Sizce son mesajı ile ne yapmaya çalışıyor mesaj şu tamam sakinleş işine gücüne bak zamana bırak )

Yani akıl tutulması olmuş gibi sizin işiniz var ailenizle aranız iyi kendinize bu kötülüğü yapmayın kaçıp uzaklaşın bu adamdan size sevgili iken bunu yapan adam evlenince neler yapar bir düşünün

Evli ve çocuklu olsa sevgiliyken böyle değildi derdi !
Evet ama tam olarak böyle berbat karakterlerini büyük cogunlugu sevgililikte gösteriyor. Bdv de açılan ve önceden böyle değildi denilen konularda konu sahibinin eski konularına bakıyorum gayet de adam baştan nasıl bı mal olduğunu belli etmiş ama konu açanlar bunu görmezden gelmiş. Bilmiyorum bu kadar iyi rol yapan, evlenmeden kendini belli etmeyenler var mıdır, olabilir belki. Ama açık açık ben mağaradan yeni çıktım diyen karaktersizlerle de göz yumup evlenmeyi ben anlayamıyorum. Hadi kendinizi yakiyorsunuz ama çocukları olsa çocuk kızsa çocuğun hayatını karartiyorlar, çocuk erkekse muhtemelen babasini örnek alan potansiyel bir psikopat oluşmasina katkı sağlıyorlar. Bu varlıkların soyu tükensin derken seviyorum deyip evlenip birde uruyorlar acı ama böyle maalesef..

İçimden çığlık cigliga bu konu sahibini omuzlarından tutup silkelemek geliyor da neyse seviyormuş !

Daha ne olmasını bekliyorsunuz acaba rica ediyorum biraz gözlerinizi açın

Bu adamın bir tik ustu iste cicek gibi bir kadini ikiye bolup surlardan annesinin onune atti. Hic mi caninizin degeri yok, hic mi sevmediler sizi hayat boyuda böylesine bir adama yalvariyorsunuz barismak icin

Tam olarak mazoşist olduğunuzu düşünüyorum. Kızım bu adam seni bakkala iyi günler dedin diye kapıya koyar ailene de bu o… der. Yahu atanmışsın yaşını başını almışsın dünyada bir bu adam var gibi neden evlenmeye darlıyorsun? Gerçekten kimse seni şöyle omuzlarından tutup salak mısın ne yapıyorsun diye sarsmadı mı ya hayretler içerisindeyim

Çok kötü ya gerçekten bazı kadınları hiç anlamıyorum..
Yani tüm bu olanlar karşısında gözümüz açılmalıyken böyle beş para etmez tiplere hala boyun eğiyorsunuz ya hiç akıl yok cidden..
En başta biz kadınların dik durması gerekmiyor ya haberlere baksana her gün vahşice katlediyoruz biz ya??
Böyle bir adamı nasıl miden alıyor?
Çünkü emin ol böyle başlıyor bu olaylar..
Ailen seni büyütürmüş okutmuş meslek sahibi yapmış bir tatile çıkacaklar ya senin hayatına hiçbir katkısı olmamış bir şerefsiz sadece ç.kü var diye kendinde hayır senin arabanla gidilmeyecek seni kullanıyorlar deme hakkınıkendinde nasıl buluyor ya buna nasıl izin veriyorsun?
Ailene iftira atıyor onları suçluyor buna nasıl katlanıp arıyorsun bu adamı?
Hadi kendine saygın yok ailen ya ailene böyle bir adamı damar olarak layık görüyor musun? Allah belanı versin s. Git diyemiyor musun ya?
İlerde olacakları söylemiyorum bile sana aileni unut böyle biriyle evlenirsen..
Çünkü sahibin izin vermez görüşmenize..

Gerçekten gece gece sinirlerim zıpladı canımız acıyor arkadaşım anlıyor musun?
Bir kurban da sen olma yapma etme bak kendine gel..
Ayrıca yapmaya çalıştığı seni tamamen etkisiz hale getirmeye çalışıyor bir daha sözünden çıkma diye acı çektiriyor şuan merak etme arar yakında..
Senin gibi birini bulamaz bence……..sanmıyorum yani nadir böyle denk gelir..

