Sizce son mesajı ile ne yapmaya çalışıyor mesaj şu tamam sakinleş işine gücüne bak zamana bırak )

Ben hep eşim beni sevsin değer veresinden önce şunu kodlamıştım kafama beni korusun güçlü olsun . Bana küfür etmedin hakaret etmesin . Sonra geliyor beni sevsin değer versin

Bu hayatta 24 yaşıma kadar ezildim .

24 yaşıma kadar varlığım yok gibiydi .

En başta babam , babamın ailesi , arkadaşlar vs

küçükken hatırlıyorum okul aidatı için kaç kez müdür odasına çağırıldım aşağılandım .
Kaç kez okulda başkalarının yediklerini canım çekti karnımdan gelen sesler duyulmasın diye masayı hareket ettirdim ses çıkardım .

Üniversitede oda ark babaları sürekli arardı onlar yalan söylerdi . Benim babam beni hiç aramadı benim de zaten kontör yok arayamadım

Üni de param bitti anneme dedim ben dersem hakaret eder küfreder sen de kızım baba dedim nasılsın biraz konuştu şey baba ben sana dicektim ki dedim hadi kapat derdi .

Babamı buna rağmen çok severdim . O da beni sevsin isterdim
Babam beni sevmedi hem de hiç buna çocukluk yapmak için demiyorum. Ne öptü ne sarıldı ölene kadar . Ne beni ne kardeşimi bizi sevmedi .

Belki ondan bu hayatta sahip çıkılmadık bir şekilde herkes şimdi kendini kurtardı ama sahip çıkılmaması hissi çok kötü

O bana bunları yaparken ben bana sahip çıkıyor zannettim ama o beni kullanmış

Buraya yaz diye bana bir ark tavsiye etti hepsini doğru düzgün yaz olduğu gibi diğer insanların yorumlarına bak bir de normal mi dedi .

Gerçekten ben görememişim

Kimsenin kimseye hakaret küfür etmeye hakkı yok bunun adı sevgi değil aşk değil ve benden kurtulmaya çalışıyor sebebi ne olursa olsun beni istemiyor ben yapışmışım ve. Buna artık bir son veriyorum .

Kafamda benim için bitti ve bunu siz sağladınız teşekkür ediyorum

ben 30 yıllık evliyim eşimden senin duyduklarını duymadım kızım evladım biz annelerin zaten eli yüreğinde bugünlerde bu gerizekali nereden buldun neyini sevdin acikcasi anneni düşün benim üstüne titrediğim kızımı elin iti üzemez eminim annende aynı fikidedir

Yasadiklariniz her ne kadar üzücü olsada bence bahane değil.yasadiklariniz için sorumluluktan kaçıp başkalarını suçlamaya bahane arıyorsunuz.ben de benzer şeyler yaşadım çocukluğumda.alkolik bı babayla büyüdüm.herzaman içkisi çocuklarından değerli olan bı babayla.ama sizin gibi kendimi ezdirmedim.buda bı secenekti yani sizin için.once şunu kabul edin.tum bu yasadiklariniz siz izin verdiğiniz için yaşandı.hayatinizi psikolijinizi kurtarmak isterseniz doktora gidin.yok ben aynen devam dersenizde hiç kimsenin sizin için yapabileceği bişey yok.

Aynen annem konuyu biliyor kısmen bana kötü davrandığını vs çok üzülüyor etkileniyor en kıs sürede toparlanacam ve merak etmeyin geri dönmücem

Haklısın bahaneye gerek yok ben kendimi toparlıcam bunu kendim için yapıcam

Kurtulmuşsun üstüne gitme bitmiş gitmiş işte böyle adamla ömür mü geçer kendine gel git kurban kes kurtuldum diye şimdi sağlıklı düşünemiyorsun ama daha sonra şükür diyeceksin

Biraz kendi kıymetinizi bilin. Bu hayat böyle mi yaşanacak. Şuan evlenmeye odaklandığınız için farkedemiyorsunuz bu adamla evlenince ne yapacaksınız? Hedef tamamlandı diyelim bir ömür böyle mi geçecek?

Kardeşinizin arabası sağlamsa sağlam ona mı kaldı derdi? Ne hakla bu yorumu yapıp karışıyor?

İş yerinde de çikolata meselesine ne kadar kötü rezil edilmişsiniz. Bu çok büyük saygısızlık.

Hala daha mesaj attı atmadı yok ne demek istedi... Bırakın peşini kurtulduğunuz için helva mı kavurursunuz sadaka mı verirsiniz bunu düşünün.

Narsist insan önce seni öyle bir sever ki göklere çıkartır ve sen bir daha kimse beni böyle sevmez dersin sonra o narsist sana eziyet etmeye başlar çünkü sen onun için ceptesin

Kendine bağımlı hale getirdi seni

Kurtulman gerek bu sevgi değil aşk hiç değil

Yazık değilmi sana bak ikbale kızı parça parça yaptı sırf kendi egosu için yapmayın yapmayın kendinize

Zibilyon erkek var dışarıda zararın neresinden dönsen kar engelle arama sana yaptığı kötülükleri düşün

Bak babandan şikayet ediyorsun insan kendi babasını seçemez ama çocuklarının babasını seçer

Tek üzüldüğüm böyle bir insanın kamuda çalışıyor olması. Size üzülmedim böyle bir adamla hala evlenme derdinde olduğunuz için. Duvara tavsiye vermeye de niyetim yok.

30 yaşındasınız. Çocukluk travmaları arkasına saklanacağınız bahaneler değil, rotanızı çözmeniz için bir rehber. Yanlışlarından ders çıkarmak.
Ayrılığa üzüleceğinize kendi halinize üzülün burada okumuş, okumamış, 30 yıllık evli, bekar herkes sizin yanlış yolda olduğunuzu söylüyor. Siz napayım seviyorum diyorsunuz.

Ne kadar garipsiniz bu adamın koltuklarını nasıl sisirmissiniz böyle..inanamıyorum ya adama da bak adam değil de musveddesi...ne kadar sinirlendim. Bir ömür yalnız kalın gene de geri dönmeyin. Valla şaka gbisiniz..size yaptıkları bir kenara " tatile senin arabayla gidilmeyecek " dediğinde hosst köpek diyemediniz mi bir kadın bunu kendine nasıl yapar

olmuyor belli ki tamamen bitmesi daha hayırlı olur
bende de vardı bi toksik. bunlar bitti deseler bile bi süre sonra geri dönüyorlar mesela
o dönmeye kalktıklarında dirençli durup kesinlikle istemiyor olmak ve reddedebilmek önemli.

ağzınıza sağlık.....

katılıyorum

Yazdıklarınızı korku dolu gözlerle okudum. Bu kişiyle devam ederseniz sizi öldürebilir.

Yazdıklarınızı korku dolu gözlerle okudum. Bu kişiyle devam ederseniz sizi öldürebilir.

Evet fazla şişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…