Sizce son mesajı ile ne yapmaya çalışıyor mesaj şu tamam sakinleş işine gücüne bak zamana bırak )

Artık anladım benim onun yüzünden arkadaşım kalmadı aileme detaylı anlatamıyorum çünkü çok üzülecekler biliyorum. Dışarıdan bir değil birden fazla gözün buraya yazması beni dinlemesi cevap vermesi beni güçlendirdi herkese teşekkür ediyorum .

Benim Allah a duyduğum inanç çok güçlü hırsımm bir kenara koydum ilahi adalet elbette tecelli edecek . İnanıyorum bu hem onun için hem benim için bir sınavdı . Geldi geçti ve bitti artık . Kimsenin olursa olur olmazsa defolsun dediği kişi olmaıcam .

Çok haklısınız ben kendimi sevmemiştim . Beni bu halimle başkası neden sevsin . Beni ben olduğum için sevecek biri illa çıkar çıkmasa da yolun sonu değil

Sevgi de rızıktır .

Rızkı veren de Allah’tır benim nasibime bununla karşılaşmak düştü bunda başlaması bitmesi var bir hayır .

Kendimi daha fazla ezdirmicem ona hiçbir şekilde ihtiyacım yok maddi manevi .

Yazdığı son mesajın anlamını sormuştum size . Kendi sorduğum sorunun cevabını kendim vereyim .

Bana sakinleş diyor . Yani brn rahatım sen de rahat ol diyor .
Bana zamana bırak diyor git artık demek istiyor bulaşıkmısın nesin diyor kısaca

Bana işine gücüne bak diyor
Hayatına bak beni bırak diyor

Kısacası seni istemiyorum diyor .

Ben de salak gibi bana bunu yazan adamın ne dediğini sorguluyorum döner mi dönecek mi .

Bir hafta oldu ben hiç aranmadım sorulmadım

Bir hafta sürdü acısı
Bitti
Daha da ne dökecek gözyaşım kaldı ne de mecalim

Allah herkesi iyi insanlarla karşılaştırsın

Burada çoğu kişi şunu yazmış bu nasıl kamu görevlisi

Karşılaştığın insanla yaşadığın özel hayat ile mesleğinin bir önemi yok .
Ben işi işte bırakırım ikisini çorba etmem
Senin iyi bir meslek yapman özel hayatında bazen seni güçlü yapmıyor
Bazen insanın hassas noktaları olabiliyor hassas dönemleri olabiliyor
Bazen insan kamu görevlisi de olsa HATA yapabiliyor .

Bu hayatta şunu da öğrendim başkalarının acısına bakmak kınamak kolay oluyor ben de yaptım bunyapılır mı çık çık çok yanlış falan falan . Ama başına gelince çok daha farklı oluyor .

Kimseyi kınamayın hiçbir şey için

İsterseniz terapi alın. Bu tip yaratıkları tekrar kendine çekebilirsin. Sende birşey eksik oluyor, o nedenle mıknatıs gibi bu tipler gelebiliyor. Lütfen önce kendini iyileştir. Kariyerinin olması, okumuş olman, kamu görevlisi olman hiç fark etmiyor... Allah ferahlık versin.

Ben adamda hiç suc bulmadım mantaklıgını gizleyip sizi kandırmamış ben manyagım diye bangır bangır bagrıyor . Siz de gidip peşinden koşup zaten normal olmayan ilişkiyi evlilikle taçlandırmayı düşünüyorsunuz. Adam zaten asırı kıskanç , sizi manipüle etmeye çalışan biri aynı eve girince şiddet gösterecegine ve boşanmayacağına da adım gibi eminim. Size tek bir tavsiyem olacak , Lütfen kadın cinayetlerini acıp okur musunuz biraz.

