Sizce son mesajı ile ne yapmaya çalışıyor mesaj şu tamam sakinleş işine gücüne bak zamana bırak )

Bana dedi ki ben kredi çekmeden aldım arabamı sen bu ay çok harcadın dedi paran kalmamıştır motoru bir kontrol ettirelim ne olur ne olmaz riske atmayalım can güvenliğini dedi kendi götürdü servisi falan ödedi neyse sen bana ödersin ödemezsen de sıkıntı yok arabana katkım olsun dedi . Neyse ki maaştan sonra verdim parasını . Ya diyorum ki annem kardeşim , eşi ve ben gidiyoruz tatile . Kardeşimin arabası bozukmuş diyorum aaa hadi canım bozulmuş mu bozulmamıştır yalandır diyor gidin o arabayla diyor senin arabanla gidilmeyecek diyor ya . Şaka gibi ya . O zaman otobüsle gidin diyor senin araban gitmeyecek sadece işten eve o kadar diyor . Burnumdan getirdi tatili ilk tatilimdi daha önce hiç gitmedin tatile . Ailem de öyle burnumdan geldi ağla ağla . Bir gün açmadı ya telefonumu öyle bir inat

Ve yetmedi bana diyor ki ben üzülüyorum sen benim üzüldüğümü görmedin diyor ayrılırken yahu neye üzülüyorsun dediğin olmadı diye üzülüyorsun gittim arabamla diye üzülüyorsun . Bana diyor ki ailenle tatile gitmen problem değil problem o araba ile gidilmeyecek diyor . Ben esirgediğim için değil diyor . Araba yeni ve süren alışkın değil arabaya kaza yapabilir diyor kendi arabasına alışkındır onunla gidilecek diyor . Onlar yaşan söylüyor arabaları arızalı değil bak emin ol diyor seni kullanıyorlar seni kullndırmıcam diyor bana . Ama bana bunları derken bağırıp çağırıyor ya hakaret ediyor beyinsiz gerizeklı anlamıyormuşum kullanıyolar seni diyor . Ailesinin ağzına mı bakıcan hep sen diyor .

Tamam çoğumuz toksik ilişkiler yaşadık, bağımlıydık sevgilimize falan filan ama bu ne ya ?
Saçımı başımı yoldum okurken.
Çok ciddi bi değersizlik duygun var. Nedenini bulur ve çözersin umarım.

Bence siz tedavi olun, hiç normal değilsiniz.insan kendine bunu nasıl yapar.

İnattan değil ki emin sizi yalvartmak istiyor. Delirin istiyor. Zaten amacı burnunuzdan gelmesi ki. Eğlenmenizi mutlu olmanızı istediğini düşünmüyorum. Sizi değiştirmek isteyen adamın sizi sevdiğine inanmam. O ama herşeyi yapar.

İzin diyince benim tırnaklarım çıkıyor. Belirli bir yaşa kadar kendi kararlarımla gelmişsiniz, niye onunla tanışınca izin alıyorum. Haber veririm o ayrı ama izin ne ya.

Siz kendi arabasını almış, çeyizini yapmış bir insansınız. Niye birinde emir alıyorsunuz. Niye?

Bence topla aileni, arkadaşlarını bir eğlenceye git. Vur patlasın çal oynasın,kutla bu anı.
Şayet hala böyle bir öküze dönmeyi ya da böyle bir öküzle barışmayı düşünüyorsan cenaze masrafların için ailene bir miktar para bırak. Çünkü bu adam seni bir şekilde öldürür, cenazene de dönüp bakmaz. Yine ne olursa olsun ailenin yüreği yanar.
Kendine acımıyorsan ailene acı.

İlk dörtlükten sonra okumadım.
Aklı fikir olan kendine güvenen bi kadın zaten bu saygısızlığa izin vermez. İlk sorduğunda şutlar.

Ayy bu adam kesinlikle hasta normal değil..
Çok korkunç ciddi sıkıntıları var korkmuyor musun gerçekten böyle biriyle olmaktan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…