Sizce son mesajı ile ne yapmaya çalışıyor mesaj şu tamam sakinleş işine gücüne bak zamana bırak )

Adam ne kadar hastaysa konu sahibi de o kadar rahatsız.Bir dünya insan burda neler yazıyor gözü açılsın diye hala ‘Yok çok sevdim ,Allah görsün bilmem ne!Arkadaşım Allah daha karşına nelerini çıkarabilir bu insanı bırakman için yüce Rabbim zaten herşeyi göstermiş ama sen hala işi dramatize ediyosun.İnsan ömründe 4 sene nedir be .seni dinleyen de telafisi olmayan bir zaman sanacak.Ben çocukluk zamanı çok sevdim sandım evlendim 10 seneden fazla hayatımdaydı .ama dedim ya ben 17yaşımın verdiği cahillikteydim.Şuan çok şükür ayrıldım hatta hayatımın aşkıyla evlendim 11 haftalık hamileyim.Hayat tam da bitti dediğin yerden başlıyor.Şimdi geriye dönüp baktığımda sadece Allaha şükrediyorum.İnşallah şu saçma ruh halinden ve dramından kurtulup gözünü açarsın sende!

Bizi burda gaza getirip getirip sonra gidip evlenip cocuk yaparsaniz lutfen buraya yazmayin, linc ediyoruz buna benzer yazilar gorunce bazen erkeklerin kokune kiran girdigimi, piyasada epi topu 1-2 erkek kaldigini, o yuzden bu kadar simardiklarini dusunuyorun, baska bir aciklamasi olamaz.

Kiz kardesi ve ailesi bahaneyle kurtulmus bundan, darisi senin basina. Su durum normal mi Allah askina? Sokakta selam verilmeyecek adamlari tepenize cikartiyorsunuz.

Siz belanızı aramış bulmuşsunuz,insan aşk diye bu köleliğe, hakarete , aşağılamaya razı geliyorsa bize buyrun hayrını görün demek düşer.Hele önceki ilişkileri soran adama detaylıca anlatmak nasıl bir çiğlik,bu kadar yoklukta miydiniz????

Tamm da bunu soracaktım....

Hikaye hep aynı ; adamın eli yüzü az duzgunse ( ne kadar keko, kıro , sapık, manyak, yobaz olursa olsun ) böyle leş bir adam bile, kendi ailesi tarafından çöp muamelesi görerek büyütülmüş kadınlara sümüğünü bile atsa onlara nimet gibi geliyor maalesef...

Onlar da bu bulunmaz nimete konu sahibi gibi yapışıp kalıyorlar...

Konu sahibi çok acil bu sapığı heryerden engelleyip yarın ilk iş terapiye koş...Kendi ailenle de yavaş yavaş arana mesafe koymaya basla yoksa sonun hiç iyi olmayacak....

Son düzenleme:
Kendi ailemle arama mesafe koy derken anlayamadım

Çiğlik derken anlayamadım

Kendi ailemle arama mesafe koy derken anlayamadım
Tatlım senin kendi ailen sana zerre değer vermeden aşağılayarak büyüttüğü ve asla sevilmediğin , hatta şiddet = ilgi-sevgi zannederek büyüdüğün için şu anda bu durumdasın zaten... Neyini anlamadın?

Son düzenleme:

Ne yaşıyorsan hak ediyorsun
Aklı başında, mesleğini eline almış gencecik bir kadınken bir hanzonun abidik gubidik davranışlarına aşk diyorsan müstehaktır sana. Adam o kadar haddi aşmış sende tık yok. Onur gurur eksikliği bu, aşkla falan ilgisi yok. Karşındaki adam ruh hastası sende tutturmuşsun aşk aşk ne aşkı yahu. Şunun yaptıklarını onda birini aileniz yapsa bohçanızı alır kaçarsınız ama elin serserileri yapınca aşkta aşk hadi ordan ..... Ne yapacağını söyleyeyim sana koca bi hasss... çekip kıçına tekmeyi basacaksın bu yaşadıklarından da ders alacaksın

Ben yapmadan o yaptı zaten . Ben aramazsam da kesinlikle de beni aramaz yani bitti . Dediklerinizde haklısınız bir şey diyemiyorum artık . Ben neden böyle yaptım onun da cevabı yok ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…