Size herseyi anlatiyorum.

Günaydın.
Herkes bu adamın sana uygun olmadığını anlatmış da bence sen boşanmazsın arkadaşım.
Şu anlattıklarının belki daha fazlası var,ama sen bitirmediğine göre demek ki takıntı mı olmuş saplantı mı olmuş yoksa başka bir bilinmezlikle mi bağlısın adama bir ilginç durum.
Hakkında hayırlı olsun inşallah.
Yerinde olsam bir an önce silkenip sırtımdaki bu yükten kurtulurdum.
Aslında hayat kolay,mutlu olmak çok kolay. Ama nedense biz insanlar zorlaştırıyoruz kendimize de çevremize de...

Yazık güzelim sevgilere evliliklere ...
Yazık ne heyecanla kurulan hayallere ...
Yazık size ,gençliğinize...
2007051701-1-gif.1318443

bukadar çok sorun varsa kafanızda, neden çocuk yapmayı deniyorsunuz ki? ne olucak çocuk gelince herşey bir anda düzelicek ve süper mi olacak ?
bence de , bukadar problem varsa düzeltmeden çocuk yapmayın derim, o yavrucağın mutlu bir yuvada yaşama hakkını elinden almayın

Suphe ile daha ne kadar yasayacaksin surekli paranoyak acaba kimle konusuyor? gorustugu kisiler var mi? Boyle bir hayati kendine layik goruyormusun?

Bence psikolojik destek alın, size her konunuzda açıklanıyor ama kabul etmiyorsunuz, belki bi profesyonel yardımcı olur size.

Sizi uzmek istemem ama bu adam siz sehir disinda calisirken kendini bekar olarak tanitip eve kiz atmiyorsa ben de hicbir sey bilmiyorum. Sizinle memur oldugunuz icin evlenmis olabilir.
Hadi eyvallah kirilir mi dokulur mu demeden yaziyorsunuz da beni tanidihinda lisede ogrenciydim. Evlendiginde de ozelde cok az bir maasla calisiyordum. Nereye memur oldugum ici evlenmis. Olay cok farkli. Allah askina dogru duzgun okuyun!

Artik surekli actigim konulardan beni taniyanlar var. Hayatimi evliligimi ozet geciyim. 12 yildir taniyorum esimi. 4 yildir da evliyiz. Oncesinde sevgiliydik.

Sehir disinda calisiyorum 6 aydir. Atandim. Maasim iyi isim iyi. Evime donmeyi bekliyorum. Esimin isi cok iyi. Ama o kadar cok borcumuz var ki. Esim 8 bin ben 5 bin aliyorum. Ama esim araba kredisi ve iddia borclarini oduyor. Iki aya araba taksitleri bitecek. Oynamazsa da dort aya iddia borclari bitecek. Iki ay once cekine sikila borc yaptigini anlatti. Pismandi. Tek macta 3 bin kaybetmis anlattigi gun. Tamam dedim onemli degil oderiz ama sen yeterki kurtar kendini bundan. Biraktim dedi. Daha konusma yaptigimiz gun onceden yaptigi kuponlari takip etmeye devam etti. Sonra oynamaya devam etti. Yapma dedigimde de onemli miktarlar degil deyip gecistirdi. Halen oynuyor. Kazaniyor kaybediyor. O borc oduyor. Onun mutfak alisverisini bile sehirdisindan gelip ben karsiliyorum.

Kiz mevzusu var hic bitmeyen. Fiziksel bir aldatma degil ama flortlesme gibi seyler. Ama bu normal degil. Yani Hastalik gibi birsey. Kizlara karsi resmen zaafi var. Benim haberim olmasin ama o flortlessin. Asla bunu kabul etmez hep bir bahanesi vardir. Ve denk geldiklerimde o kadar sicak o kadar kibar ki karsi tarafa. Bir kiz arladasiyla yemege ciktigindan bahsetmistim. O kizi ben de taniyordum. Ve olay patlak verip ben sinir krizi gecirirken o gizli gizli kiza mesaj atmis iyi misin canini sikma gibi. Dunku olay var bir de linkedindeki kiz. Ona da ders programini isimize gore ayarlayalim demek icin mesaj atmis guya. Masumdum diye ben konuyu acmadan kendisi anlatti. Neden erkeklere de atmadin dedim. Tanimiyorum ki dedi kem küm etti.

Ben ne hissediyorum konusuna gelirsek. Eskiden cok seviyordum. Ama cok. Anlatamayacagim kadar cok. Eski hayallerimi dusundukce gozlerim doluyor o kadar cok. Ilk evlendigimiz yil suslu romantik masalar hazirlardim. Giyinip suslenirdim. Ama hic karsiligini almadim. O gayet siradan heezamanki gibi tv karsisinda yer kalkardi. Zamanla vazgectim bu davranisimdan. Uc yildir tv karsisinda sehpada yiyoruz mesela. Bir kere daha romantik bir sofra hazirlamadim. Hatta yemekleri bile gecistirerek yapiyorum artik sirf karin doysun diye.

Zamanla sevgi kaybetme korkusuna birakti yerini. Deli gibi korkar oldum. Sonra birisiyle konusuyor mu baska bir kizla ilgileniyor mu diye dusunur oldum. Mesela simdi nerde ne yapiyor. Benden gizli birsey yapiyor mu diye kontrollere basladim. Oyle ki uzak oldugumuz zaman iki saatte bir arayip sohbet bahanesiyle kontrol etmeye basladim.

