İyi de bu adam birden bire bu hale gelmemiş ki! Kumarbaz, flortöz, sorumsuz vs vs. Çocuk denemelerine başlamıştık demenize şaşırıyorum.
Malesef bu adam sizi sevmiyor, ne diye ömrünüze yük ediyorsunuz?

Bu zamana kadar yeterince ciddi olmamışsınız bence, şöyle esip gürleyip Gözdağını vermemişsiniz. O yüzden sizi ciddiye almıyor, nasıl olsa kayda değer bir şey yapmayacak diye düşünüyor. Ben olsam ilk kumar borcunda çıldırırdım herhalde, çünkü bu kadar aptalca bir şey olamaz bana göre. Kötü günde destek olmak değil yani benim gözümde

Of herbişeyiyle ofsayt!
10 yıldır tanısyoruz demişsiniz sevgili miydiniz o yıllar boyunca? Bence adam gözünü sizle açtığı için dışarıyı merak ediyor.

Of herbişeyiyle ofsayt!
10 yıldır tanısyoruz demişsiniz sevgili miydiniz o yıllar boyunca? Bence adam gözünü sizle açtığı için dışarıyı merak ediyor.
Evet 8 yil sevgililik 4 yil evlilik. Ben de gozumu onunla actim. Umrumda bile degil baskalari.

Çocuk icin acele etmeyin. Bu düşüncelerinizi eşinize söyleyin bilsin ve kararınızı da belirleyin ..Bu şekilde olmaz cnm kendini bu kadar üzme.degmez .ya sakince karşınıza alın ciddi konuşma yapın. Ya esip gurleyip cikeflesip söyleyin. Yada davanızı acın tebligat kağıdı eline geçince görsün kararlılığını.

Evet 8 yil sevgililik 4 yil evlilik. Ben de gozumu onunla actim. Umrumda bile degil baskalari.
Genel geçer bi kural malesef bu. Gözünü sizinle açtığı için başkalarını merak ediyo tanımak istiyo. Erkeklerle kadınlar bir değil ki kendinizle kıyaslayıp üzülmeyin üzerinize de alınmayın bence.

Aldatma > var
Kumar (iddia) >var
İlgi > yok
Seks/zevk >yok
Aile düzeni >yok

Eee bir evlilik var gibi görünüyor mu size? 5 bin maaş alıyorsunuz Allah aşkına ya değer mi? Hep diyorum ekonomik bağımsızlık sonraki iş, önce psikolojik bağımsızlık olmalı.

Kızlara zaafı var diyip kendi kendini rahatlatmaya çalışıyorsun. Ama bu adam seni aldatmis. Yatağa girmedi diye olay masum olmuyor.
Kumarbaz zaten.
Kumar halledilir derdim terapi alınır derdim ama diğer mesele gurur kırıcı.
Zaten para için ayrı yaşamanız çok kötü bisiy. Evliliği mahvetmek için en kestirme yol.
Çocuk yapmayı deneme nolur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…