Allah insana bazen kendi gücünü bazen de derdi biçer yollar inanırım buna.Simdi size neyi bulduğunuzu yazarsam ban alırım.Arayan bulur.Bir sonraki şiddet yada başka boşanma gibi bir derdi bu ilişkinin devamında burda okuyor olacağım.Sizin yaşınız 30 olabilir duygu yaşınız 16 .Benim fikrim bir insanın kendine yaptığı zulmü tüm dünya toplansa yapamaz ona.Kendinize zerre saygınız yok.Erkek arkadaş dediğiniz zorba canı isterse döner canı ne isterse o olur .Siz bekleyin herkes kurbanina döner muhakkak.Sikayet etmeyin sonra bir ömür ailenize arkadaşlarınıza bu dertdeki insanlar sıkıyor biliyormusunuz konuşup konusup seviyorum ama kulübünün üyeleri.İstediginizi yazın bana sevgilinize söylemeniz gerekenleri nasılsa ona söyleyecek cesaretiniz yok seviyorsunuz ama canıniza okuyabilme hakkını verir ona bu

Saygı olmayan güven olmayan köleliğe dönen iliskimsi olayları sevgiye bağlamak ayrıca komik oğlum sizi sevmiyor işte .İnsan sevdiğine bu hareketleri gösterebilirmi bu derece avcuna alıp iter kakarmi duygusal yönden bu kadar eziklermi bide oğlum diyormuş.Sizi sevmiyor sadece elinde istediği yere istediği kadar süründürecegi kişilik sınırları saldırısını seve seve ihlal ettiren insana tipik davranışlarda bulunuyor

eski eşim bana tişört gıydırmezdı 21 yaşındaydım o zaman şuan 35 yaşındayım Allahım beni ateşlerin içinden çekip almışsın diyorum uzak dur bu adamdan bu adam senin iliğini kemiğini sövürür seni döver bile terapi al kendine yapacağın en büyük iyilik bu olur

Eger aklın varsa hazir kurtulmusken bu isi tamamen bitirirsin. Başka adam mi yok bu narsist manyaklara kendinizi ezdiriyorsunuz? Evlenirsen daha da kötü olacak bunu unutma. Psikolojik destek alirsan adamin ne tur bi manyak oldugunu daha iyi anlayip daha kolay kurtulabilirsin.

Ben de ayni boyle bir manyak icin az daha yokus asagi gidiyordum Allah kurtardi o kadar soyliyim. Acil terapiye başla. Acil.

Son düzenleme:
Allah için bence bir şeyler demek lazım
Adam psikopat bak devamını okumadım sadece başta yazılan 3 kişiyle görüştüm ve 4 senedir bunu soruyor kısmını okudum
Ve bu adam ayrılınması gereken ve hiçbir kadının da bir araya gelmemesi gereken bir adam.

Hiçbirimiz mağarada yaşamıyoruz tabi ki herkesin bir geçmişi olacak bir şekilde
Uymuyorsa birlikte olmasın.
Normal stabil birini bulman dileği ile

Sevgilinizin çok ağır psikolojik rahatsızlıkları var . Evlilik düşünmeyin bile başınıza bela mı alacaksınız? Neler duyuyoruz, kendinize saygınız olsun.

O iğrenç insan için ölmeyi falan düşünmüyorsunuz dimi arkanızdan zaten problemleri vardı diyip 2 dk sonra başka kadına gidecekte o yüzden söyledim
Ölmeyi düşündüm yalan yok yüksekten atlamak olsun arabanın önüne atlamak olsun vs. Yalan değil . Düşündüğüm tek şey annem . Dayanamaz annem . Beni o kadar bunalttı ki sana anlatamam .
Bana sen geçmişte üç kişiyle görüşmüşsün ne bok yedin anlat diye ayda bir sorardı en başta . Bunu bağıra çağıra yapıyor düşün . Yapmadığımı söylüyordum isim söyledim git sor Allah aşkına bitsin bu işkence dedim . Bana kaç defa iftira attı . Dur bakalım Allah büyüktür ona dönmücem merak etmeyin bu konu bittti ve sağolun çok büyük destek oldunuz . Zırıl zırıl ağlayan kızı aldınız normal hayatına döndürdünüz teşekkür ederim
Zaman en büyük ilaçtır derler zaman geçtikçe unutuyorum

Elle tutulur bir tane şeyi olsa üzül unutmak kolay değil dicem de sevgisi saygısı ilgisi hiçbir şeyi yok varlığı zarar yokluğu yarar resmen

En azından anladınız daha kötü olmadan verilmiş sadakanız varmış
Güzel kararlar aldım kendi içimde namaza tekrar başlıcam . Yükselme sınavımız var ona çalışıcam . Ailemle daha fazla ilgilenicem . Bol bol dua edicem size de . Herkese teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…