Sohbet edebilen birisi degil zaten. Iki cumle kursa ucuncuye telefonuyla ilgilenmeye baslar. Bakin su teklifi onlarca kez yaptim. Hadi birer kahve yapalim da tv telefonu birakip sohbet edelim biraz. Her defasinda ya izleyecek cok onemli birsey oldu yada telefonda bakmasi gereken birsey. Asiri derecede bagimli hale geldi teknolojiye sosyal medyaya. Ben atandiktan ve evde yalniz kalmaya basladiktan sonra sessizlikten rahatsiz oldugu icin tv hep acikmis. Iyice bagimli olmus yani.

Gecenlerde ailem kardeslerim esimle yemege ciktik. O kadar sacma davraniyor ki insanlarin yaninda. Beni utandiriyor. Dikkat cekmeye calisir gibi. Asiri hareketler konusmalar. Babamin yaninda kotu araba kullananlara kufurlu sozler gibi. Beni canimi acitarak seviyor mesela insanlarin yaninda. Sevmek denilirse buna. Sesimi de cikartamiyorum insanlarin icinde. Yapma diyorum anlamiyor.

Seks konusu var bir de. Zerre zevk almiyorum. Seks yapacagimiz zaman off yine mi diyorum resmen. Cunku biz hic sevismiyoruz. Baslarda yani alti ay oncesinde ben atanip da yeni ayri kaldigimiz zaman bir ay kadar sevismeye baslamistik ama sonra eski duzene gecti. Dile getiriyorum ama istemiyor o kadar belli ki. Komik geliyor ona guluyor. Bir kere laf arasinda sevismem icin cok arzulamam gerek demisti. Yeni de cocuk denemelerine baslamistik. Zevk almaktan umidimi tamamiyla kestim cunku.

Saydim bu kadar ama yok mu iyi ozellikleri. Var elbet. Vicdanlidir yardimcidir sevgi doludur ama insanlardan cok hayvanlara.

Ben ileriyi goremiyorum. Gelecegim kocaman bir bosluk. Karanlik. Hersey iyi olur mu eve dondugumde. Yoksa bu da mi kendimi kandirmaca. Bosanmak tum sikintilarimi alip goturecek mi. Ya kurdugum-uz hayallere ne olacak. O kadar karmasigim o kadar diken uzerindeyim ki aylardir. Daha anlatamadigim onlarca sey var ama haddinden de uzun oldu.
Bence boşanın hiç arkanıza bakmayın yaşadığınız şeyler kolay değil kimse için sevginizi boşa harcamayın hayallerinize üzülmeyin başkası içinde kurulur

Hadi eyvallah kirilir mi dokulur mu demeden yaziyorsunuz da beni tanidihinda lisede ogrenciydim. Evlendiginde de ozelde cok az bir maasla calisiyordum. Nereye memur oldugum ici evlenmis. Olay cok farkli. Allah askina dogru duzgun okuyun!

Sevdigi icin evlenmedigi cok bariz ama. Devam ettirme sebebi belki odur veya baska bisey bir çıkarı oldugu kesin. Kirilmanin zamani degil senle yetinemedigi halde nie birakmio seni hic sorgulamio musun? Ayrica bu adam seni asil kıran, burdaki kadinlar degil.

yaşınız yeni başlangıç yapmaya çok da geç değil. neden bu sırtındaki kamburdan kurtulmuyrsun. maddi durumun iyiymiş. yeni atanmışsın anladığım kadarıyla ve uzun süre bulunduğun yerde görev yapmak zorundasın. bence iyice düşün ve eşinle konuş böyle olmayacağını , birbirinize bir faydanızın dokunmadığınızı açıkla. bence o da anlayacaktır.

Sevdigi icin evlenmedigi cok bariz ama. Devam ettirme sebebi belki odur veya baska bisey bir çıkarı oldugu kesin. Kirilmanin zamani degil senle yetinemedigi halde nie birakmio seni hic sorgulamio musun? Ayrica bu adam seni asil kıran, burdaki kadinlar degil.

Arkadasin yorumuna katiliyorum. Allah yardimcin olsun ins düze cikarsin ne diyeyim.

13 bin maaş elinize geçiyor dolabı bile boş bırakan bir adam, birde marketi siz yapıyorsunuz Allahaşkına bir kendisine gelsin, insan bu zora düşer borcu olur ev alır araba alır falan, ama keyfi kumar oynayıp sizi de zor durumda bıraktırırsa cinlerim tepeme gelir o an kusura bakmasın bulunmaz hint kumaşımı? devamlı onu mu takip edicem ne yapıyor birisiyle konuşuyormu falan, evliliğin kıymetini bilmeyen beni huzursuz eden insana neden tahammül edeyim bu sorumsuz insana, aklınızı başınıza alın

iddaa bağımlığının
kumar bağımlılığından farkı yoktur sadece isim farkı vardır
adam 8 000 TL yla geçinememiş sen hop ne oluyor hiç mi demedin
bu şekilde sürekli açığını kapatırsanız hiçbir şey elde edemezsiniz ona görevler verin yapmıyor mu diretin
posta koyun mesela yemeğe yardımcı olmayı kabul etmiyorsa ben yoruldum yemek ısmarla da yiyelim o zaman de
ama sen elini cebine koyma arkasını toplama

Ayrilinca daha mi mutlu olursunz bana gore evet sanki daha mutlu olurisn zamanla ama onu tam olarak bilemeyizde sorunlariniz duzeltmeden sakin haa sakinn cocuk yapmayin cok diikat edin hamile.kalamyin derim

Kiyamam. Kac bacım arkana bakmadan kaç. Erken ölürşsun bu stresle. Cocuk yapip onu mu buyuteceksin koCa ni mi

X