Kızım sen deli misin Allah aşkına. Adam daha bayrakla mi gezsin ben deliyim diye. Kaç kurtul hemen de seviyorsunuz. At kapıya bu ne biçim bir sevgi? Sakın evlenme ısrar etme güzelce ayrıl. Sana musallat olmasın bir sürü ruh hastası var canını yolda mi buldun

Keşke anneniz beyinde küçülme var dediğinde sizi aldırsaydı

Canım ayrıl ve barışma. Hem keko, hem kro, hem gözü senin paranda şimdiden. Gitsin kendi parasının hesabını tutsun çok erkekse .kocan değil biseyin değil her halta burnunu sokmuş. Bu adam mutlu etmez .

lütfen bu adamdan ayrılma,evlen,üç de çocuk yap
başka canlar yanmasın

Bu sevgi deıl üzgünüm. Utanmasa yüz görümlülüğü isticek. Parana göz dikmiş. Ailenle gıdecegın arabayı bıle cekemıyor. Senı doğuran anneye ihanet edıosun. Sevgı filan deıl bu bak seni kınamak ıatemıyorum ama sen resmen adamın kölesi gıbı davranıyosun. O adamı aılesı bıle çekmez. Düğün parası ile anasına arsa alıo. Senın paranı yicek. Ayrıl ve suratına bıle bakma. Bu adam dolandurıcı ve karaktersiz. Ama sen dahada karakteeını bırakmışın. Bir veblıgın karakteeın yok gıbı davranıosun. Hepımız sevdık. Bazen bızde görmedık. Lütfen bı psıkologa gıt o size nasıl bir yoldasınız anlatacak.

Ay hepsini okuyamadım içim daraldı. Yahu siz maaşlı çalışan kendi ayakları üzerinde durabilen bir kadınsınız. Neden kendinize bunu yapıyorsunuz? Hiç mi değeriniz yok? Kendiniz nasıl giyineceğinizi, davranacağınızı bilmiyor musunuz da bir erkeğin buna karışmasına izin veriyorsunuz. Hepsini okumadığım için ayrıldınız mı bilmiyorum ama ilk olayda daha ayrılmanız lazımmış onu biliyorum.

Bak şimdi bu konuyu ben açmışım bunları ben yaşıyormuşum da sen yorumlayan bi üyeymişsin gibi oku
Sonra sen bana bir yorum yap
Bakalım ne diyeceksin

Okuduğum konuya sinirim geçmedi gerçekten, tekrar yazıcam

Her şeyi geçtim, davranışları falan geçtim de bir insanın sevgilisi ona “oğlum” diye hitap eder mi ya? Bundan hoşlanıyor musun yani?
Adam sana o kadar değer vermiyor o kadar aşağı görüyor ki
Bu adamdan nasıl bir sevgi gördün de ayrılınca yalvar yakar oluyorsun?

Müge anlıya çıkan bir kadın benim kızım aşık olunca iq su düşüyor demişti. Gerçekten durum işte aynısı. Kardeş aklını başına topla diyeceğim ama kime diyorum, boşa yazıyoruz gibi geldi şu an…
O kadar laf söylemiş alınmamışsın
İşine bak diyince buraya konu açmışsın
Adama bir de yüzük alman trajikomik…
Dilerim ki adam seni terk etsin. Yoksa freni patlamış kamyon gibi yokuş aşağı felaketine gidiyorsun.

Deli misin divane misin, insan biraz aklını kullanır ya.. Amacına s.. ym ben onun, ne yapacaksın amacını. Adam sosyopat mı, psikopat mı, şizofren mi belli değil. Attığı mesajı irdeliyorsun hala. Bu dünyada, ülkede yaşamıyor musun sen, böyle bir adamın peşinde divane gibi dolanıyorsun? Artık çok sinirleniyorum kendine zerre değer vermeyen kadınları görünce. Git yalvar, hemen evlen, hemen de hamile kal. hayatını cehenneme çevirsin istediğin hayat bu belli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…