Sizce son mesajı ile ne yapmaya çalışıyor mesaj şu tamam sakinleş işine gücüne bak zamana bırak )

Evli değilsiniz bitmesi daha mantıklı gibi duruyor. Bitirdi mi bilmiyorum şu aşamada geri adım atarsanız ömür boyu bunun ceremesini çekersiniz..
Artık ağlamaktan bıktım gece saatinin kaçı ben ağlıyorum ya ağlıyorum ya bana şunu yaptı bunu yaptı diye ona buna anlatıyorum ben napcan ya kafayı yicem

Artık ağlamaktan bıktım gece saatinin kaçı ben ağlıyorum ya ağlıyorum ya bana şunu yaptı bunu yaptı diye ona buna anlatıyorum ben napcan ya kafayı yicem
Geçecek, belli bir zaman sonra anı olarak kalacak. Bence barışma girişiminde bulunmayın. Kumarbaz, ana kuzusu, dayakçı, alkolik kocalarından bile isteye boşanıp sonrasında aylarca boşluğa düşen kadınlar okuyoruz burada. Ama inanın hepsi geçiyor. Kendinize zaman verin ve sakın iletişim kurmaya çalışmayın. Kimse bulunmaz hint kumaşı değildir kimseye de mecbur değilsiniz

Narsistler hakkında bilgin var mı?Adam katıksız narsist.Hayatını karartır.Günden güne bitirir sömürür seni.Ki zaten açık açık bunu sana göstermiş.Allah aşkına kendine değer ver.Kendini sev biraz.Sen değerlisin.Sevilmeye layıksın.Bu sevgi değil.Ayaklarının altına paspas olsa da kabul etme.Tek kelimesine inanma.Peşinden gitme asla.Arama sorma görmezden gel.Bitir.Lütfen kendine gel.Psikolojik yardım alabilirsin en kısa sürede.Toparlarsin unutursun hepsi geçer.Şimdi ağla ömür boyu aglayacagina.

Rabbim kurtarmış seni haberin yok. Kaç uzaklaş. Dönme sakın. İnşallah tez zamanda iyi insanlarla karşılaşırsın da biranönce unutursun bu ruh hastasını.
Şu an seviyorum diyosun ondan gözüne perde inmiş canım. Evlenirsen çok pişman olacaksın.

Sonuna kadar okumadım ilk üç madde beni fazlasıyla rahatsız etti. Neden geçmişinizden, yaptıklarınızdan ve yapmadıklarınızdan bahsediyorsunuz? Neden kendinize saygı duymuyorsunuz? Neden sizi yönetip istediği şekle büründürecek acizlikte olanlara kapılıyorsunuz? Hiçbir zaman asla anlamadığım bir durumdur bu. Bana o soruyu sormasıyla ağzına küreği vururdum. Sanane benim yaşadıklarımdan. Kimin haddine ya yaşadıklarımı sorgulamak. Bakire istiyorsa ona göre ailesine söylesin görücü usulü ile evlensin madem. Lütfen biraz kendini sevin sayın ve hayatınıza böyle öküzleri almayın rica ediyorum.

Ben de inanmıyorum öncesinde profesyonel bir oscarlık performans gösterecek kadar kendini gizleyip kibar, anlayışlı, sevgi dolu bir adam olarak göründüklerine.. Mümkün değil. Ayrıca erkekler o kadar akıllı ve sabırlı değil. Deli gibi aşık olması gerek diyeceğim bu sefer de zaten sevdiği insanı üzmeze varıyor iş. Yani öncesinde de böyleler ama kadınlar maalesef
'' ben evlenince onu değiştiririm, çocuk olunca babalık duygusu onu bana bağlar '' vs. saçma düşüncelerle büyüleyeceklerini sanıyorlar, olgunlaşacaklarına inanıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…